Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    d a men asa este ma stii ? lucrez la Electrica

    Comment


    • #17
      nu cred ca te stiu, de unde esti mai exact?
      sigpic

      Comment


      • #18
        Ori eu nu vad toate mesajele de la voi, ori majoritatea mesajelor nu se leaga. La intaniri zicea cineva ca sa nu se mai faca reclama. Doar ca eu nu am vazut reclama pe acel topic.
        Cam ciudata organizare.
        sigpic
        Vectra C. 1,6i

        Comment


        • #19
          pai iti spun eu ce s.a intamplat, cineva si.a facut reclama, aceasta a fost stearsa de unul din moderatori, iar altcineva a zis sa nu se mai faca reclama. tu ce mai faci, cam rar pe aici...
          sigpic

          Comment


          • #20
            Nu am Logan si nu sunt binevenit
            sigpic
            Vectra C. 1,6i

            Comment


            • #21
              cine ti.a zis asta?
              sigpic

              Comment


              • #22
                Daca bine tin minte,chiar tu...
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #23
                  Haidi bre, nu o luati in nume de rau. Aviatorul a spus ca numa el pune stikere, cand l-am intrebat daca pot veni si eu a evitat subiectul, el selecteaza colegii de forum, asta e, e muca lui si respect asta.
                  sigpic
                  Vectra C. 1,6i

                  Comment


                  • #24
                    stai linistit ca nu e chiar asa rau cum pare, e chiar de treaba, sunt sigur ca ti s.a parut!
                    sau poate ca a uitat sa raspunda si mie mi s.a intamplat, uita si el are multe pe cap...
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Aviatorul76 View Post
                      Ai logan te astept in fiecare duminica la intalnirea loganistilor din Pucioasa Dambovita.
                      Ie exact cum spuneam eu. Nu indeplinesc criteriile de vin sa mi se faca ledulete si remapari
                      sigpic
                      Vectra C. 1,6i

                      Comment


                      • #26
                        Am hotarat de azi, ca organizator de intalniri si cel care raspunde de aceasta sectiune a Logan club Pucioasa, va rog nu mai postati preturi la imbunatatiri sau alte servicii,daca vrei discutati preturile in privat ,pe mess,yahoo,unde vreti voi.Ca vad ca o sa trasformam aceasta sectiune in discutii contradictorii.

                        Ati pus preturi sterg si va raportez sa va baneze contul.

                        Comment


                        • #27
                          eee lasa d-fens ca ne.am impacat de atunci

                          azi mi.a venit o idee, sa pun oglinda cu degivrare in locul celei simple (dar doar sticla si sa trag fire de la traseul lunetei), i.a mai venit cuiva ideea asta, stie cineva cum se face, ma poate ajuta cineva?
                          Last edited by nicu_rcn; 18 October 2010, 23:07. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Luna octombrie ne vom vedea in fiecare duminica la intalniri la Logan Club Pucioasa.
                            Apoi din noembrie ne vom intalni de 2 ori pe luna.

                            Comment


                            • #29
                              Pt. nicu_rcn: merge, dar va trebui sa pui si un releu si o siguranta pentru instalatia oglinzilor.

                              Comment


                              • #30
                                releu de lumini, presupun, nu si ia zi.mi si cati amperi sa aiba releul?
                                ms de rasouns.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google