Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acolo unde ti-ai pus tu sorine cred ca e cel mai ieftin ...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Care e pretu? Daca spuneti ca e calitatea buna.. sa aud si io un pret?
      Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

      Comment


      • Pt tine becks de nepretuit
        sigpic

        Comment


        • Boris matale ai folie?
          Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

          Comment


          • Originally posted by Cristi_Xp View Post
            Acolo unde ti-ai pus tu sorine cred ca e cel mai ieftin ...
            Ne poti lasa un nr de tel? Cat e acolo?

            Comment


            • Cat tea ajuns...si pune si pe fata????

              Comment


              • Aveti habar cat costa planetarele la logan ca ale mele ie pe duca...
                Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

                Comment


                • Era cineva pe forum dac nu ma insel care vindea piese originale de logan la jumatate de pret....dac nu cautal pe okaziii....cam repede ti sau dus planetarele

                  Comment


                  • Funky... am facut rost de numaru de telefon unde si-a pus vecinu ala al meu folie pe GOLANSKY!!! 0766-266-265 "SAFETEC" FOLIE LUMAR OMOLOGATA!!!!
                    SUNATI SI INTREBATI

                    Comment


                    • Da pe tine nu te intereseaza? "Luati si sunati" , pai suna vere tu si intreaba, ia mai dezobisnuiti-va sa va tot altu' rezolve problemele
                      Oricum n-am de gand sa-mi pun folie prea curand, mai astept vreo luna, doua, deci.. nu prea ma intereseaza acum ;-)
                      Last edited by crististreulea; 29 April 2008, 09:17.

                      Comment


                      • Originally posted by memphis_Taz View Post
                        Funky... am facut rost de numaru de telefon unde si-a pus vecinu ala al meu folie pe GOLANSKY!!! 0766-266-265 "SAFETEC" FOLIE LUMAR OMOLOGATA!!!!
                        SUNATI SI INTREBATI
                        nu are rost sa te mai complici ....e un pasat break alb in resita cu geamuri fumurii si pe fata foarte inchise ...de fapt nu se vede nici o diferenta intre fata si spate... a dat spaga la rar 200 E si i leau omologat ..le are trecute in talon deci nenea gaboru nu are ce sai faca....asa voi face si eu dupa pasti sa speram ca o sa ma ajute tipu ca a zis ca o ruda dea lui lucreaza acolo

                        Comment


                        • Eu nu cred ca se poate trece nici o folie in talon.Trebuie sa fie de aia omologata,si sa aiba timbrele pe ea,si adeverinta aia de la folie.Daca reusiti,sa imi spuneti si mie
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Cel cu pasatu e om in toata firea nu cred ca ar minti o sa-l rog sa faca un scan la talon ...oricum revin dupa pasti si iti zic dac am reusit ;)....ai apropo stiu pe cineva cu un seat leon care are scris pe talon deci posibil este....numai ca baiatul asa la luat de la dealer ;)

                            Comment


                            • Originally posted by funky View Post
                              Ne poti lasa un nr de tel? Cat e acolo?
                              PM la sorin el stie
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Icspe vrei sa faci si tu xerox ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google