Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi anunt si eu prezenta...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by ionut.c View Post
      ajung si eu!...intereseaza pe cineva un "v" cromat ? sa stiu daca il iau sau nu la mine!
      http://www.loganclub.ro/forum/vand_v...-t26882p2.html
      ar fi bine sa stiu pana diseara...

      Comment


      • Maine duminica 17.10.2010 ,ora 11 ,are loc Intalnirea Logan Club Pucioasa - ne vedem si daca ploua.

        Sunati pe nr meu.0720-964352 ,daca doriti pentru maine imbunatatiri la masini.
        Last edited by aviatorul76; 16 October 2010, 16:31. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • IonutC nu cred ca vrea nimeni acel "v" am si eu unu daca e ca si yo l am dat jos s ar putea sa te cari degeaba cu el si aviatoru' la dat jos si sange ...
          Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

          Comment


          • sediu

            Azi am reusit sa fac firma la Logan Club Pucioasa,peste cateva zile o sa facem comanda la steaguri.
            Acum poze.
            Attached Files

            Comment


            • si eu imi anunt prezenta
              sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

              Comment


              • Colegi maine 17.10.2010,orele 11 ne intalnim ,in cadrul Logan Club Pucioasa,sa nu va descurajeze ploaia,avem sediu nou:garaj,sala de comferinte,birou,internet si tv.
                Iar maine va avea loc inscrierea oficiala a membrilor si constuirea asociatiei sportive Logan Club Pucioasa,care va fii afiliata la Federatia de Automobilism Sportiv,la Ministerul de Justitie si la OSIM .

                Va astept !
                Prof.Diaconescu Nicolae

                Comment


                • Eu imi anunt prezenta, va fi o zi mare, sper ca vremea sa tina cu noi da oricum ar fi bine sa fim cati mai multi maine

                  Comment


                  • Intalnire Logan Club Pucioasa

                    Azi 17.10.2010 ,orele 11 ne-am adunat un numar de 15 loganuri,membrii clubului si-au facut aparitia si am inceput sa ne imbunatatim masinile.
                    Totul a durat pana la ora 13,30,timpul a tinut si cu noi,soare,frumos.
                    Abianta placuta,iar colegii o pot comfirma.

                    Organizator Intalniri
                    Prof.Nicolae Diaconescu
                    Attached Files

                    Comment


                    • O intalnire foarte frumoasa, si vremea a tinut cu noi, de abia astept duminica viitoare o noua intalnire Logan Club Pucioasa.Multumit tuturor celor prezenti si va urez o saptamana buna

                      Comment


                      • frumoasa intalnirea de azi din Pucioasa...lumea foarte de treaba, atmosfera placuta; data viitoare cand mai ajung pe la socrii, incerc sa va vizitez!

                        poze cu masina mea nu sunt ???
                        Last edited by ionut.c; 17 October 2010, 22:49.

                        Comment


                        • Frumoasa intalnire din pacate nu am putut veni dar pe data viitoare .Asteptam steguletele!!!
                          Ex Logan kissfm ,Renault Symbol Thalia 1.2 16 v

                          Comment


                          • Anunt !

                            Va rog frumos ,daca la urmatorul anunt va mai faceti reclama aici ,va sterg anuntul.
                            Va faceti reclama in alta parte.Nu am muncit pentru voi sa obtin aprobarea administratorilor sa fim si noi Damboviteni prezenti pe forumul logan.
                            Iar pentru cultura generala a acestora Logan Club Pucioasa este o asociatie sportiva non profit,nonguvernamental,neplatitori de TVA.
                            Suntem legal,ne dam legal.

                            Prof.Nicu Diaconescu - Organizator de Intalniri - Presedinte Logan Club Pucioasa Dambovita
                            Attached Files

                            Comment


                            • Nu este normal ca alte pesoane sa isi faca reclama pe carca noastra.Dupa cum spunea si Nicu Diaconescu a muncit mult si il sustin in problema acesta.Va rog frumos fara reclama personala pe acest forum.Multumesc anticipat pentru intelegere tuturor

                              Comment


                              • La cine se refera aici cu reclama sper ca nu la adresa mea.
                                Ex Logan kissfm ,Renault Symbol Thalia 1.2 16 v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google