Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu am lucrat pe absolut nimeni pe la spate, Logan club Targoviste nu va copia nimic din ce este la Pucioasa si nu am nici-un interes sa fur si sa plagiez pe cineva, am facut fluturasi, am vorbit cu baietii din Targoviste cu un MODERATOR ca ne-a dat voie sa ne intalnim sub acest nume logan club Targoviste si ma indrumat in ceea ce urmeaza sa fac.
    sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

    Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

    Comment


    • nu sa lucrat deloc pe la spate asta e doar o impresie lasata de unii,spre deosebire de altii unii nu isi permit sa vina la pucioasa cunosc foarte multi loganisti in starea asta oricum dambovita este mare si nu vad cum ar incurca loganclub targoviste Romania este o tara libera in care oamenii pot alege cum sa isi traiasca viata si mai ales cu cine si logan club nu cred ca sa infiintat pentru barfe si invidii.LCP si LCT NU SA URMARIT SA SE PLAGIEZE SI NICI SA SE FURE IDEII,LCT se va naste din dragostea targovistenilor catre masinile lor logan-ul si fiecare are dreptul sa se duca unde vor FREE WORLD

      EU CHIAR IMI DOREAM SA FII FOST O RELATIE DE PRIETENIE SI RESPECT INTRE CELE DOUA CLUBURI LCP SI LCT dar invidia ptr unii e mai mare decat pasiunea lor loganul,apreciez foarte mult ce a facut aviatorul si nu o sa uit asta oricum el a fost primul organizator pe dambovita si merita respect bravo.cu stima

      MARIO2010:
      Pacat ca au inceput discutii de acest gen,prin separarea in doua tabere.
      dar cred ca aviatorul 76 este puternic si se va lupta sa supravietuiasca.
      FRATILOR AICI NU SUNTEM IN FILME CARE E MAI MARE E MAI TARE SI SUPRAVIETUIESTE AICI NOI NU NE LUPTAM DAAAAAAAAAAAA
      Last edited by DB 09 VBF; 11 November 2010, 00:46. Reason: Automerged Doublepost
      sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

      Comment


      • Sper ca am postat bine aici.Care stiti de unde pot cumpara lampa pentru torpedou si butonul.Am cautat pe la toate magazinele si nu am gasit.Toti imi spun ca nu se gaseste asa ceva

        Comment


        • Domnule mario2010, in calitate de ce spui sa "terminam cu atacurile" noi moderatorii & co? Esti cumva "avocatul"?...sau vre-o clona? Ai vre-o senzatie de abuz? Da? Facem sa ai dreptate atunci!
          Te rog sa-ti masori varful nasului ca n-am ciocnit valiza in gara.

          Este primul si ultimul post direct, referitor la acest aspect.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Sunt de acord cu DB77AAA in ceea ce a spus in postul 141 si 144. Si, de asemenea, nu inteleg de ce baiatul de la Pitesti, pe alt forum (nu dam numele), discuta direct cu cei care vor sa-si faca ceva la masina, iar in aceasta sectiune a forumului LoganClub trebuie neaparat sa discute prin intermediari. Cam ciudat, nu?!

            Comment


            • azi dupa amiaza nu am intrat si cand intru acum constat cu stupoare ca si mario a fost banat, oare de ce?
              cine urmeaza?

              si inca ceva, m.a sunat aviatorul si m.a rugat sa postez asta:
              duminica asta 14.11.2010,orele 11 suntem comvocati la intalnire LCP
              Last edited by nicu_rcn; 11 November 2010, 21:06. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Sfat prietenesc, calmati-va si o saptamana cat are ban Aviatorul nu-i mult, vorbesc din propria experienta , toti mai gresim
                sigpic #

                Comment


                • cred ca stiu de ce cine i.a dat ban sa ma contacteze pe pm sau mes nicusor.radu87
                  sigpic

