Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Display-ul poti sa-l faci tu negativ. Link -> http://www.loganclub.ro/forum/displa...5.html?t=29435

    Comment


    • Originally posted by Renault View Post
      Display-ul poti sa-l faci tu negativ. Link -> http://www.loganclub.ro/forum/displa...5.html?t=29435
      Pai asta e problema ca am incercat eu sa il fac si l-am facut de oaie... am ciobit folia in vre-o 3 locuri da urat :| deci sigur e compromisa :|

      Comment


      • Am facut rost si de display :d

        Comment


        • Gata facut?

          Comment


          • Originally posted by Renault View Post
            Gata facut?
            Nup...din pacate din ala nu am reusit sa gasesc...e din ala normal :|

            Comment


            • Am atasat niste poze cu produsul finit dupa zbateri indelungi ( Display-ul e cel modificat de mine pe negru, cel care credeam ca e compromis; se pare ca nu se prea vede ca am cam ciobit folia )
              Attached Files

              Comment


              • A iesit bine. E din cauza aparatului foto sau nr. 4 de la ventilatie e mov?

                Comment


                • Originally posted by Renault View Post
                  A iesit bine. E din cauza aparatului foto sau nr. 4 de la ventilatie e mov?
                  E posibil sa fie o tenta de mov deoarece la partea de caldura sunt 2 SMD-uri rosii si pe undeva sub 4, SMD-ul e albastru poate s-au combinat culorile

                  Comment


                  • la multi ani pentru toti cei care sunt stefan.ceva intalniri?

                    Comment


                    • un an nou fericit pentru toti membri logan club.

                      Comment


                      • La Multi Ani si un An Nou Fericit!

                        Comment


                        • Incepem numaratoare inversa )) Dacia LODGY ..... sper ca anul acesta sa ne revedem cu totii(asa cum a fost si anu trecut ) pentru lansarea noului model dacia.
                          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                          Comment


                          • dana ceva detali despre ea ce motorizari va avea si ce preturi,si ceva poze cu interiorul ai ca pe net nu arata dacat fata si spatele,mie unu imi place.abia astept sa o probez;)

                            Comment


                            • nimic farttilor ... tin astia foarte bine la ascuinzatoare tot .. io stau la panda dupa logan 2 nici ala nu vedeti ca nimic .. pentru modelel astea observ ca au securitate nu gluma .. dar stai sa mai treaca luna asta .. ca odata apar toate datele ...
                              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                              Comment


                              • pai ce apare si un alt tip de logan 2 sau numai dacia lodgy.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google