Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Weitec am gasit si eu destul de ieftine...sper sa mai aiba aia pe stoc..o sa ma interesez sa vad si poat ema hotarasc sa imi iau si eu ...arata mult mai bine asa .....Ms Renault
    Last edited by megeleag; 13 March 2012, 00:13.

    Comment


    • Weitec sunt 485 lei la Logtuning(Timisoara)

      Comment


      • La astia am gasit si eu dar sunt 484 :P, multumesc frumos

        Glumesc si eu :d asa am gasit un anunt de la ei pe un site auto ( nu fac reclama) cica oferta " 484" arcuri Weitec , dar pe site la ei e 485,6 asta sa fie problema 1 leu si 6 bani :P
        Last edited by megeleag; 13 March 2012, 10:55. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • aduna tu 484 ca un 1 leu si 6 bani ti fac eu cadou.

          Comment


          • ok..te anunt cand fac rost :P

            Apropo ...sa radeti si voi ) am fost azi cu un taximetrist din Resita, si m-am luat cu el la discutii, avea un Logan 1.6 nu ala de 16 valve ....si il intreb eu cat consuma in oras el zice 10-12 L asa lejer.....cand il intreb pai dece zici lejer ca oricum e destul de mult .....la care el " Pai ca stii am fost la timisora sa ii fac Tuning la motor am 200 de cai numai din calculator" deci eu atunci era sa pufnesc intr-un ras...nu stiu cum de m-am abtinut )
            Last edited by megeleag; 13 March 2012, 21:47. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • deci eu astept de la iulian faimosu filmulet cu loganu de 135 de cai ) daca isi mai aduce careva aminte de el )) exact si asta cu taxi a facut la fel .. megeleag stai sa vezi ssi filmu asta filmat la omvv in caransebes ))

              megeleag de asta vvorbeam http://www.youtube.com/watch?v=O4uz0Na0oS8 !!
              Last edited by nichita2009; 14 March 2012, 00:11. Reason: Automerged Doublepost
              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

              Comment


              • asta chiar e convins ca asa e, asa cu patima...doamneee...plina e lumea de dinastia:P
                Asta e pe calea Lugojului? Sa ma duc si eu sa il vad :P Multumesc nichi pt portia de ras
                Last edited by megeleag; 14 March 2012, 00:17.

                Comment


                • 200 de cai?mama frate cat is de batuti uni in cap.
                  nichita ai ajuns vedetaparerea mea ala e putin dus si dupa cum vorbea.

                  Comment


                  • nu..chiar e dus .. decii sa`l frec ca m-a facut de kk pe net sa imi atunce numele acolo .... da oricum are o problema .. @ megeleag ...nu mai lucra la OMV , acuma e la paza la LIDL , si acolo e tot asha dus ))) dar 10x la Iuli pt filmuletu facut
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • Pai asta la paza, daca face careva ceva se urca in Golanul lui de 135 de cai si ii mananca pe toti , poate pana acum a mai umblat la motor si are mai multi
                      @nichita2009 cat zice ala ca a dat pe masina 14000 sau 16000 ca nu inteleg acolo
                      Last edited by megeleag; 14 March 2012, 09:52.

                      Comment


                      • ala zice ca 13.000 de euro,cred ca ala da peste cap kilometrajul inca o data
                        zici ca lucra la paza daca are si pistol e clar.

                        Comment


                        • Pistol nu are ca doar nu e paznic la banca...dar un lucru e sigur are cu capu rau:P Pai de 13.000 de euro chiar isi lua ceva cu mai mult de 135 ce cai )
                          Ce sa si faci mai trebuie sa fie si din astia ca sa se anime viata :P

                          Comment


                          • ba ala vorbea numa prostii .. are un logan laureate 2007 1.5 dci 85 cp ... atat ...
                            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                            Comment


                            • M-am prins ca delira...era ironic cand am zis faza cu 13.000 oricum e bine ca are totus un Logan dar macar e negru?:P

                              Comment


                              • ala chiar e dus,auzi 1.6,16 valve are 85 de cai,ala nu realizeaza ce spune,poate s-ia pus el cip plus resoftare atunci ajungi la 135 de cai plus daca marit putin presiunea in turbina,ce ziceti ajunge?tipu sustine ca are trei loganuri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google