Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sper Duminica viitoare sa ajung si eu cu fieru' nou

    Comment


    • Nu-i rea ideea cu ora 18:00, e si mai racoare, n-ar fi rau deloc
      Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

      Comment


      • Se aproba!
        Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

        Comment


        • De acord cu ora 18,poate atunci voi ajunge si eu mai des.

          Comment


          • Multumesc pentru sustinere, astept ca si ceilalti membrii Logan Club Pucioasa sa confirme

            Comment


            • pai io unu zic ca este cam tîrziu duminica mai ales pentru cei care ancepe saptamîna matinal

              Comment


              • Pai si atunci ce ora sa putem pentru intalniri?Astept sugestii de ora .

                Comment


                • E foarte bine la ora 18

                  Comment


                  • Multumesc pentru vot, astept si alte voturi ca pana acuma majoritatea a decis

                    Comment


                    • pai eu zic asa sa fie sîmbata la 18

                      Comment


                      • duminica ora 18 - ora de primavara - vara

                        e bine asa,parerea mea.
                        aveti un vot si de la mine.

                        Comment


                        • daca vrei sa repari ceva sau sa ne uitam la un lucru care poate fi remediat antre noi o sa ne bagam degetele an ochi la ora aia cosminare oricum pe mine sa nu mai contati la ora aceea a- mi pare rau!

                          Comment


                          • sunt persoane pe aici care i-am vazut mai rar la intalniri (in schimb isi dau cu parerea la ce ora ar trebui fixata ora de intalnire ) eu unul la acea ora o sa ajung foarte rar sau deloc (deoarece e o ora destul de tarzie si omu mai sta acasa mai bea un sprit ,o bere,o tuica....dupa masa,asa ca nus daca ajung

                            Comment


                            • Pai haide-ti sa stabilim atunci alta zi si alta ora daca aia e mai inaintata

                              Comment


                              • poi io unu cred ca era destul de bine ora la care ne antîlneam adica ora 11AM duminica

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google