Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maxime pozele si nu's ma strumf >:P...salutare Disssel! si hai cu duminicaaa
    Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

    Comment


    • Salutare Disssel, duminica intalnire
      P.S. La ora 18:00 intalnirea

      Comment


      • Salve ,va astept la intalnirea Logan Club Pucioasa,ora 18.

        Comment


        • pare rau ca nu am venit azi.. ne vedem duminica , mai aduc un loganist

          Comment


          • O zi calda de septembrie ...

            Cam putini dar mai bine asa ,restul au fost motivati...
            Attached Files

            Comment


            • Misto intalnirea de azi misto si pozele duminica viitoare facem un jar..! va asteptam in numar cat mai mare!
              Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

              Comment


              • Pai hotarativa ori multi ori putini? Jar facem degeaba daca nu punem si niste carne...
                Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                Comment


                • Misto intalnirea, am fost ceva, eu aduc jaru restu carnea

                  Comment


                  • Originally posted by barbuoctav View Post
                    Salutare Disssel, duminica intalnire
                    P.S. La ora 18:00 intalnirea
                    Trebuie sa ne sincronizam si noi odata...
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Eu pun gratarul la dispozitie ,lemne,carbuni,locatia,muzica si fac si fripturile.

                      Comment


                      • Muzica mai bine o pune altu...<prietenii stiu de ce> Tu si asa pui destule :laughh:
                        Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                        Comment


                        • Eu pun populara ca asta se asculta la gratar.

                          Comment


                          • baaaaaaaaaaa ) nu e corect) poi asa aduc si eu grataru si lemne si fac fripturi) punem toti bani sa luam carne etc...si fiecare aduce cate un lemn...cate un picior pt gratar...5 carbuni de caciula si de restu ne descurcam...
                            Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                            Comment


                            • terminati ba cu circul...

                              Comment


                              • care circ?
                                Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google