Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Targovisteni daca va deranjam cu venitu pe la voi ,nu venim,ca nu mai vrem probleme.

    Comment


    • Cred ca din partea majoritatii sunteti bineveniti. Inainte de toate, sa nu uitam ca avem de invatat unii de la altii.
      sigpic
      Vectra C. 1,6i

      Comment


      • Normal ca avem de invatat ,dar am vazut ce a scris colegul vostru-profesoru ( WRC) si am zis ca daca nu vreti sa venim ,putem sta si acasa.
        Eu nu m-am suparat ca sau impartit loganistii in doua parti,dar am inteles ca conteaza cel mai mult banii,pe benzina si sunt ceva kilometri de la Tgv - la Pucioasa.Asta inseamna ca nu poti mereu sa ajungi la intalniri.
        Eu fac tot posibilul sa ajung ,am ceva treaba pe acasa incepand de azi,vin niste baieti sa-mi monteze tabla Lidab pe casa,oricum este singura duminica cand sunt si eu acasa,ca de cand am facut logan club Pucioasa din iulie,duminica de duminica am fost plecat cu organizarea.Noi mai facem intalnire cu membrii LCP duminica pe 5.12.2010,orele 11.

        Nu vreau sa mai supar pe nimeni,dar daca pot voi veni la voi cu placere.
        Cu stima,
        Nicolae - aviatorul76

        Comment


        • Domle, daca te consideri intrus, o sa stai cu mine de taclale. Sunt oarecum intrus
          sigpic
          Vectra C. 1,6i

          Comment


          • Eu vin la intalnirile de la voi din tgv ca admirator,pentru ca la Pucioasa sunt organizator.
            Ma repet:-imi face deosebita placere sa ma mai misc din zona mea,dar am si eu probleme de rezolvat.
            Si eu la randul meu va astept la intalnirile de la LCP ,sunteti bineveniti toti din Dambovita,sau alte judete ale tarii.

            Deschis colaborarilor.

            Comment


            • dupa cum am mai spus sunteti bine veniti, adi nu cred ca aspus cu rautate, speram sa fie ok
              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

              Comment


              • daca aviatorul vine sa dea sfaturi cum ca el este organizatorul mai bine sa stea acasa nu avem nevoie de parerea lui nu ia cerut-o nimeni
                aici la noi toti suntem egali am decis ca toti sa avem aceleasi drepturi sa fim ca un consiliu de amdinistratie cu prepturi egale pt. toata lumea

                Comment


                • Iar ai inceput cu cearta? Stai linistit ca nu vin .

                  no comment

                  Duminica asta nu se tine intalnire la LCP
                  Ne revedem Duminica pe 5.decembrie 2010 la sediu Clubul Copiilor Pucioasa,ora 11.


                  Nicolae
                  Last edited by aviatorul76; 26 November 2010, 23:16. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • bai fratilor, iar incepeti cu contrele???...
                    voi chiar nu intelegeti ca nu conteaza cine este organizator, dezorganizator sau cine are alte "functii de conducere" ? conteaza sa va intelegeti si sa impartasiti o experienta comuna, sa va ajutati, sa va intalniti la un cico-brifcor, la o samanta...si doar sa va "simteti" bine...restul chiar nu conteaza...rugamintea mea, pt contre, jigniri etc, folositi MP nu mai poluati aiurea topicurile.
                    sa fie pace!

                    Comment


                    • sa vina (..............)avem loc in parcaree pt toata lumea

                      Comment


                      • Va salut,maine la Pucioasa nu se tine intalnirea,am ceva treaba pe acasa,ramane sa ne revedem duminica 5 decembrie 2010 ,orele 11,sediul Logan Club Pucioasa,str.C.Olanescu-CLubul de Aeromodele ,imi serbez ziua de nume Sf.Nicolae ,va astept la o tuica fiarta,un vin fiert,la o cafea si la o vorba buna .
                        Sa auzim numai de bine.

                        Nicolae

                        S-a intamplat neprevazutul la Pucioasa,intalnire cu colegi noi si am stat azi fara sa vrem la o mini intalnire LCP.
                        Poze cu noi si filmulet dupa descarcare.

                        Super intalnire 7 loganuri si altul care a venit mai tarziu,deci 8 in total,cam frig la Pucioasa,se apropie iarna.
                        Nicolae
                        Last edited by aviatorul76; 28 November 2010, 13:29. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Intalnire Fulger

                          Intalnire fulger neanuntata,cei mai fideli colegi din LCP nu au putut sta acasa si m-au sunat azi dimineata, sa facem intalnire fulger de maxim o ora.Am acceptat cu placere si am venit,avem doi colegi noi,unul din targoviste si altul din Fieni.

                          Multumesc celor care au avut initiativa.

                          organizator de intalniri locale - aviatorul76(nicolae)

                          si pozele...
                          Attached Files

                          Comment


                          • Film Intalnire fulger LCP

                            Si cum v-am promis am facut si filmul de azi .Asta facem noi la intalniri,mai vorbim despre masini,ce probleme au aparut la fiecare,ce tuning ne-am facut, nu stam doar sa le pozam.Din pacate a fost un pic cam frig si nu am stat decat o ora.
                            Dar saptamana viitoare mare petrecere la intalnirea de pe 5 decembrie 2010,orele 10.

                            Vizionare placuta !

                            Film Intalnire membrii Logan Club Pucioasa Dambovita 28.11.2010 sediu Clubul de Aeromodele " Henri Coanda " Pucioasaaviatorul76-organizator de intalniri locale


                            aviatorul76-organizator de intalniri locale

                            Comment


                            • misto filmuletul, dar cel mai misto e sunetul de pe fundal
                              sigpic

                              Comment


                              • frumos,felicitarile mele
                                sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google