Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai in principiu vin pe la 11 dimineata...adica pe la ora aia voi fi in TM sper
    , t esun daca e dupa ce rezolv treaba mea :d

    Comment


    • ba eu ieri am fos in tm toata ziua pana pe la 11 seara ! vlad scuze ca nu am raspuns da eram pe tel si nu eram atent tot tp al facebook :O) trebuia sa suni si tu !
      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

      Comment


      • ma gandeam sa iesim la o cafa daca tot erai la mall, nu de alta da ajungeam imediat ca stau aproape.

        Comment


        • lasa ca vin sambata again toata ziua si sunt disponibil
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • Sambata is la resita )

            Comment


            • atunci punem de o intalnire sambata?

              Comment


              • In principiu da, ne auzim la tel

                Comment


                • 3 stele la EURONCAP ... belea rau de tot .. pt Lodgy ..

                  Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                  Comment


                  • sunt curios daca noul logan ia trei stele?

                    Comment


                    • Se vezi acum barfe, critici si alte jegosenii :|

                      Comment


                      • Fratilorr...am mers azi cu golanu nou diesel...zboara ca vantu...chiar merge brici. Daca le place Lu astia de mine s-ar putea sa primesc si eu unu

                        Comment


                        • cati cai are noul diesel?sper sa le placa de tine,ca sa primesti si tu unul de 90 de cai sa il testam si noi nu de alta

                          Comment


                          • Deocamdata sunt in carti, am primit telefon de lucru, vine si laptopul..deci impresie buna am facut...sper si pe viitorul apropiat sa fac aceeasi impresie....oricum e bine...acum am pentru plimbare pe aici un Logan black edition diesel full option :d asta fiind masina de rezerva de pe Deva...daca merit o sa primesc loganul nou pe care il voi avea non stop

                            Comment


                            • hey tinere .. de unde golan nou diesel ? ca logan 2 nu exista diesel pana in ianuarie pe piata .. poate faza 2 ...
                              unde te-ai angajat ?
                              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                              Comment


                              • Asa...sa incep cu inceputul....sincer sub capota nu m-am uitat asa zicea soferul...ce e drept e ca mi s- a part ca e prea silentios...in fine mi-am luat teapa atunci :P....m-am angajat la o firma din bucuresti cu magazine in toata tara(fisa postului fiind inspector zonal )...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google