Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut la toti, si eu sunt din resita, unde va intalniti (data, ora, loc) poate vin si eu
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • N-ai cu cine sa te intalnesti aici, eu am incercat sa fac ceva, dar a picat.. ia legatura cu mine pe mess, id-ul il gasesti la profilu meu

      Comment


      • Asta e nu vor sa fie o comunitate
        sigpic

        Comment


        • E..Vor sa fie si ei ceva, dar au alte conceptii despre viata, despre masini, etc. Nu te puteai intalni cu 2 dintre ei fara sa zica cel putin unu "hai, nu facem o liniuta?"

          Comment


          • Tocmai am venit de la vtm resita cu seba bigman & other friends
            si sa soldat cu citeva evenimente nedorite si cu decesul unuia dintre participanti in virsta de 75 ani. Odihneascase in pace.
            sigpic

            Comment


            • Nu ati vazut in treacat un logan gri perla cu nr de SB 72 GEN sau 71,nu mai stiu , i-am zis sa intrebe de voi, cred ca in seara asta vine catre casa ,si-a terminat misiunea .......
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • Cel care a murit a fost Laurentiu Moldovan, avea 74 de ani.. Cel mai varstnic pilot licentiat din .Ro! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace..

                Comment


                • Dumnezeu sa-l ierte .........Pacat.............
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! Pacat, omul a fost multiplu campion national de vtm si circuit in anii '80, avea titlul de "maestru al sportului"...Un "meserias" mai putin
                    Zicea ca daca e sa moara, vrea sa moara in masina de raliu, nu bolnav prin spitale...Si mai zicea ca dupa cursa de la Resita, isi vinde masina (chiar era vanduta, dar se intelesese cu proprietarul sa-l lase sa se dea ultima data cu clio-ul) si se va da cu un mitsubishi evo Inca o dovada ca pasiunea nu cunoaste nici un fel de limite. Sa-i fie tarana usoara...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Cei care doresc tricouri Vreau sa va anunt ca am primit colorate mai multe bucati respectiv stocul si comenzi il gasiti http://www.loganclub.ro/forum/tricou...tricouri+logan

                      Pentru comenzi Stickere/Tricouri de asemeanea va rog sa imi trimiteti PM pentru ca nu apuc sa citesc. La fiecare intalniri locale.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Salutari de la LOGAN CLUB BRASOV
                        L.C.Bv. Va transmite salutari, zile senine la intalniri si spor la tunning.
                        Attached Files
                        Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                        Comment


                        • Update pentru Intalnirea Nationala de la Sovata, mai multe detalii gasiti aici. Va asteptam.

                          Comment


                          • Salut! Sunt si eu interesat de acest club din Resita. Cum pot sa iau si eu legatura cu voi? As vrea sa vin si eu, mai ales ca sunt din Resita.
                            Last edited by bubu; 16 August 2008, 22:48.

                            Comment


                            • Da-i pm userului funky. El organizeaza asa-zisele intalniri din resita.
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • A luat legatura cu mine..
                                In 29 ridic permisu' , mai am 12 zile si ma apuca dracii pe zi ce trece..
                                Ca veni vorba de intalniri aici la Resita, a mai intrat vreun resitean de-al meu? Este vreun doritor sa facem ceva aici sau nu? Va zic de pe-acum ca nu-mi trebe raceri, liniutionisti, s.A.M.D. Vreau oameni indiferent de varsta, categorie sociala, sex, cu care sa pot discuta, sa ne vedem la un suc/bere, sa iesim la iarba verde (si nu iarba de genu asta )
                                Hai sa ne-auzim cu bine, conduceti prudent

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google