Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Felicitari tinerilor loganisti made in Caras ) tinetio tot asa
    sigpic

    Comment


    • #92
      Originally posted by dani p View Post
      Pentru inceput e bine...oricum felicitari FUNKY pentru initiativa, cred ca meriti functia de Organizator de Intalniri, pt zona Resita
      Mersi pentru urari, te asteptam pe la noi
      Iar in legatura cu functia aia.. cred ca ar fi prea mult ptr mine Nu depinde de mine
      Originally posted by Norby89 View Post
      Salut
      din 26 aprilie pana in 6 mai voi fi la Baile Herculane. e departe de Resita?Poate ne-am putea intalni sau sa faceti o intalnire in Herculane bineinteles daca nu e departe...numai bine
      Noroc De la Resita pana la Herculane sunt aprox 140 de km, sau ceva de genu. Cand te duci la Herculane treci prin Resita? Daca ai putea, opreste-te pe la noi la un suc, ceva Mi-ar face o deosebita placere sa te cunosc. Si cine stie, poate trag o fuga intr-un weekend acolo.. mai discutam. Numai bine!

      Originally posted by boris View Post
      Felicitari tinerilor loganisti made in Caras ) tinetio tot asa
      Mersi bai, pitic ;-)

      Comment


      • #93
        Frate pana la herculane is 140 km dac o iei pe Caransebes ceea ce nu teas sfatui dac tii la masina ta .....mai bine o iei pe Anina 180 km dar e drumu ata am fost eu pe ambele acuma vreo 3 saptamani acu e treaba ta....si dac ne putem intalni in herculane facem si o baie ceva ;)
        Last edited by Seba; 21 April 2008, 11:11.

        Comment


        • #94
          Baieti cand ne mai intalnim ....eu zic sa incercam pe joi ....funky sper sa nu te razgandesti cu folia ca mie lene sa merg singur pana acolo

          Comment


          • #95
            Deci facem si saptamana asta o intalnire?.. In care sa fim iar numa 3 ?... eu zic sa cautam ceva oameni mai seriosi... ca asa nu o sa rezolvam nimica daca o sa fim numa noi 3... l-am agatat si pe ala de la pompieri da si ala nu poate veni daca e in tura.. tre sa stabilim exact cand putem veni toti si sa ne astrangem! ... santem 6 potentiali din care numa 3 participam... pff ...
            Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

            Comment


            • #96
              ba puii mei nus ce sa zic dar hai sa facem ceva afise sa imprastiem prin resita prin parcari tot poate prindem vreo 2 3 la cate loganuri sunt ....poate vii cu mine cu funky sa punem folie pe masina
              Last edited by Seba; 21 April 2008, 11:12.

              Comment


              • #97
                Vrei sa-ti montezi folie?Tu cu funky va pricepeti la asa ceva? Sau vrei sa lipesti abtibildele cu Logan club?
                Last edited by BecksDCI; 21 April 2008, 09:59.
                Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

                Comment


                • #98
                  Bre, folie pe geamuri. Si nu o montam noi, vrea sa mergem la severin..
                  Eu joi sunt la lucru, vineri daca vreti sa ne vedem e ok. Stabiliti voi o ora aici.
                  Last edited by Seba; 21 April 2008, 11:12.

                  Comment


                  • #99
                    Bre, da cand sa merem...?
                    Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

                    Comment


                    • frate eu zic sa merme maine vedem noi cum facem stai sa iau nr sa sunam la firma aia dac vrei vii si u numa lovele sa ai ;))

                      nu mai dati "quote" la ultimul post! se subantelege ca la el va referiti...
                      Last edited by Seba; 21 April 2008, 11:13.

                      Comment


                      • Da io am folie montata mie nu-mi mai trebuie eventual sa comand la ala cu omologare sa-mi trimita cu 120 ron si o montez aci in resita la ala ce mi-o montat-o si pe asta fara omologare 60 ron montarea ;)
                        Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

                        Comment


                        • nu stiu ce sa zic de ala ma ...cica zice ca pe fata nu e omologata si na am zis ca cumpar 2 seturi da tot o ....... fac ca scrie pe certificat cica doar cele spate si luneta....pui mei la severin iti pune si pe fata da doar 30 % si dupaia pot sa mai trag o folie peste.....sal fac pe nenea garcea prost in fata ...eventual o pun putin mai deschisa pe fata si nah....dar asa cu folia de la ala dac ma prinde ma gaureste de 300 ron...so pun la severin cu tot cu drum nu costa mai mult de 350 ron deci nu as vrea sa fac afaceri bulgaresti

                          Originally posted by BecksDCI View Post
                          Da io am folie montata mie nu-mi mai trebuie eventual sa comand la ala cu omologare sa-mi trimita cu 120 ron si o montez aci in resita la ala ce mi-o montat-o si pe asta fara omologare 60 ron montarea ;)
                          apropo da si tu accept la mess
                          Last edited by crististreulea; 8 June 2008, 14:46.

                          Comment


                          • Eu o sa-mi cumpar de la ala... voi faceti cum vreti...
                            Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

                            Comment


                            • Tu lucrezi in politie eu nu ....asta e avantajul

                              Comment


                              • Pt folie mai bine veniti in tm si bubu a venit de la arad si cred ca si el e multumit de calitate pret
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google