                  Comment


                  • din cate-mi dau seama pacia sunt cativa copii care plang ca si-au pierdut suzeta.
                    ia sa lamuresc cateva lucruri si sper ca nu va trebui sa ma repet:
                    - aviatorul si-a pierdut functia si ulterior a primit ban doar din cauza actiunilor lui. eu am considerat ca nu o merita si drept urmare a ajuns un user simplu. exclus total vina vreunui user din Targoviste sau Pucioasa. sper ca nu mai citesc vreo acuza de acest fel la adresa altui user. ai probleme, ma cauti pe mine.
                    ca sa ma explic putin: "afacerile" facute de domul nicu mi se par dubioase, doar el controleaza modificarile ce se fac de mesterul din Pitesti, apropo de mesterul din Pitesti uite aici inca unul, vanzarea de stickere de orice fel sau a altor produse mi se par absurde! cum ar fi acele sigle care de la 2 lei a urcat pretul la 10 lei bucata. mda, mesageria care e la 3 case distanta, verisoara/matusa care era de fapt un user din Bucuresti si sibiul care era de fapt bucuresti. minciuni peste minciuni peste minciuni. nu suporta concurenta, nu s-a supus regulamentului acestui forum, scrie pe un ton superior(eu sunt sefu'), lipsa totala de respect fata de userii acestui forum.
                    vorbeste in totala necunostiinta de cauza, domnul nicu se crede seful in Dambovita/Pucioasa si toate drepturile sunt ale lui. se pare ca a uitat ca acest forum este public, forum pe care moderatorii fac curatenie, iau decizii, aplaneaza conflicte. in schimb domnul nicu i se adreseaza super moderatorului Cezar cu expresia "cezarica" si " ce te bagi tu la noi". lipsa de respect fata de un user care are si o functie pe acest forum. ca sa fie de inteles, moderatorii fac si aplica regulamentul pe acest forum. daca un moderator zice ca nu ai dreptate si nu respecti regulamentul, cu atat mai mult 2 sau 3 moderatori sustin asta, insemna ca tu chiar nu ai dreptate!
                    in momentul cand ia fost suspendata functia si pana a primit ban, domnul aviatorul76 a amenintat in repetate randuri cu deschiderea unui alt forum, ca nimeni nu are voie sa foloseasca numele Logan Club Pucioasa, ca si-a luat domeniu si ne arata el noua... povesti nemuritoare si din nou lipsite de respect fata de userii acestui forum. din punctul meu de vedere domnul aviatorul76 se foloseste de acest nume, de forum si de userii din Dambovita pentru interesul lui personal. nu zic ca nu si-a dat interesul si ca nu a facut ceva constructiv, dar eu unul nu tolerez un asemenea comportament si o asemenea adresare. a se citi acest post #140 in care domul aviatorul da dovada de o nesimtire iesita din comun, foarte asemanatoare speciei "cocalar".

                    - intre Targoviste si Pucioasa sunt 22km. nu vad problema a doua cluburi in orase diferite. ce-au facut cei din Targoviste? ce idei au furat? idei care deja s-au aplicat de foarte mult timp in alte orase? idei normale? daca se vroia un singur club pe Dambovita, atunci nea aviatorul facea Logan Club Dambovita si nicidecum Logan Club Pucioasa.
                    cei din Pucioasa au pretentia sa nu se intalneasca useri logan club in alt oras din judetul Dambovita? o idee cat se poate de naiva... gandire de gradinita.

                    sper ca nu mai citesc o amenintare sau o acuza dintr-o parte'n alta penca ma supar si nu vreti sa ma supar! ironii ieftine su alte cele. ca idee, ideea forumului este acela de a ne ajuta intre noi, o comunitate de persoane posesori de logan. nu certuri cine e mai sef decat seful si cine ce a furat de la ceilalti!
                    sper ca m-am facut inteles!

                    acest post a fost publicat la intalniri Targoviste si discutii generale Pucioasa.

                    adimrv: s-a mutat de la 7 zile la ban definitiv. esti total neinformat
                    nicu_rcn: iti garantez ca nu sti de ce a primit ban
                    Last edited by crististreulea; 11 November 2010, 21:53. Reason: Automerged Doublepost
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Originally posted by nicu_rcn View Post
                      cred ca stiu de ce cine i.a dat ban sa ma contacteze pe pm sau mes nicusor.radu87
                      Eu i-am dat ban.
                      Insa de ce am sta la discutii pe tema asta, nu inteleg.

