Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Eu zic sa te mai duci la politie si sa ii intrebi ca sigur trebuie sa stie cineva cum sta treaba.

    Comment


    • #92
      In principiu, Vineri eu si Bubu mergem la Caransebes pentru up-grate la soft chiptuning. Daca mai vrea cineva dati aici de veste.
      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

      Comment


      • #93
        chiptuning-ul se amana pana pe data de 19.11.2010
        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

        Comment


        • #94
          accident

          azi am avut o experienta urata ! priviti resita-caransebes
          Attached Files
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • #95
            Cum ai reusit? Unde s-a intamplat mai exact?

            Comment


            • #96
              cum cobori de al manastire de la resita e portiunea iaia dreapta pana sa inceapa curbele sa ajungi la hanu ala spre brebu ! a intrat unu in fata mea inainte de curba si am tras in parapet sa il evit si sa dus si culme masina era CS xx JUD si sa dus si cand am zis la politie am luat si amenda de 180 !
              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

              Comment


              • #97
                Cum naiba ma ti-au dat amenda pentru ce? ca le-ai zgariat parapetu? Ce masina era aia nu cumva un golf 4 combi?

                Comment


                • #98
                  Originally posted by nichita2009 View Post
                  cum cobori de al manastire de la resita e portiunea iaia dreapta pana sa inceapa curbele sa ajungi la hanu ala spre brebu ! a intrat unu in fata mea inainte de curba si am tras in parapet sa il evit si sa dus si culme masina era CS xx JUD si sa dus si cand am zis la politie am luat si amenda de 180 !

                  ce marca de masina era?
                  "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                  Comment


                  • #99
                    era o skoda octavia alba CS xx JUD il stiu pe ala care o conduce si cand am zis numele atunci miau tras amenda .. futui in gura

                    piese praf : brat dreapta,planetara, jante fata+spate dreapta si anvelope aripa dreapta fata ,usile dreapta merg reparate sa vedem acu .. si am rupt si in pikiorus la radiator! aaa si bara fata si faru dreapta sau rupt urechiile . acu sa o fac facelift ...
                    Last edited by nichita2009; 9 November 2010, 00:07. Reason: Automerged Doublepost
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • pai si nu ai intrebat sau nu scrie pe PV de ce te-au amendat
                      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                      Comment


                      • pai am avut viteza excesiva si neadaptare al conditiile dedrum +)))) dar cu viteza excesiva a fost tare rau .
                        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                        Comment


                        • pai cum naiba au stabilit ei viteza ta, au facut masuratori?
                          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                          Comment


                          • Nichita trebuia sa le spui ca tu mai mult de 170 nu puteai sa ai ca nu poate loganu ca ai numai un diesel de 70cp

                            Comment


                            • pai nu i-ai zis ca nu esti de vina,eu unu nu semnam procesu,mai erai cu cineva in masina,si masina aia e a judetului,imi pare rau e cam mare paguba nu,sa auzim numai de bine

                              Comment


                              • ba masina a intrat azi in reparatie : brat dreapta +planetara inlocuite , janta cu anvelopa si capac si alea au fost deja inlocuite . maine urmeaza aripa si sa indrepte pe usi si sa o bag luni al vopsit . si sapt asta o sa iasa cu o noua fatza .. o sa am Facelift D: cu ocazia asta ..
                                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google