Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    acum este foarte clar , am inteles dupa anumite modificari
    sigpic #

    Comment


    • #77
      ce pot sa zic e faptul ca sigla aia chiar arata foarte bine, ar fi pacat sa nu o puneti sus pe masina
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #78
        Ce intorsatura...
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #79
          Care e problema fratilor?Nu aveti de cine sa va luati?

          V-am intrebat eu ce faceti ,la ce pret,de unde le luati ,cu cat le luati.Nu am facut nici o smecherie.
          Fiecare sa isi vada de treaba lui,eu nu ma bag la nimeni in forum,imi vad de spatiul meu.
          Si organizator de intalniri tot eu o sa fiu ,pentru ca oamenii sunt inscrisi in asociatia sportiva logan club Pucioasa,sunt si presedintele asociatiei sportive si vin de placere aici.
          Va rog pe fiecare care ati inceput sa ma criticati sa va vedeti de treburile voastre,le cumpar si le vad cu cat vreau eu siglele.
          Pot sa le dau si gratis.

          Iar pentru cultura vostra cand am infiintat LCP am dat 20 de stikare gratis la primii 20 de membrii.

          Sper sa nu ma mai criticati,sa va vedeti de treburile voastre ,care cred ca sunt mai importante.

          Anunt Important !

          Dau sigle gratis doar pentru membrii LCP .

          Cu stima !
          Nicu -Organizator de Intalniri

          edurile le-am cumparat din targoviste,de la niste prieteni care au firma ,se ocupa de productie publicitrara si am cumparat 20 de module de la ei.
          Nu lea-m cumparat de l alex din buc,poate sa va comfirme el daca am cumparat modeule de la el
          Iar sigla am specificat in al thead ca este facuta de el si idee cu conturul dambovitei a fost al vicepresedintele LCP - Octav.

          Saptamana viitoare imi vin si alle modele de sigle de la Sibiu.
          Pt ca am prieteni si acolo.
          Si pot sa fac oriunde in tara si sa le vad cu cat vreau eu.
          Nu e treaba vostra cu cat le dau sau cu cat le dau,pot sa le dau si gratis.
          Cine vrea cumpara ,cine nu vrea nu cumpara.
          La fel ca la magazin ,daca vreau sa cumpar ceva ,cumpar de unde vreau.

          Si docamdata voi vb cu alex si siglele se vor comanda doar la mine,pt ca eu am infiintat acest logan club Pucioasa,eu voi ramane organizator de intalniri.Nu mai cautati pe altul.Pt ca eu si fratemiu am fost cu idee si am infintat acest Logan Club ,impreuna cu membrii fondatori,Edy,Octav,Connex.

          Siglele sunt proprietate privata a LCP .
          Nimeni nu le va folosi in Dambovita daca nu este inscris in LCP.


          Iar mai tarziu o sa va explice chiar alex din bucuresti cum stau treburile.
          Cu bine.

          Admin, scuzati daca am mancat cuvinte,m-am grabit sa scriu,pentru ca ma deranjat, ca iar trebuie gasit un tap ispasitor in ceva.

          Nicu - Organizator de Intalniri LCP
          Last edited by aviatorul76; 6 November 2010, 11:03. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #80
            Imi pare rau sa spun din nou, dar acest forum a devenit unul de cearta si dispute.Eu cred ca acesta a fost creat pentru socializare si a lega prietenii.Sper ca acesta sa fie ultima cearta.Imi pare rau sa spun asta da am am impresia cu parere de rau.

            Comment


            • #81
              Si eu sper sa fie ultima contra aici,si nu mai pun nimic la vanzare ca vad ca sunteti ranchinosi.

              Comment


              • #82
                tizule pai daca ai facut asa...
                nu am nimic personal cu tine, dar din cate stim cu totii siteul asta e pentru a ajuta logansti sa comunice pareri, si nu in ultimul rand pentru a minimaliza costurile unor servicii sau alte cele, daca ai dat stickerele la 20 de membri gratis, eu de ce le.am primit pe bani, nu ca le.as fi vrut gratis, dar...
                Si inca ceva care sunt acei 20 de membri care au primit stickere gratis? Ca din cate stiu eu sunt max 15 cu tot cu tine.
                degeaba te iei de admini si moderatori, dar siteul este al lor cu regurile lor, le.ai acceptat din momentul in care ti.ai facut cont.
                Ce sa mai zic, nu te credeam asa, m.ai dezamagit complet
                sigpic

