Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu tocmai d aceea deschisesem threadul ala despre proiectoare, dar din pacate a fost inchis
    sigpic

    Comment


    • Astept sponsori pentru a sustine echipa Logan Club Pucioasa care din primavara doreste incrierea in Campionatul National de Raliu.
      Doritorii se pot adresa direct Nicu-presedinte LCP, la sediu din str.C.Olanescu nr.9,Orasul Pucioasa,telefon:0720-964352 si e-mail:pucioasa_logabclub@yahoo.com

      Comment


      • @savoiu: tu ai soft de MCV? Si ala-i chiptuning? Treziti-va fratilor, ca Dacia n-a facut in veci divizie de chiptuning.
        Mi se pare normal ca DB 75 MAI sa fie revoltat. Si eu as fi la fel...

        @iulian may: cel de am crezut ca-i femeie, avand avatar cu asa ceva: auzi domnule, cand ti se promoveaza un serviciu, te astepti sa fie si cel ce trebuie. Nu doar tampenii.

        In sfarsit. Ce se intampla pe aici e rusinos.
        @aviatorul: dumneata ai antecedente in mici "gainarii", asadar acest aspect cu resoftarea nu mi se pare ceva iesit din pattern.

        Pt cei ce doresc resoftari, sa ia legatura cu DOC, cel de la DImsport. Resoftarea este 150 ron, si e ceea ce trebuie. Nu mai puneti softuri de la "maestrii din Pitesti". Va stricati masinile. Stiu ceva cazuri si prin Bucuresti. Pt mai multe detalii exista thread-uri speciale pt asa ceva.

        PS: domnule DB mai, cat te-a costat resoftarea?

        Comment


        • am facut si eu resoftare la dacia, dar cea ce ei numeau resoftare era de fapt limitatorul scos, si mergea mai turata la ralanti,cu morul cald nu cobora niciodata sub 1000, acum am revenit la normal, e mai bine asa
          sigpic

          Comment


          • vai de capul tau ,cine a zis ca eu fac resoftari sau cip tuning
            care e problema ta ?
            nu ti-e rusine sa vb asa de mine,intreaba si apoi vb la adresa mea,ca nu iti permit.\

            si costa 120 lei ,resoftarea
            iar fratemiu si-a montat cu 100 lei in bucuresti
            nu cu 150 lei cu cat o faci tu nustiu unde
            nu va mai amestecati in problemele noastre ca nici noi Damboviteni nu ne-am amestecat peste cei din Bucuresti sau alte judete.

            Cezarica veziti de treaba ta,ca nu te-a bagat nimeni in seama.
            Vezi pe cine acuzi ,de gainarii,sau antecedente ,clar.
            Nu iti permit sa vb la adresa mea.
            Vb cu altii si nu mai publica numele meu.

            Ce crezi ca daca ne prezinti tu unde sa ne facem resoftare sau cip tuning ,ne vom duce unde ai tu relatii ,te oftici ca avem preturi ieftine si ca facem calitate.
            Esti concurenta?
            App:daca ziceti ca sunteti asa de buni veniti la Pucioasa sa da-ti proba de ocuparea postului de eletronist.Avem un candidat care si-a depus cererea ,vrei sa vii si tu cezarica,sau ne trimeti pe nu stiu unde,la service privat care ne jegmaneste de bani.
            Eu zic sa nu va mai bagati nasul in treburile noastre.
            Eu nu m-am certat cu DB-75-MAI ,decat fiecare si-a spus punctul de vedere,am o stima pt toti care va adresati aici in scris si veniti la intalnire.

            In catava zile la LCP se va semna parteneriate de colaborate cu urmatoarele servisuri auto:RAIMAN Tragoviste , FICUS Pucioasa si Automomil Club Roman - A.C.R.
            Acolo membrii logan club Pucioasa vor avea reducere la diverse .
            Voi face si parteneriat cu doua spalatorii din orasul Pucioasa

            Eu fac aeromodele si rachetomodele de 20 de ani la Clubul Copiilor din Pucioasa ( www.pucioasa-modelism.ro ) si organizez intalniri la Logan Club Puicoasa.
            Eu cu asta ma ocup domnu Cezarica ,valabil si pentru altii.

