Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Si eu am vazut ala cu gzb =) Multam fain de vizita, va mai astept

    Comment


    • #47
      Originally posted by boris View Post
      Si se pare ca nu ai mai ajuns
      A ajuns Mi-a dat trezirea la 6:50 "micutu" de Rudy

      Comment


      • #48
        Originally posted by mareom View Post
        Da, am vazut si eu un Logan pe partea opusa cu stickere LoganClub cand ma plimbam prin Resita pe la ora 13:30. Se pare ca m-ai vazut si tu Salutari!
        Apropo: numarul este GZB
        pai de aia ti-am dat io detectoru ma gigi...sa treci blana...nici sa nu iti vada lumea nru de la masina ?))
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #49
          Haha mare om ce consum ai avut cind iai dat blana spre casa ? sau nu ai vrut sa te recunoasca "camatarii" prin resita
          sigpic

          Comment


          • #50
            H3h3... daca mi-ati vedea masina acuma in interior m-ati omora... am scos toate chestiile alea galbene si le-am dus la vopsit
            Last edited by HHO_PRIMO; 13 April 2008, 13:09.

            Comment


            • #51
              H3h3h3h3, h1h1h1h1, grow up dude

              Comment


              • #52
                ???

                Originally posted by funky View Post
                H3h3h3h3, h1h1h1h1, grow up dude
                chill up dude... incercam si io sa va fac sa zambiti catusi de putin

                Comment


                • #53
                  Deci nu o sa mai fie papagal ?
                  ce culoare le faci
                  funky ceva poze de la intilniri aveti sau ? nu va intilniti
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by funky View Post
                    H3h3h3h3, h1h1h1h1, grow up dude
                    vin si eu ..numa sa spuneti ora si locul duminica la ce ora???

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by dannyel87 View Post
                      vin si eu ..numa sa spuneti ora si locul duminica la ce ora???
                      tu esti din resita ma? Ce culoare are loganu tau? Si ce nr de inmatriculare?

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by dannyel87 View Post
                        vin si eu ..numa sa spuneti ora si locul duminica la ce ora???
                        Da-ti si tu cu parerea despre o ora, un loc, etc. da-mi add pe mess, id: ian0rm4l

                        Eu duminica viitoare plec la Timisoara, deci nu voi ajunge in oras decat dupa-masa, sambata lucrez.. deci pica.. Daca nu duminica pe la 18-19? Ar fi bine ptr voi?

                        Comment


                        • #57
                          Hai mobilizarea cautal si pe becks si sa vedem poze de la reuniune...
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by boris View Post
                            Hai mobilizarea cautal si pe becks si sa vedem poze de la reuniune...
                            Azi nu cu siguranta, saptamana viitoare da Deci, vreau sa-mi spuneti daca ca convine ora 20:00!!! Si cat despre loc, nu e bun ala la mol, se aduna toti besinosii cu calibre d-alea de 500 de euro si masini d-alea cu numere fantoma, si nu prea as vrea sa-i "deranjam" noi cu amaratele noastre de loganuri..
                            Deci, alt loc de intalnire eu zic sa fie parcarea de la PLUS! Duminica e inchis, e goala, n-are nimeni treaba noastra. Saptamana asta sper sa va hotarati si sa-mi spuneti care veniti.. cu toate ca pe forum suntem doar vreo 3-4 din care 2 nu-l prea frecventeaza..

                            Comment


                            • #59
                              Eu zic sa ne vedem la lic 2 acolo pe terenu de fotbal e frumos acolo si nu ne vede nimeni spune si u o zi si o ora

                              Originally posted by funky View Post
                              Azi nu cu siguranta, saptamana viitoare da Deci, vreau sa-mi spuneti daca ca convine ora 20:00!!! Si cat despre loc, nu e bun ala la mol, se aduna toti besinosii cu calibre d-alea de 500 de euro si masini d-alea cu numere fantoma, si nu prea as vrea sa-i "deranjam" noi cu amaratele noastre de loganuri..
                              Deci, alt loc de intalnire eu zic sa fie parcarea de la PLUS! Duminica e inchis, e goala, n-are nimeni treaba noastra. Saptamana asta sper sa va hotarati si sa-mi spuneti care veniti.. cu toate ca pe forum suntem doar vreo 3-4 din care 2 nu-l prea frecventeaza..

                              Comment


                              • #60
                                Asa banatani mei mobilizarea ca la lugoj nu is decit vreo 2 loganisti
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google