                Comment


                • #83
                  O sa caut pozele cu cei 20 de membrii si o sa le pun aici.Rar ne intalnim toti ,ca unii mai au si servici .
                  In al doilea rand fiecare vinde cu cat vrea si unde vrea.Nu am pacalit pe nimeni.
                  A fi membru inseamna sa vii la intalniri ,sa faci cerere in asociatia LCP,iar pentru capitolul reclama ,am foarta multa in tot judetul,nu uitati ca Pucioasa face legatura cu zona de munte si capitala,tranziteaza loganuri cu duiumu,am bannere si pliante si in curand imi fac si site deja sa rezervat numele.www.loganclubpucioasa.ro,am uitat este rezervat si aprobat si la OSIM ,la Ministerul Justitiei ,Ministerul Tineretului si Sportului.
                  No sa duc lipsa de membrii.Sunt si raman organizator de intalniri,am si sediu si platoul de aeromodelism cel mai mare din Romania.Avem si aviaone adevarate si Muzeu Aviatic.
                  Iar cui nu-i comvina ,nu vine.

                  Nu vezi ca nu a fost nimeni in stare sa face ce am facut eu ,am dat fiinta la acest club de loganisti,sunt cel mai tare pe Dambovita.Sau chi nuit uni altii sa faca intalniri dar nu au reusit.


                  Fiecare are dreptul sa faca orice .
                  Nu raspund la provocari.

                  Comment


                  • #84
                    sa inteleg ca la mine te referi cand ai spu ca membri sunt cei care vin la intalniri, ok, o sa ma mut pe alta zona!
                    nici eu nu am nimic cu tine, dar din cate vad tu faci diferente si nu, nu mi.ai bagat mana in buzunar! n.am zis asta, doar ca m.ai dezamagit, atata tot
                    Last edited by nicu_rcn; 6 November 2010, 18:04.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      nu mai citesc pm.uri trimite tot ce vrei sa spui aici.
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        M-ati dezamagit toti,credeti ca daca imi faceti anti reclama,rezolvati ceva?
                        Last edited by valeriuciprian; 8 November 2010, 13:24.

                        Comment


                        • #87
                          deci s.a dovedit ca domnul profesor (alias aviatorul, tizul meu) a fi asa cum ma asteptam, sa traiesti tizu si stai linistit ca nu sunt suparat pe tine , imi cer si eu scuze cu ocazia asta daca te.am suparat cu ceva!
                          deci aici terminam cu cearta
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            imi cer scuze daca m-ati inteles gresit,nu am jegmanit pe nimeni,i-au de la cineva cu un pret si vand in alta parte cu alt pret ,nu trebuie sa traiasca toata lumea.

                            multumesc celor care inteleg .

                            Stie cineva daca proiectoarele se pot monta si fara cablajul aferent?
                            Last edited by aviatorul76; 7 November 2010, 00:04. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #89
                              s.ar putea monta, insa nu.s ce faci cu mufele, adica ce pui in lucul lor, cum legi firul la proiectoare, ai grija sa nu fie lucrare de muntuiala ca acolo e multa apa si doamne fereste mai bine consumi 10 role de banda izolatoare si izolezi bine, chiar daca pui pe mufe
                              Last edited by nicu_rcn; 7 November 2010, 00:42.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                ANUNT UMANITAR !

                                Solicitam sustinerea actiunii de ajutor umanitar pentru elevul Clubului Copiilor din Pucioasa Dambovita,CURTASU ALEXANDRU ,din Orasul Pucioasa,in varsta de 18 ani ,caruia ii este necesara o a treia interventie chirurgicala pe cord deschis,dupa ce in vara acestui an a fost operat la Timisoara si s-a constatat ca operatia a fost nereusita.

                                Asta este contul : Cod IBAN nou:RO10RNCB0132102893020002 cont in lei.
                                B.C.R. Pucioasa Dambovita

                                Aici puteti face donatii, sa-l salvam pe Alexandru din Pucioasa.
                                Nu ocoliti acest mesaj.

                                Va multumim !
                                Presedinte Muzeu Aviatic Pucioasa
                                Prof.Diaconescu Nicolae


                                Tanarul Alexandru Curtasu, in varsta de 19 ani are nevoie urgenta de o interventie chirurgicala.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google