            Nu fac cip tuning sau asa zisa resoftare.
            Last edited by aviatorul76; 10 November 2010, 14:05. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Deja incepe sa sune ca bancul ala cu masinile din Romania sunt mai intretinute, mai fiabile si mult mai ieftine decat alea din Germania.
              Eu zic sa va opriti aici. Deja LoganClub Pucioasa suna a afacere.
              Ma duc la ClubOpel Dambovita pentru ca-mi place, se numeste pasiune. Nu vine nimeni sa-mi bage stikere sau ”imbunatiri” pe gat. Ba din contra, eu chiar ofer stikere si diagnoza moca, evident, din pasiune. Ma gandesc ca asa ar trebui sa decurga o intalnire, din pasiune pentru masini.
              sigpic
              Vectra C. 1,6i

              Comment


              • Originally posted by aviatorul76 View Post
                vai de capul tau ,cine a zis ca eu fac resoftari sau cip tuning
                care e problema ta ?
                nu ti-e rusine sa vb asa de mine,intreaba si apoi vb la adresa mea,ca nu iti permit.\

                si costa 120 lei ,resoftarea
                iar fratemiu si-a montat cu 100 lei in bucuresti
                nu cu 150 lei cu cat o faci tu nustiu unde
                nu va mai amestecati in problemele noastre ca nici noi Damboviteni nu ne-am amestecat peste cei din Bucuresti sau alte judete.

                Cezarica veziti de treaba ta,ca nu te-a bagat nimeni in seama.
                Vezi pe cine acuzi ,de gainarii,sau antecedente ,clar.
                Nu iti permit sa vb la adresa mea.
                Vb cu altii si nu mai publica numele meu.

                Ce crezi ca daca ne prezinti tu unde sa ne facem resoftare sau cip tuning ,ne vom duce unde ai tu relatii ,te oftici ca avem preturi ieftine si ca facem calitate.
                Esti concurenta?
                App:daca ziceti ca sunteti asa de buni veniti la Pucioasa sa da-ti proba de ocuparea postului de eletronist.Avem un candidat care si-a depus cererea ,vrei sa vii si tu cezarica,sau ne trimeti pe nu stiu unde,la service privat care ne jegmaneste de bani.
                Eu zic sa nu va mai bagati nasul in treburile noastre.
                Eu nu m-am certat cu DB-75-MAI ,decat fiecare si-a spus punctul de vedere,am o stima pt toti care va adresati aici in scris si veniti la intalnire.

                In catava zile la LCP se va semna parteneriate de colaborate cu urmatoarele servisuri auto:RAIMAN Tragoviste , FICUS Pucioasa si Automomil Club Roman - A.C.R.
                Acolo membrii logan club Pucioasa vor avea reducere la diverse .
                Voi face si parteneriat cu doua spalatorii din orasul Pucioasa

                Eu fac aeromodele si rachetomodele de 20 de ani la Clubul Copiilor din Pucioasa) si organizez intalniri la Logan Club Puicoasa.
                Eu cu asta ma ocup domnu Cezarica ,valabil si pentru altii.

                Nu fac cip tuning sau asa zisa resoftare.
                Domnule "aviatorica", pt toate gainarile facute pana acum, esti banat. De "smecheri" n-avem nevoie pe forum.

                Si da, eu sunt concurenta: fac chiptuning, insa doar la creier si organe interne.

                Comment


                • In catava zile la LCP se va semna parteneriate de colaborate cu urmatoarele servisuri auto:RAIMAN Tragoviste ...
                  Unul dintre cele mai neserioase service-uri.Imi pare rau,dar asta este.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • @Moderatori! Nu-i corect sa-l banati pe @aviatorul76. Are meritul lui pentru toate actiunile intreprinse la Pucioasa. Chiar daca suna a afacere, nu cred sa fi fortat pe cineva sa-si ”imbunatateasca” Loganul. A facut cateva afirmatii nu tocmai corecte in privinta remaparilor si alte asa zise imbunatatiri, insa actiunile locale sunt demne pentru a se trece cu vederea cateva postari nelalocul lor. Corect ar fi fost sa raspunda la masajele cu ”imbunatatiri”, chiar realizatorul lor, nu intermediarul.

