Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sper si eu ... sa ajung
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • Ok atunci sambata in data de 17.10.2009 ora 19:00 in parcare la skoda intalnire LC Resita. Va rog frumos sa postati cei care veniti. Multumesc de intelegere.

      1. Renault
      2. Bubu
      3. Flaviu
      4. 89MIR (nu-i 100% sigur)
      5. Shenny (nu-i 100% sigur)
      6. ?

      In caz ca ploua nu uitati ne intalnim sub pod (cum mergi de la muzeul de locomotive pe calea timisorii).

      Astazi prezenti la intalnirie:

      1. Bubu
      2. Shenny
      3. Flaviu
      4. Renault
      5. Timo
      Last edited by Renault; 17 October 2009, 23:46. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Dorim sa schimbam si ziua de intalnire si ora si locul, in ideea de a fi prezenti cati mai multi, pentru ca Renault se zbate sa organizeze o intalnire nationala la Resita si bine ar fi sa-l ajutam toti, cat putem. As vrea ca sa facem in asa fel incat sa pata venii si Mircea (tocmai de la ....Oravita) si Iulian (de la Secu)
        De aceea propun sa ne intalnim intr-o zi de DUMINICA (cand Mircea este liber si poate sa vina si Iulian) la o ora mai devreme ca la 19,00 e deja frig, si in alt loc deoarece la Skoda s-a cam restrans locul (cine a mai fost stie ce vreau sa zic)
        Eu propun DUMINICA ora 12,00 in parcare la Carrefour Govandari
        Nu am spus in care zi de duminica deoarece Mircea trebuie sa ne spuna cand e liber
        .
        Voi ce propuneti.........
        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

        Comment


        • Eu sunt deacord cu tine shenny in totalitate si propun sa facem o intalnire duminica aceasta sa mai punem la punct niste mici chestii cu regionala.

          Comment


          • man, nu mai fa si tu ca sebita si ion cug, sa anuntati regionala pe topicurile de moldova si constanta, de xemplu. cine vrea sa mearga la orice regionala se uita pur si simplu pe topicul dedicat. ion si sebita au fost avertizati. vrei si tu mini-vacanta? incep sa vad ca e la moda, organizatorii de intalniri sa isi ia ban cateva zile din ce in ce mai des...
            cine vrea sa mearga, are topic sticky unde se poate uita, nu trebe anuntata regionala de resita la vaslui si nici aia de galati la baia mare.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Scuze da sincer ca nu am stiu ca o fie probleme de genu. nu o sa mai postez

              Comment


              • Na hai ca eu duminica asta sunt liber, ne vedem la 12 la Carrefour, Iuliane, pana mea de munca..........)
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • Intalnire LC Resita duminica in data de 25.10.2009 ora 12:00 parcare Carrefour (govandari)

                  1. 89MIR
                  2. Renault
                  3. ?

                  Comment


                  • Asteptam si o parere de la Iulian, s-ar parea ca Duminica sunt de serviciu pana la ora 14,00, deci nu pot venii la 12,00, desi eu am propus ora.
                    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                    Comment


                    • Bun, atunci hai la 15:00
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • e bun la ora 15, DAR NU MAI VINE NIMENI......DESTEPTAREAAAAAA
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • E bine si pentru mine duminica la 15:00. Voi fi prezent.

                          Intalnire LC Resita duminica in data de 25.10.2009 ora 12:00 parcare Carrefour (govandari)

                          1. 89MIR
                          2. Renault
                          3. Bubu
                          Last edited by Renault; 7 January 2010, 20:26. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Shenny vii?
                            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                            Comment


                            • da, daca nu intervine altceva deosebit
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment


                              • Intalnire LC Resita duminica in data de 25.10.2009 ora 15:00 parcare Carrefour (govandari)

                                1.89MIR
                                2.Renault
                                3.Bubu
                                4.Shenny
                                5.Iulian
                                6.Flaviu
                                7. ?
                                Last edited by Renault; 24 October 2009, 13:52. Reason: update lista

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google