                      Comment


                      • am vrut sa editez postul, dar nu am mai putut
                        sigpic

                        Comment


                        • Fratilor eu zic sa nu va mai suparati pe Nicu.Nu vreau sa am probleme si discutii cu nimeni de aici.Eu unu nu mi-am activat nicio functie am cautat pe net,pe forum si peste tot si mi-am facut singur la masina tot ce am vrut.Cu ocazia asta vreau sa ii multumesc lu Crististraulea pentru tutorialele pe care lea pus.Sunt de foarte mare ajutor.Eu zic ca celor care nu le convine pretul sa mearga la altcineva pentru ca in ziua de astazi concurenta e mare si e liber sa isi tuneze masina la cine vrea.Sa auzim de bine

                          Am uitat sa precizez ca Nicu a reusit primu sa infiinteze clubul loganistilor in Dambovita si pt lucrul asta are tot respectul meu.Imi cer scuze daca am suparat cineva cu posturile mele
                          Last edited by laus2006_ro; 12 November 2010, 21:52. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Ai dreptate, toata stima pentru alergatura aviatorului. Dar ajungem la vorba lui Cristi Streulea: este un forum de discutii libere, unde ne putem posta parerile si impresiile , in limita bunului simt, si unde nimeni nu este mai "sef" decat altul. Atata timp cat ti se interzice sa postezi anumite lucruri si in calitate de "organizator de intalniri" ti se sterg posturile care nu convin unora dintre noi, ma repet, mi se pare putin aiurea.
                            Din ceea ce am discutat si cu aviatorul prima data, cand mi-a spus ca vrea sa faca un club al loganistilor damboviteni (a se vedea primul anunt din iulie 2010), am constatat ulterior ca acest club era destinat cu precadere doar celor din Pucioasa, cei veniti din alta parte fiind priviti oarecum ciudat atunci cand isi exprimau o anumita parere. Pacat de munca depusa de el si de timpul pierdut. Se pare ca s-au adeverit cele spuse de mine cu ceva timp in urma: daca va continua in acest stil, vor ramane in club doar el si cativa apropiati.
                            Oricum, avand in vedere cati useri din Pucioasa au ramas fideli acestui forum, cred ca in curand sectiunea LoganClub Pucioasa se va inchide.
                            Last edited by adi_77; 12 November 2010, 22:25.

                            Comment


                            • eu nu cred logan club pucioasa va ramane mereu in picioare au ambitie sicu asta vor trece peste toate problemele.succes nicu respect
                              sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                              Comment


                              • Va salut,

                                Multumim de aprecieri,dar sa sti ca Logan Club Pucioasa ,va merge in continuare chiar daca pt o perioada userul aviatorul76 este banat.Este fratele lui care ii va duce mai departe activitatea pe forum,cat si ceilalti membrii din Pucioasa,din judet.
                                Pt ca acolo la intalniri, mai suntem si noi ceilalti,care vom continua aici cat si acolo.
                                Cel mai bine este sa ne intelegem,ca nu a vem de castigat sau de pierdut.
                                Trebuie sa fim uniti,sa dam exemple bune si altora din alte judete.
                                Sper ca banarea lui aviatorul76 sa nu fie lunga si sa inteleaga ca a gresit si sa-si revizuiasca comportamentul.

                                Cu stima .
                                Marius Logan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google