                    PS: Si da. Pe un forum ar trebui indelung discutata problema serviceurilor. Oricum, nu vad rostul sa mai apelam la cele neserioase atata timp cat ai destula informatie pe forumuri.
                    sigpic
                    Vectra C. 1,6i

                    Comment


                    • cand am zis la dacia ma refeream la reprezentanta,nu la o dacie,sper sa nu se fi interpretat gresit

                      nu trebuia banat aviatorul, pana la urma el a luptat pentru a deschide logan club pucioasa, intradevar a mai facut si el greseli, dar eu cred ca trebuia atentionat mai intai poate se indrepta, nush, e doar o parere nu e o cerinta sau un ordin...
                      Last edited by nicu_rcn; 10 November 2010, 19:19. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • Free @aviatorul76 !!!

                        Originally posted by User
                        Asa sa faceti sa-l ajutati pe aviatorul76 sa il puna in libertate.
                        Numele meu este mario sunt din dambovita motaieni,sunt taximetrist si nicu ma ajutat sa vin in logan club pucioasa,am facut diverse imbunatatiri prin cunostinta lui de la pitesti si sunt foarte multumit.
                        Chiar nu trebuia sa-l baneze ,nu a injurat pe nimeni.Decat a luat apararea la tipul din pitesti.

                        trebuie sa-l ajutan el a fost inspirat si a facut lcp ,care daca nu mai este pe forum nicu tot organizeaza intalnirile la pucioasa.
                        Publica si tu ca eu abia am facut contul si nu m-au acceptat pe forum,trebuie sa-mi valideze adresa de e-mail.

                        mrs
                        Primita pe PM

                        Si are dreptate. Sectiunea unde postam e meritul lui Aviatorul.
                        Last edited by DB77AAA; 10 November 2010, 20:12. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        Vectra C. 1,6i

                        Comment


                        • Deja incepe sa devina nesintita rau treaba pe acest forum.Imi pare rau sa spun acest lucru da chiar nu este frumos ce sa intamplat azi.Aviatorul76 a avut initiativa de a infiinta Logan Club Pucioasa, el este creierul si cel care a alergat cel mai mult pentru ca Logan Club Pucioasa.Nu stiu si prea inteleg de ce l-au interzis pe aviatorul76(banned=interzis) dar nu este frumos pe bune.Sper sa nu se supere nimeni

                          Duminica 14.11.2010 intalnire Logan Club Pucioasa orele 11:00 la Clubul Copiilor din Pucioasa.
                          Last edited by barbuoctav; 10 November 2010, 21:23. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Eu l-am "interzis".

                            "Smecheriile" nu au ce cauta pe aici. De la micile gainarii cu stickerele....

                            Are pauza 1 saptamana sa se gandeasca la atitudinea lui.
                            Pana una alta, va puteti organiza si fara prezenta dansului pe aces forum.

                            Repet, aici nu-i loc de "smecherii".

                            Cat despre ce a infiintat, si ce a facut in afara forumului, asta nu este treaba moderatorilor. Eu vad strict ce se intampla aici.

                            Cat despre dumneata, barbuoctav, mai ai de crescut si de inteles diverse tipologii umane, pana a ajunge a spune ca "incepe sa devina nesintita rau treaba pe acest forum".

                            @DB777AAA: sectiunea unde postati este meritul lui Cristi_XP.
                            Last edited by Cezar; 10 November 2010, 22:26.

                            Comment


                            • Extras din Regulament

                              8. Ne rezervam dreptul ca, dupa un numar variabil de posturi (ce de regula nu va fi mai mare de 10-20) sa retragem dreptul de a posta pentru userii care nu corespund cerintelor noastre. Faptul ca ai câteva categorii unde poti posta liber, nu înseamna ca poti sa te complaci în postura de membru si sa "poluezi" astfel discutiile fara a respecta regulamentul.

                              Se urmeaza, se respecta sau .. se cauta alt forum.


                              Stimate Domnule Profesor si Presedinte LoganClub Pucioasa:

                              Functia dumneavoastra nu este recunocuta oficial in Staff-ul Forumului LoganClub. Va aduc la cunostinta faptul ca sectiunea Pucioasa este parte a acestui forum, implicit a acestui Regulament. Daca ati intreprins demersurile legale cu privire la infaptuirea asociatiei sau a organizatiei, va rog sa desemnati un user sa posteze dovada oficializarii, caz in care, va indemn sa va faceti un forum dedicat, cu un Regulament Organic, care sa contina si serviciile pe care le prestati, tarifele si intreaga activitate a comunitatii zonale.

                              Cu stima

                              Iulian Enciu
                              Last edited by skandal; 10 November 2010, 22:32.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • si eu sustin logan club pucioasa
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google