Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filmuletul nu se poate pune pe youtube,sau alte siteuri.
    Este doar privat-numai pentru membrii.

    Comment


    • LA MULTI ANI L.C.PUCIOASA, sa fiti sanatosi si sa va inmultiti, nu intre voi, ci cu noi membri .

      p.s.s.Ne vom vedea in curand......

      Comment


      • Te asteptam Sorin PSS cu cel mai mare drag, in special sa vedem live verziciunea.
        Duminica 17.07.2011, intalnire LCPucioasa ora 18:00 la sediu, va astept acolo singur, fara aviatorul76 care pleaca pe litoral, si pe aceasta cale tin sa ii urez Vacanta Placuta si, sa nu uite de noi, sa ne aduca niste mici present-uri de la acolo

        Comment


        • Multumesc pentru urari,daca sunteti cuminti,mai ales tu Octave iti aduc o scoica.
          Bafta tuturor.

          Comment


          • LCPucioasa ne vedem la 6? Octav anunta si tu lumea!
            Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

            Comment


            • S-a anuntat

              Comment


              • 0730112366 mai este numarul tau Octav, ca am incercat azi sa iau legatura si cu tine, sa stiu daca mai tineti ceva la Pucioasa. Pe Nicu l-am sunat ieri, nu mi-a raspuns, pe Nicu_rcn ,l-am sunat dar nu putea azi sa ajunga. Am renuntat la idee din lipsa de cvorum
                Poate data aviatoare

                Comment


                • Misto intalnirea de astazi si sedinta foto, Dragos hai cu pozeleeee
                  Sorin_PSS, numarul meu e 0730 112 566, te asteptam la Pucioasa sa facem un mare party, sau venim noi la Sinaia daca faci discount
                  Noi ne strangem in fiecare Duminica la ora 18:00 la Clubul Copiilor din Pucioasa pe pista de elicopter.Eu sunt prezent in fiecare Duminica acolo.Te asteptam cu gratarul incins
                  Last edited by barbuoctav; 18 July 2011, 00:02. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • O sa venim cu cea mai mare placere!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Hai DRAGOS SAN cu pozelee, ca sunt prea misto ca sa nu ne laudam cu ele

                      Comment


                      • Ce am facut poze? Cum, cand, unde?
                        Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                        Comment


                        • Avem paparatzi

                          Comment


                          • Dadosheeeeeeeeeee....hai cu pozele alea!!!!!!!!!:d
                            Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                            Comment


                            • Salut baieti ,m-am intors azi de la mare,5 zile de soare,inot in mare,un concediu de neuitat alaturi de cei dragi.
                              Duminica prezent la intalnire.

                              Comment


                              • Te asteptam cu cadourile

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google