Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa baieti sa va vad pe fiecare ca va puneti masinile aici sa le vada lumea ,sa aratati ce ati facut din logan,super tare logan club Pucioasa.

    Nu uitati dragi colegi,duminica 3.oct.2010,ora 11 intalnire logan club pucioasa-vine cineva din pitesti pt imbunatatiri la masinile logan.

    Va astept la o cafea ,la o coca-cola.

    NU UITATI !
    Maine 3 oct.2010 ,ora 11 ,INTALNIRE LOGAN CLUB PUCIOASA DAMBOVITA
    Last edited by aviatorul76; 2 October 2010, 19:40. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Mi-a placut foarte mult intalnirea de astazi mai ales ca am facut ceva inbunatatiri la masinile a 2 colegi din clubul Logan Pucioasa.M-am convins singur ca nu pot pierde garantia la masina si saptamana asta o sa mesteresc singur cate ceva la masina sa o imbunatatesc putin.Detin un Logan 1.5 dci (70 CP),alb,varianta preferance.Momentan nu am decat deflectoare de aer dar de astazi o sa incep cu un mic tuning interior.o sa postez maine si poze cu masina nu am momentan.Sanatate multa si la cat mai multi loganisti

      Comment


      • INCEPAND DE AZI VA ROG POSTATI AICI ANUNTURI CU VANZARI-CUMPARARI
        VA MULTUMESC !

        Comment


        • ia sa vedem cine se pricepe mai mult la masini, ia spuneti ce masina e asta:
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • astazi a fost o zi fructoasa da cam friguroasa, asta e vine geru de la polu nord.chiar imi face placere sa stau de vorba cu loganistii din Logan Club Pucioasa, sunt niste baieti de nota 20 si pe aceasta cale ii salut pe toti, si le ofer tuturor o saptamana buna chiar daca pentru mine va incepe facultatea

            Comment


            • Intalnire

              Cea mai tare intalnire la ora 11,sediul Clubul de Aeromodelism Pucioasa, au inceput sa ne adunam 9 loganuri .Astea sunt pozele.
              Attached Files

              Comment


              • asa cum a zis si aviatorul asteptam poze cu golanul ficaruia, sa vedem ce idei ne mai vine la fiecare
                sigpic

                Comment


                • mai multa actiune ,va rog sa va implicati si sa vb cu prieteni,amici,necunocuti si sa ne marim colectivul de loganisti aici in judet.Putina miscare si in curand o sa fim cat mai multi in LOGAN CLUB PUCIOASA DAMBOVITA.

                  Cu stima ,
                  Nicu Organizator de intalniri

                  Comment


                  • Felicitari pentru initiativa Logan Club Pucioasa si la cati mai multi membrii.Dumica pe 10.10 la ce ora se tine intalnirea.

                    Cu stima
                    Daniel
                    Targoviste

                    PS: Loganul de care amintea DB AAA este al fratelui meu!
                    Ex Logan kissfm ,Renault Symbol Thalia 1.2 16 v

                    Comment


                    • De obicei pe la 11-12 se tin intalnirile in caz de ceva modificari de program le vom posta pe thread
                      Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                      Comment


                      • va salut eu sunt alex si am un logan, daca il conving pe tata sa vina cu mine duminica vin si eu, unde este centrul de aeromodelism?

                        sper sa il pot convinge sa vin
                        Last edited by HOME-UCN; 4 October 2010, 16:15. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                        Comment


                        • Inainte de sensul giratoriu cum vi dinspre tgv faci dreapta urci panta si imediat dupa ce ai terminat de urcat panta faci stanga. In caz ca nu va descurcati o sa vina unu din noi sa va intampine.
                          P.s. vezi ca numerele sunt postate cu cateva pagini mai in urma...
                          al meu e 0727743563-Silviu
                          Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                          Comment


                          • intalnirile Logan Club Pucioasa se tin in fiecare duminca la orele 11:00 la Clubul Copiilor Pucioasa, daca se intampla sa se modifice ceva in programu stabilit se va posta pe forum cu cel putin zi inainte.
                            asteptam noi membrii
                            p.s. numarul de telefon este 0730112566 Octav
                            va stau la dispozitie cu orice fel de detalii legate de logan sau de logan club pucioasa
                            Last edited by barbuoctav; 4 October 2010, 21:11. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • imi anunt prezenta duminica...totusi...poate ne imprietenim si sunteti mai maleabili cu membrii noi
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • salutare posesor al loganului 85 wrc.te asteptam cu cea mai mare placere.
                                de ce zici ca poate suntem mai maleabili cu noi membrii, avem membrii de toate varstale si te toate categoriile sociale, la noi nu conteaza varsta situatia materiala sau culoarea masinii conteaza sa fii prietenos de gasca si sa ne onorezi cu prezenta de cate ori este posibil, ideal ar fi in fiecare duminica.
                                va asteptam cu cea mai mare placere loganisti din tot judetu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google