Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu vreau pozele, si poate facem o sedinta foto next sunday la intalnire

    Comment


    • Nu te'am mai vazut pe mess sa te intreb asa ca te intreb aici. Are statie incorporata? Cat ai dat pe el?
      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

      Comment


      • Ionut nu-i nici o problema..timp este destul! Nu ne mutam te mai asteptam...si la sedinte fulger si la cel putin una calumea! Imi vibreaza usile de la garaj si geamurile daca dau drumu la muzica in garaj) am facut azi o proba, am pus video pe profilul de fbk daca vrei sa-l vezi mersi inca odata pt sedinta si pt reglaje multa bafta!
        Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

        Comment


        • Nu uitati duminica 21.08.2011 orele 11,intalnirea Logan Club Pucioasa .
          Succes .

          Succes tuturor.
          Last edited by aviatorul76; 19 August 2011, 10:12. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Duminica intalnire

            Comment


            • Ne vedem acolo :>
              Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

              Comment


              • Cam putini astazi poate din cauza caldurii, propun sa ne intalnim seara, sa vedem poate vom fi mai muti!

                Comment


                • Ar fi o idee excelenta Catalin...Ocatv tu ce zici?
                  Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                  Comment


                  • Dimineata este cel mai bine,eu si fratemiu suntem plecati la concurs prin tara,iar acuma vedeti ca imi simtiti lipsa,eu ma ocup cu mobilizarea pt intalniri si ramane ora 11 .
                    Bafta.

                    Comment


                    • Parca tu esti fotograf...ok am inteles tu ai dat locatia unde sa ne intalnim si unde sa stam..dar tu chiar nu observi ca nu vine lume dimineata?:| azi am fost doar 3 persoane...adu-ti aminte ca seara ne strangeam mai multi...venea si dadosh si paul,alina,connex...acu dimi nema...pe Paul nu l-am mai vazut la fata de nu mai stiu cand, dadosh la fel....si concursurile nu au absolut nici o legatura cu LCPucioasa! Cand poti vi cand nu poti, nu poti, nu da nimeni nimanui in cap ca lipseste de la o intalnire 2-3...Eu am venit la voi in calitate de membru simpatizant al LCPucioasa si chiar m-am simtit bine..dar eu sunt de parere ca ar trebui sa se decida ora printr-un vot..ar fi cel mai corect...pt ca un sef nu ar fi cazul sa existe...ar strica toata frumusetea clubului! Seara e mai racoare...bei un suc..poate facem un gratar ca de cand ne tot tinem sa facem :d asa ne vedem mai multi...duminica dimineata nimanui nu-i arde sa vina...te duci sambata la un club te imbeti ca porcu stai p-acolo pana inspre dimineata...si chiar crezi ca o sa-ti mai arda de venit la intalnire la ora 11..asa la 6 vi...mai povestim mai una alta...vor veni mai multe persoane seara...garantez...sti bine si cand faceam pozele si tot felu' de chestii de genu..era misto...acu nu avem cu cine...! Dupa cum am spus si mai sus eu propun un vot pt a decide cand ne intalnim...dimineata sau seara! e cel mai indicat , fara suparari, fara mutre sau alte copilarii...!
                      Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                      Comment


                      • Are dreptate Andrei ,la fel spun si eu ;sa votam.

                        Comment


                        • eu nu vin decat ziua ora 11,deci nu votez,iar tu andrei nu ai cum sa votezi ca nu ai logan,esti decat membru simpatizant.
                          si mai vb aici aceste subiecte si mai ales cand nu sunt de fata,aceste lucruri se dicuta in cadrul unei intalniri unde participa doar membrii fondatori ai logan club si cei ce au loganuri.
                          am sa vb si cu octav.

                          Comment


                          • Aaa..pardon nu am logan..deci sa inteleg ca nu mai sunt binevenit...uite iti promit ca duminica viitoare am sa vin cu un logan...si atunci o sa-mi exprim parerea..din cate am observat aceasta rubrica se numeste intalniri logan club pucioasa...din denumire oricine isi da seama ca se discuta teme si probleme legate de intalniri...pe forum mi se pare normal sa-ti exprimi parerile si problemele...si legat de tine Nicule din moment ce nu esti de fata am zis sa scriu pe forum ca stiam ca te vei uita...dar nu-i nici o problema..daca eu nu-mi pot exprima votul pt ca nu am logan inseamna ca nu apartin clubului vostru...cam asa te-ai exprimat...Daca pe tine te deranjeaza atat de mult parerea mea , sau prezenta mea la intalniri si pe forum spune-mi , ma retrag si nu-i nici o problema...!
                            Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                            Comment


                            • Iara nu imi place ce se intampla pe forum, este democratic sa votam o ora de intalnire, au drepturi depline si membrii fondatori, si membrii cu logan, cat si membrii simpatizanti.
                              Logan-ul meu este pe firma mamei mele, deci in concluzie nici eu nu am masina pe numele meu, si asta inseamna ca nu este masina mea?Am facut la ea tot ce am vrut, deci este ca si a mea chiar daca nu sunt trecut ca proprietar in talon.Ma rog deviez de la subiect.
                              Toti sunteti bineveniti la intalnirile Logan Club Puciosa, si propun ca Duminica 28.08.2011 la ora 11:00 sa ne strangem in numar cat mai mare si sa votam, si membrii fondatori si membrii cu Logan cat si simpatizantii.Eu o sa trimit mesaje la tot personalul din Logan Club Pucioasa.Ar fi excelent sa fim cat mai multi, iar cei care nu o pot sa vina o sa ii sun in timpul sedintei pnetru a isi exprima parerea.
                              Eu asa consider ca este cel mai bine pentru Logan Club Pucioasa.Cine este de acord cu mine sa ma sustina, iar cine este impotriva sa justifice.
                              Va multumesc tuturor si sper ca aceste discutii sa nu mai aiba loc nici live, nici pe forum.Va doresc tuturor o saptamana cat mai buna, cu rezultate cat mai mari.O seara buna.

                              Comment


                              • Eu te sustin!
                                Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google