Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cosmin83 View Post
    mersi frumos de raspuns,o sa incerc sambata viitoare nu asta ca nu am timp,daca nu reusesc o sa ne auzim ok
    OK, pai ma anunti tu daca ai nevoie de ajutor

    Comment


    • daca ai putea sa imi dai un numar de relefon ca sa te pot contacta,deobicei sambata esti acasa?

      Comment


      • Originally posted by cosmin83 View Post
        daca ai putea sa imi dai un numar de relefon ca sa te pot contacta,deobicei sambata esti acasa?
        Dap sunt acasa, 0764542052 Gabi

        Unde mai gasesc prin resita ploape pentru far? Stie careva?

        Dupa cate stiu era ala de la intim dar acum e American hot dog in locul lui, altundeva unde mai sunt ?
        Last edited by megeleag; 26 February 2012, 15:37. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • aia de la intim s-au mutat in piata de la gara din centru
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • Originally posted by Moonshadow View Post
            aia de la intim s-au mutat in piata de la gara din centru
            La intrare in piata acolo? unde sunt chioscurile alea cu paine si langosi parca?

            Comment


            • da..................
              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

              Comment


              • Originally posted by Moonshadow View Post
                da..................
                Multumesc Sorinu o seara faina sa ai

                Comment


                • mersi frumos pt numar atunci poate o sa ne auzim daca nu ma descurc.

                  Comment


                  • Originally posted by cosmin83 View Post
                    mersi frumos pt numar atunci poate o sa ne auzim daca nu ma descurc.
                    Sa cresti mare si spor la treaba, ne auzim salutare si o seara faina

                    Comment


                    • tu cu masina cum stai ti-ai mai facut ceva acte,sau tot in stembai e?si tie o seara faina iti doresc,sa auzim numai de bine.

                      Comment


                      • Originally posted by cosmin83 View Post
                        tu cu masina cum stai ti-ai mai facut ceva acte,sau tot in stembai e?si tie o seara faina iti doresc,sa auzim numai de bine.
                        Inca nu mi-am facut nimic la eape la jumatea lunii martie ma apuc de investitii din astea :| :P

                        Comment


                        • Un nou element de Tuning e pe drum :d ieftin si foarte misto . o sa arata ce cel din poze. ( bineinteles va veni si acesta inbracat in carbon )
                          Attached Files

                          Comment


                          • din ce e facut eleronul din fibra sau cel original,si cum vine prins?asteptam poze cu el pe maisna,bafta.

                            Comment


                            • Originally posted by cosmin83 View Post
                              din ce e facut eleronul din fibra sau cel original,si cum vine prins?asteptam poze cu el pe maisna,bafta.
                              Dupa cum zic cei de la firma de unde l-am luat este din plastic si de prins se prinde cu 2 surubele la fiecare capat si pe restul cu banda dubluadeziva, oricum o sa dau detalii despre cum l-am prins daca vreti probabil si poze cu montaj sau in realitate la viitoarele intalniri :d

                              Comment


                              • ok,asteptam pozele,cat te-a costa eleronul?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google