Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bagam maine vre-o intalnire?

    Comment


    • Moonshadow: Acum vreo 3 ani s-a intamplat totul , am parcat la un prieten pe trotuar si se pare ca trotuarul era "luat" .. considera omu ca era locu lui si nah s-a razbunat , era si sf petru probabil era si putin ciupit si mi-a aruncat cu 3 oua pe parbriz , parerea mea e ca nu s-o simtit suficient de razbunat si o aruncat si cu vopsea de ulei.Reparatia m-a costat 5 litri de benzina , 1 polish si 3 cearsafuri.Am frecat o noapte intreaga la ea ca sa nu se intareasca , din pacate nu am reusit sa scot nimic de la el ( era vorba de 3000 RON) deoarece nu au fost probe/martori. Asta e

      Megeleag: Eu ma bag la o intalnire , fiind tu primul care a adus vorba .. dai cafa
      Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

      Comment


      • corect primu da cafa,eu in locul tau o lasam asa.

        Comment


        • In loc sa dati voi ca incerc sa va scot din casa sa nu va ramoliti...voi ma bagati pe mine pe inaintare :P

          Comment


          • eu cu raulissimo facem intalniti zilnice,daca ne intalnim maine iti aduc si capacul ok.

            Comment


            • Ok...inseamna ca pana la urma trebe sa dau o cafa...daca nu ceri altceva pe el :P

              Comment


              • Originally posted by Raulissimo View Post
                Moonshadow: Acum vreo 3 ani s-a intamplat totul , am parcat la un prieten pe trotuar si se pare ca trotuarul era "luat" .. considera omu ca era locu lui si nah s-a razbunat , era si sf petru probabil era si putin ciupit si mi-a aruncat cu 3 oua pe parbriz , parerea mea e ca nu s-o simtit suficient de razbunat si o aruncat si cu vopsea de ulei.Reparatia m-a costat 5 litri de benzina , 1 polish si 3 cearsafuri.Am frecat o noapte intreaga la ea ca sa nu se intareasca , din pacate nu am reusit sa scot nimic de la el ( era vorba de 3000 RON) deoarece nu au fost probe/martori. Asta e

                Megeleag: Eu ma bag la o intalnire , fiind tu primul care a adus vorba .. dai cafa
                pai ce el nu avea masina? daca-i tampit - legea talionului
                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                Comment


                • Avea o coaja de dacie toata ruginita , ma gandisem intr-o vreme sa ma razbun si eu putin , dar mirare ca parca l-o vazut Dumnezeu si la vreo 3 luni o murit nevasta-sa. Nu are rost sa iti pui mintea cu omul prost
                  Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                  Comment


                  • Baieti...daca e de intalnit azi abia mai tarziu pot, ca la 2 plec pana la cineva ...deci s-ar putea dupa 5 sa pot venii :|

                    Comment


                    • baieti intrati si la lansarea ..as vb acolo .. am pus programul
                      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                      Comment


                      • Cosmine, aici sunt discutii nu intalniri. am sa mut postul

                        Raul ce ai carat? )

                        Comment


                        • cand mai faceti intalniri poate ar fi bine sa publicati data, locul si ora
                          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                          Comment


                          • Vladutzu nu am carat nimic inca , le-am luat de la tzara ca uite cum am vrut sa imi fac protbagajul nu aveam cu ce sa car o placa de osb , le-am luat just in case :P
                            Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                            Comment


                            • baieti, nicio poza/filmulet cum merg duzele? atata de nerabdatori ati fost si acu nimic...

                              Comment


                              • nimik deocamdata ca nu a fost timp,dar de montat sunt montate si bat destul de bine,eu unu nu le-am incercat dar raul le-a incercat si e foart emultumit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google