Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se pare ca am luat-o de la capat. Lume noua, lume mai buna, sper sa o tinem tot asa. M-am saturat de copiii cu aere de raceri, liniute, cerculete, etc. Si cum va spuneam, am plecat azi spre Oravita (insotit de Renault din Resita) si ne-am intalnit acolo cu 89.MIR, Cleo88, dani_p, Catalin (cel din urma inca n-are user pe forum). Atasez acum cateva poze si un mic filmulet cu evacuarea lu' cleo, care dupa parerea mea suna foarte bine.
    p.S. Imi cer scuze ptr. Claritatea pozelor, era intuneric.. Si vreme nu tocmai buna ptr. Tras in poze
    Attached Files
    Last edited by Iulian; 28 November 2008, 20:51.

    Comment


    • Dupa cum am spus, doritorii din zona sa lase cate un post macar, ca sa stim de unde sa va luam!!!
      Bafta!!!
      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

      Comment


      • Pentru primu' weekend din decembrie, pe cine contez ptr urcarea pe munte? Resiteni, timisoreni, aradeni? E zapada destul de mare, e ok ptr snowmobile, schiuri
        1. Iuli
        2. Mircea (89.MIR)
        3. Cleo
        4 ..
        Last edited by Iulian; 2 December 2008, 02:27.

        Comment


        • Da pe mine poti conta sigur........Cand se mai aduna doritori o sa stabilim concret cand ce si cum!!!
          daca nu merem numa noi 3!!!!!
          nu stiti ce pierdet.
          off topic - iuli hai sa luam si noi metoda de la ceilalti co forumisti, nu mai stiu exact a cui a fost ideea, sa impartim si noi niste flyere.....Tu in resita, eu in oravita, trebuie sa fie multi loganisti care sigur nu stiu de existenta site-ului....O sa ne coste poate ceva banuti dar nah, eu zic ca ar fi frumos.
          Chiar m-am uitat la celelalte cluburi, sunt o gramada..........Ha sa facem cumva sa facem si noi o gashca ok pt aici!!!! Ce zici?
          App, de stickere am dat comanda pt cei care nu au de la KeanuRev. Astept sa ajunga.....
          up up
          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

          Comment


          • Eu va spun joi exact daca pot sa vin pe munte. Va tin la curent. Daca aveti nevoie de ajutor la impartit flyere va ajut cu placere.

            Comment


            • Ok, multumim de ajutor!!
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • Poate ajung si eu....

                Comment


                • Te asteptam!!!!Dane de stire sa stabilim fiecare cum poate!
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • Originally posted by Renault View Post
                    Eu va spun joi exact daca pot sa vin pe munte. Va tin la curent. Daca aveti nevoie de ajutor la impartit flyere va ajut cu placere.
                    O sa cer un model de flyer, te-as ruga daca esti asa amabil sa le lasi pe la stergatoarele daciilor logan

                    Originally posted by blaze2k View Post
                    Poate ajung si eu....
                    Ne-ar face placere Mai adu' vreun timisorean cu tine, ca sunteti o gramada acolo..Va fii frumos..
                    Sanatate!

                    Comment


                    • Originally posted by FLORARIU View Post
                      Sal.Tuturor. Am luat si laptop si de miercuri ma apuc serios de Logan functii ascunse in UCH.
                      Tineti aproape..........
                      Ai reusit sa rezolvi ceva? Suntem mai multi interesati, mai tine-ne si tu la curent,mai da-ne vreo informatie, sau ne-ai facut doar curiosi? Lasa un nr de telefon...
                      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                      Comment


                      • S-a aprins, a ars si s-a stins repede ))))
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • Iuli ... Clar acolo pune !!! La Cleo nu ??? )))) vin mah ... Contatzi pe mine ;)

                          Comment


                          • Modificat. Am vb cu Cleo si cu Mircea, am stabilit sa urcam duminica, e bine si ptr. Restu?

                            Comment


                            • OK, DECI DEOCAMDATA LISTA PENTRU DUMINICA DIMINEATA, SPRE SEMENIC, INTALNIRE LOGAN CLUB CU URMATORII PARTICIPANTI::::
                              - Iulian
                              - 89.MIR
                              -CLEO88
                              ......
                              CINE CONTINUA LISTA???RADU (BLAZE2K) VII CE ZICI DUMINICA????
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • Salutari la toti ... Interesanta invitatia de urcat pe munte
                                din pacate pregatirea noastra celor "fara munte" pentru zapada este 0
                                eu nici macar nu am anvelope de iarna, nu mai vorbesc de lanturi, nisip sau alte ustensile. In schimb o sa va rog sa propuneti aceasta iesire undeva prin mai-iunie cand o sa fie cald si bine si va promit ca eu cel putin o sa va vizitez (dar in mod sigur nu vin cu mana goala ci cu inca cativa aradeni)...
                                pana atunci vreau sa va lansez si eu o invitatie mai la ses, respectiv la Deva. Aveti linkul aici:


                                in rest, ma bucur ca cei seriosi persevereaza si ca a-ti trecut cu bine peste toate acele incercari. Felicitari si la cat mai multe intalniri in "noul -vechiul LC Resita".
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google