Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo fratilor.Unii alearga cu loganasul de colo pana colo si voi stati la discutii.Felicitari

    Comment


    • Frumoasa intalnirea de azi, imi pare rau ca nu am fost prezent da recuperez eu duminica viitoare Sper sa vine si zapada pana atunci sa simtim si noi ca e iarna afara si poate sa facem si niste alunecari controlate si chiar un om de zapada

      Comment


      • Super petrecere la sediu Logan Club Pucioasa
        Duminica 5 decembrie 2010,orele 11. Intalnirea membrilor fondatori si implinirea a 5 luni de infiintare a LCP.Astept noi colegi si simpatizanti sa se alatura pentru a petrece alaturi de noi.
        Muzica,voia buna ,un gratar si un vin fiert.

        aviatorul76&barbuoctav-organizatori de intalniri locale

        Va asteptam.

        Comment


        • o sa fie o super petrecere la multi ani nicolae
          sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

          Comment


          • Va rog sa va anunta-ti prezenta sa stiu cati litri de vin ,tuica si bere sa iau.

            Comment


            • eu beau tuica de culcusi de caini
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • SRF ai grija cum vb,ca nu am jignit pe nimeni,eu vb serios si tu asa scrii ?Tuica de aia bei tu.Vb frumos pe forum.

                savoiu_rf 82
                Loganist de 5 stele:citat :eu beau tuica de culcusi de caini

                Comment


                • Originally posted by aviatorul76 View Post
                  ...ce tuning ne-am facut...
                  si ce raspuns v-ati dat? eu unul, sincer, nu am vazut nici macar un set de jante la nici o masina de acolo...

                  Originally posted by aviatorul76 View Post
                  sa stiu cati litri de vin ,tuica si bere sa iau.
                  banuiesc ca nu vin cu masinile... sau poate vin dar nu mai pleaca...
                  Last edited by sinx; 30 November 2010, 02:02. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • Esti invitat si tu la petrecere.

                    Comment


                    • abia mi-am revenit dupa petrecerea de vineri din Bucuresti... 80 de oameni... sonorizare 800W... videoproiector....super...

                      Bafta si voua si la mai mare...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by sinx View Post
                        si ce raspuns v-ati dat? eu unul, sincer, nu am vazut nici macar un set de jante la nici o masina de acolo...
                        Eu am vazut crucile la 16v-ul ala gri, frumos frumos, vreau si eu!!!


                        @aviatorul: incearca sa mai tii si la glume din cand in cand, prea multa seriozitate strica, imi place ca tii la disciplina. Mult succes cu clubul in continuare!
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • Daca vrei si tu o cruce poti sari gardul la Cimitirul Sfanta Vineri... au pe alese. Mai mult nu meriti
                          sigpic

                          Comment


                          • Anunturile cu jantele sunt la sectiunea bazar.

                            No comment.

                            La multi ani ! Tuturor care poarta numele SF.Andrei.
                            Last edited by aviatorul76; 30 November 2010, 10:22. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • scuze domnu nicu era o gluma asa glumesc eu cu tuica nu stiam ca te superi si sa stii ca eu nu vin ca este departe si cred ca nici un baiat de la tgv nu vine iai cam suparat
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • No comment

                                Lasati discutile aici pe forumul LCP.
                                Nu raspundem insultelor si arogantelor.
                                No comment.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google