Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ceva poze nu pui,cu bijuteria in lucru,spor la lucru in continuare,am inteles eu bine ca ti-ai schimbat botul cu ph 2

    Comment


    • dupa montarea bratului si a planetarei a venit timpul pentru u nghiu de fuga sa vad si de ce ma feream mai tare de aia am lovit . chesonul trebuie inlocuit si el .. deci mai trebuie sa stau pana vneri cu ea in service pana imi vine chesonu .. a intrat azi in vopsitorie . mai vin cu poze noi !
      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

      Comment


      • a venit timpu pentru poze noi ...e in lucru .. trag acu tare sa imi dea usa de dreapta fata si pe aia nou nu vreau chit pe masina ...
        Attached Files
        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

        Comment


        • mai bine pune-ti o bara fata de mcv....
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • in prima faza am vrut dar nu avem faruri de ph pe stok si pana la urma am decis sa trec pe ph2 ca sa nu mai stau inca 2 sapt dupa alea . ca si asha pana lunu nu o o scot de acolo ca trebuia sa vina vineri chesonu si sambata mi-l montez . si luni o vopseste si marti ,miercuri sigur o ridic . o scot la incins ca mie dor de masina mea . acu ma dau cu un hyundai accent 2008 motor 1.5crdi 16V 110 cai .. ii super motoru .. consuma mai mult ca loganu dar oricum trebuie sa ii trag niste roti de 15 ca pe logan si e masina perfecta .. ea are de 14 inguste ca draqu si nu imi place cum stau pe drum .. ...

            ce ziceti de asta baieti

            http://www.************/noutati-auto...rusesc-7720605

            http://www.************/noutati-auto...rusesc-7720605

            pe pro motor ro acolo e articolul intreg
            Last edited by nichita2009; 17 November 2010, 11:49. Reason: Automerged Doublepost
            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

            Comment


            • iti pui si in spate bara de ph 2,spor la lucru in continuare

              Comment


              • a nu imi pui spatlel de ph2 inca mai asteapta pana in ianuarie ..ca acu nu ma ifac nimic modificari la ea ..
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • COSMINE ai ramas pieton nu mi sa parut mie .. cand te-am vazut in resita pe locu` din dreapta ))

                  cum ai reusit? ai calcat linia aia lunga sau .. ti-a fugit acceleratia de sub pikior )
                  Last edited by nichita2009; 18 November 2010, 22:06. Reason: Automerged Doublepost
                  Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                  Comment


                  • Nichita doar sti bine ca majoritatea suntem blanari Se vezi ce se intreceau baietii de la caransebes la resita atunci cand am fost la lansarea dusterului. Nu mai ti minte cand mi-ai dat loganu tau sa merg pana la timisoara si te-am sunat dupa 30 de min ca s-a aprins becu de motorina?
                    Deci iti dai seama ca din cauza ca i-a scapat picioru pe acceleratie i-au luat permisu

                    Comment


                    • asa e nichita ai vazut bine,sunt pieton de vreo 3 saptamani,dar nu mai e mult pana in 25 noiembrie.mor prins cu 160 pe ora,si mor luat din mers f**** in gura de curcani,asa e cand faci bine la vecini.

                      Cosmin83 - FARA CUVINTE OBSCENE!

                      scuze!!!mi-a scapat
                      Last edited by cosmin83; 19 November 2010, 17:17. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • da unde te=au ars?
                        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                        Comment


                        • din mers mor luat,inainte de jag

                          Comment


                          • salut baieti i-mi plac masinile voastre , poate ne intalnim prin Resita maine sau poimaine , fac des traseul Tg jiu _ Resita.
                            sigpicTransport marfa !

                            Comment


                            • te asteptam atunci,sa auzim nimai de bine.drum bun

                              Comment


                              • Originally posted by mary.bia66 View Post
                                salut baieti i-mi plac masinile voastre , poate ne intalnim prin Resita maine sau poimaine , fac des traseul Tg jiu _ Resita.
                                daca ne poti spune ziua si ora aproximativa cand ai drum in Resita poate stam cateva minute de vorba (chiar daca noi nu suntem prea multi)
                                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google