Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai baaaa tre sa vii ca altfel nu se pune!
    Hai sa fac un anunt: M-am decis sa ma apuc e interiorul masinii, sapt viitoare sper sa fie gata. Stie cineva un magazin de unde pot procura catifea de mai multe culori prin resitza?
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • .

      este un magazin langa ADA poate gasesti acolo ceva
      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

      Comment


      • Si eu vreau sa ma apuc de antifonare la motor stiti cumva de unde pot sa imi cumpar pasla? momentan vreau sa imi pun doar pe peretele dintre motor si habitaclu

        Din cauza unor mici probleme de sanatate in taicamiu pleaca maine la Timisoara si raman fara masina (in principiu) asa ca as ruga pe unu dintre voi daca ar putea sa ma ia si pe mine la intalnire. Multumesc anticipat
        Last edited by Renault; 27 February 2009, 17:11. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • eu am luat niste capitonaje pentru portbagaj (montate deja) si pentru capota motor (nemontat) ceva de genul absorbantului acustic insa m-as mira sa aiba acceasi utilitate ca si absorbantul acustic. Capitonajul este luat de la silviu_79 si cred ca are mai mult rol de aspect.
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • Ala da si izoleaza putin si fonic dar afar nu in habitaclu!
            SA NU UITATI IARA FOTOOOO

            @ renault te culeg eu!
            Last edited by 89.MIR; 27 February 2009, 21:24. Reason: Automerged Doublepost
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • Fratiilor e tot mai clara treaba !!!

              DACIA DAT PRIMELE SCHITE CU NOUL SUV !!!

              http://www.***********/noutati-auto-...a-2009-4005366


              MARTI VOM VEEDEA CE II MAI REAL !!!


              ASTEPT PARERI

              P.S MAINE LA 12 :d:d:d:d: CINE NU VINE DA UN SUC TURA URMATOARE CNADE VINEEEE!!! :d:d:
              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

              Comment


              • Ma numa sa nu uitati un foto ca vreau sa imi fac o sedinta foto :d ca nu mai am poze la my ride!
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • .

                  Deoarece pentru ca sa fiindca nu sunt fan SUV si acest gen de masina ma lasa rece...poa sa-l faca cu motor cu reactie si mitraliera, ca ....
                  "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                  Comment


                  • ajutorrrr

                    care imi poate spun si mie ... ce model de flitru de habitaclu se foloseste la Logan Ph2 D


                    D
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • .

                      nichita stii cum sa ajungi la locul de intalnire?
                      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                      Comment


                      • mii de scuze ..

                        lume mii de scuze ... am fo chemat la munca de urgenta azi si nu am apucat si am iesit pe la 12 jumate si nu am mai venit .. chiar am vb si cu iulian ..

                        peste 2 sapt o sa vin !!!
                        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                        Comment


                        • Cred ca tre' sa dai un suc peste 2 sapt!! ) )
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • .

                            da, da, nichita sa nu uiti de suc ca doar tu singur ai spus-o.....

                            ....ca noi venim cu paharele pe care le-am folosit sambata asta
                            Last edited by Moonshadow; 1 March 2009, 13:07. Reason: Automerged Doublepost
                            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                            Comment


                            • Salutare... tin sa va reamintesc sau sa va informez ca pe data de 15 martie 2009 va avea loc a 3-a intalnire regionala din moldova ce se va tine la iasi in fata palatului culturii incepand cu ora 11 ...pt mai multe detalii consultati pagina dedicata acestei intalniri http://www.loganclub.ro/forum/treia_...9-t7448p9.html va asteptam!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • --------------------------------------------------------------------------------

                                Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

                                Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







                                Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
                                __________________
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google