Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai lista?
    1. barbuoctav
    2.

    completati voi pe cine vreti sa fie organizator. daca vreti sa fie anonima propunerea, imi dati mie un PM si pun eu nominalizarea
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • salut, sunt fratele lui nicu_rcn si m-a indrumat si pe mine spre forumul asta, din pacate eu nu am logan, am o super nova, dar sunt si eu pasionat de masini, si supernova la multe componente de sub capota e identica cu loganul, sper sa ma acceptati
      Last edited by crististreulea; 16 November 2010, 23:56.

      Comment


      • salutare lume, am fost ocupat cateva zile cu reparatia calculatorului deci cum ramane cine ramane liderul pucioasa?
        apropo, primiti.l cum se cuvine pe focsha, nu va minte, e fratele meu
        sigpic

        Comment


        • Bun venit printre pasionatii marcii autohtone de automobile.

          Comment


          • Bun venit si toate cele bune.Cand vor fi alegerile pentru noul organizator?Sau nu se va alege?Numai bine tuturor

            Comment


            • @focsha_euu Bine ai venit!
              sigpic
              Vectra C. 1,6i

              Comment


              • 1. barbuoctav
                2. adi_77
                3. nicu_rcn
                4.


                completati voi pe cine vreti sa fie organizator. iar daca vreti sa fie anonima propunerea, imi dati mie un PM si pun eu nominalizarea.
                Last edited by crististreulea; 16 November 2010, 23:53.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • eu il aleg pe streulea, chiar daca e cel mai departe de noi, e mult mai priceput pe forum decat noi
                  era si el la nominalizati, dar a sters repede)
                  sigpic

                  Comment


                  • Stiti cumva cum pot sa setez o telecomanda normala de alarma sa functioneze la telecomanda din cheia originala a masinii?Adica sa pot bloca si debloca usile masinii cum puteam sa fac si din cheia originala.Va multumesc celor care imi sunteti de ajutor

                    Imi cer scuze pentru exprimarea mea gresita.Acum am citit ce am scris si eu.Sper ca intelegeti voi ce vreau sa zic
                    Last edited by laus2006_ro; 17 November 2010, 11:49. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Ii multumesc lui Cristi Streulea pentru nominalizare, dar as prefera sa stau in banca mea. Mai mult, sunt targovistean si imi doresc din tot sufletul sa particip la intalnirile din Targoviste. Din cate am inteles de la cei care au participat la prima intalnire (eu nu am putut sa ajung, din pacate - serviciul, asta e!) a fost super si toti isi pot spune parerea si nu s-a autoproclamat nimeni sef de club si organizator de intalniri si toate cele. Cei din Targoviste si din apropierea Targovistei (am inteles ca au fost si membri care au "dezertat" de la Pucioasa) chiar s-au intalnit din pasiune si pentru a schimba pareri si impresii.
                      Deci, inca o data, multumesc, dar REFUZ nominalizarea de organizator de intalniri la Pucioasa din TOATA INIMA (nu vreau sa mai dau nastere la polemici).

                      Pt. laus2006_ro: In mod normal telecomanda de la alarma ar trebui sa fie insotita de o unitate centrala care o comanda. Cu acea unitate centrala a alarmei va trebui sa te legi la UCH-ul masinii (daca alarma are si o schema este foarte usor - ti se explica acolo absolut tot, adica la ce fire trebuie sa faci legaturile).
                      Last edited by adi_77; 17 November 2010, 18:16.

                      Comment


                      • buna seara tuturor, ce mai e nou pe aici cine ramane organizator pana la urma

                        Comment


                        • Deci o nominalizare a picat, unu la mana adi_77 nici nu mai este membru al Logan Club Pucioasa, si doi la mana din cate imi aduc eu bine aminte doar userul adi_77 a plecat de la Pucioasa si s-a dus la Targoviste, nu mai este membru al Logan Club Pucioasa, a fost alegerea lui nu l-a obligat nimeni.Propun si pe userul sange sa fie organizator al Logan Club Pucioasa.El(sange), eu(barbuoctav), aviatorul76, edy, connex au infiintat Logan Club Pucioasa.Nu trebuie sa se supere nimeni da noi am infiintat Logan Club Pucioasa, datorita pasiunii noastre automobilistice a luat nastere acest club sportiv.La intalnirile locale eu(barbuoctav), connex, sange, si aviatorul76 suntem organizatorii.Organizatorul pe forum va fi ales in cel ami scurt timp posibil.Tin sa anunt ca pe data de 21.11.2010 orele 11:00 la Club Copiilor Pucioasa va avea loc ultima intalnire Logan Club Pucioasa din aceasta luna.Urmatoarea va fi pe data de 5.12.2010 acelasi loc aceeasi ora.Multumesc mult pentru intelegere si sper ca nimeni sa nu se supere

                          Comment


                          • azi am achizitionat si eu asa ceva, sper sa am timp sa.l pun cat mai curand posibil
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Am si eu o intrebare referitoare la proiectoare.Proiectoarele de berlina se potrivesc si pe mcv?
                              Astept raspunsuri
                              Multumesc anticipat

                              Comment


                              • Originally posted by barbuoctav View Post
                                Deci o nominalizare a picat, unu la mana adi_77 nici nu mai este membru al Logan Club Pucioasa, si doi la mana din cate imi aduc eu bine aminte doar userul adi_77 a plecat de la Pucioasa si s-a dus la Targoviste, nu mai este membru al Logan Club Pucioasa, a fost alegerea lui nu l-a obligat nimeni.Propun si pe userul sange sa fie organizator al Logan Club Pucioasa.El(sange), eu(barbuoctav), aviatorul76, edy, connex au infiintat Logan Club Pucioasa.Nu trebuie sa se supere nimeni da noi am infiintat Logan Club Pucioasa, datorita pasiunii noastre automobilistice a luat nastere acest club sportiv.La intalnirile locale eu(barbuoctav), connex, sange, si aviatorul76 suntem organizatorii.Organizatorul pe forum va fi ales in cel ami scurt timp posibil.Tin sa anunt ca pe data de 21.11.2010 orele 11:00 la Club Copiilor Pucioasa va avea loc ultima intalnire Logan Club Pucioasa din aceasta luna.Urmatoarea va fi pe data de 5.12.2010 acelasi loc aceeasi ora.Multumesc mult pentru intelegere si sper ca nimeni sa nu se supere

                                Si voi sunteti bolnavi cu organizatul?
                                Au mai fost unii prin Brasov si au fost "vaccinati" definitiv.

                                Repet, 7 oameni si 5 organizatori. Horror.

                                PS: "nu mai face parte din logan club Pucioasa" - ce legatura are asta cu forumul LoganCLub? Uiti ca el aici e membru? Si nu mai confunda LoganClub forum cu LoganClub Pucioasa. Vreti regulile voastre, faceti forum separat de tras in teapa...a pardon, vroiam sa spun forum pt discutii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google