Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai ce ai facut de ai ramas fara el,bafat la examen,si eu am tecut prin asta am ramas si eu o luna fara el.

    Comment


    • Pe mine m-a mancat in fund rau , am fost acum 2 ani la un chef ( cu masina bineinteles) am zis ca o las acolo si vin inapoi cu taxi, dar cand te mananca trebuie sa te scarpini, si am plecat inapopi cu masina ca la ora 3 noaptea nu ma gandeam eu ca mai umbla careva si ghinion, era filtru in triaj :|, si ma lasara baiatii fara carnet adica ( anulat ) , acum mi-a trecut perioada de stat si am dreptul sa dau pentru el

      Comment


      • nasol ai avut alcolemie mare de ti la anulat,mie mia fost greu o luna fara el,nici nu vreau sa ma gandesc cum tia fost tie.

        Comment


        • Am avut, nu dezvalui " pe post " cat dar o sa va zic la viitoarele intalniri :P, si de greu mi-a fost crunt sa stau atat fara sa conduc, mai un pic si inebuneam :P
          Si buba mare e ca niciodata nu m-am mai urcat la volan nici macar cu o bere la bord, si ute cum am patit-o prima data cum m-am urcat cum m-au prins :|

          Comment


          • lasa ca nu mai e mult,greul a trecut,bafta la examen,si te asteptam cat de curand la intalniri.

            Comment


            • Multumesc sa fie cat mai multa bafta :P, si de venit voi venii cu drag mai ales ca am lipsit atat

              Comment


              • si noi te asteptam cu drag.

                Comment


                • Baiati, va doresc sa nu aveti treaba vreodata pe la Politie cu depusul actelor ca va ia naiba, am fost sa imi depun azi dosarul pentru carnet, de nu m-au invartit de mi-au iesit ochii ba intr-o parte ba in alta taxe peste taxe si asteptari peste asteptari, de asta zic sper sa nu aveti treaba pe acolo ca va mancati nervii

                  Comment


                  • stiu ca si eu am trecut cam prin asa ceva,inportant e ca ai revolvat.

                    Comment


                    • renault noi ne vedem in seara asta,unde la petrom sau in alta parte.

                      Comment


                      • Ce fain e sa ai carnet :P va intalniti si in afara planificarilor :P, sa imi tineti si mie pumnii ca luni am examen :d

                        Comment


                        • iti tinemi pumni,multa bafta din parte logan club,si poate ca sambata viitoare ne vom intalni.

                          Comment


                          • Nu prea cred, ca si daca il iau trebuie sa dau si traseul si ala e dupa o saptamana abia de la promovarea la sala :|, nu mai e ca pe vremurile cand am dat eu, acum 10 ani, si sala si traseul in aceeasi zi :|

                            Comment


                            • nu mai e asa,atunci iti tinemi de doua ori pumni,bafta mare.

                              Comment


                              • Ms pentru sustinere si sper sa trec din prima ca sa opresc suferinta asta fara masina :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google