Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca nu se mai trece nimeni pe lista pana la 4 anulam si aceasta intalnire (din pacate)

    Comment


    • Multumesc adminului ca mi-a trimis un e-mail in legatura cu vizitele mele pe acest forum, motivul este facultatea, m-a dat peste cap abea ce am terminat si nu mai stiu ce sa fac deja ) , eu inca nu am logan desi mi-as dori unul f tare inca strang ban pe ban sa`mi cumpar, dar am o veste buna pt voi cei care il stiti pe Flaviu ,cel cu loganul accidentat si-a reparat masina dupa 2 luni si poate o sa vina la intruniri din nou cam atat deocamdata ms din nou adminului

      Comment


      • Bravo lui, va asteptam dar...sa vedem cand o sa ne mai intalnim!
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • @d31u da stim ca flaviu si-a reparat masina si te asteptam si pe tine sa vi la intalniri cu cea mai mare placere chiar daca nu ai masina. Poti sa vi cu flaviu cu masina la intalniri sau te luam unul din noi.

          Comment


          • AZI e zi de intalnire daca bine tin eu minte, va riscati la o intalnire pe COD GALBEN
            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

            Comment


            • Cine vrea sa vina la intalnirea nationala nr. 4 de la sibiu (25-26 iulie) ca rog sa va treceti pe lista.
              1.Renault
              2. ?

              Salut, luni in data de 20.07.2009 in juru ore 10-11 vin la noi userii Skandal si Bobbyred si as vrea sa veniti cat mai multi la intalnire.
              Last edited by Renault; 19 July 2009, 16:41. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Astazi a avut loc intalnire. Cei prezenti au fost Skandal, Bobbyred, Flaviu si Renault. Am fost intr-o plimbare (din pacate in graba) pana la valiug.

                PS: Iulian scuza-ma ca nu am mai ajuns si la tine dar am fost grabiti ca Skandal si cu Bobbyred trebuiau sa ajunga la Deva.

                Comment


                • s-ar putea sa vin si eu insa vreau detali
                  "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                  Comment


                  • Shenny banuiesc ca te referi la intalnirea de la sibiu. Daca vi din 25 programu o sa inceapa la ora 17:00 unde vom merge la gratare. Duminica este defapt intalnirea propriu zisa si incepe la ora 10 (din cate stiu eu) si vom vizita prin sibiu una alta si cred ca o sa mergem si la paltinis. Eu unu o sa plec de sambata dimineata ca nu vreau sa ma intorc in aceeasi zi. Sper sa vi si tu

                    Comment


                    • ce stiti de valiug? sa pus intrare cu taxa pt cei care nu is din CS?
                      sigpic

                      Comment


                      • 1.As vrea sa facem o intalnire regionala la resita pe la sfarsitul lui octombrie inceputu lui noiembrie si vreau sa stiu cine vrea sa ma ajute.
                        2. Cand va pica bine sa facem urmatoarea intalnire ( LC RESITA) ? Propuneti ziua si ora.

                        1. Renault
                        2. ?

                        Comment


                        • salut am sa am ca zona de lucru si orasul vostru frumos,
                          Vreau sa spun ca am nevoie de un nr de tel sau doua de la voi pe care sa sun in caz de nevoie,ma puteti ajuta?
                          sigpic #

                          Comment


                          • Originally posted by boris View Post
                            ce stiti de valiug? sa pus intrare cu taxa pt cei care nu is din CS?
                            nu am auzit asemenea minunatie., brevet MAZARE dar in tara noastra totul e posibil desi, repet, nu am auzit de asa ceva, ar fi absurd.

                            Originally posted by Renault View Post
                            1.As vrea sa facem o intalnire regionala la resita pe la sfarsitul lui octombrie inceputu lui noiembrie si vreau sa stiu cine vrea sa ma ajute.
                            2. Cand va pica bine sa facem urmatoarea intalnire ( LC RESITA) ? Propuneti ziua si ora.

                            1. Renault
                            2. ?
                            Pai sa facem urmatoarea intalnire SAMBATA asta la ora 13,00 la Skoda pe Timisorii si discutam si problema cu regionala

                            Originally posted by adimrv View Post
                            salut am sa am ca zona de lucru si orasul vostru frumos,
                            Vreau sa spun ca am nevoie de un nr de tel sau doua de la voi pe care sa sun in caz de nevoie,ma puteti ajuta?

                            da-ne mai multe detalii (cand, unde, cum si ce , ca sa nu ne bagam ca musca-n lapte)..............si orasul asta frumos de care zici tu a devenit un veritabil sat cu blocuri si datorita drumurilor noastre toate, iar pe acesta cale dorim sa le multumin din inima conducatorilor nostrii iubiti care nu precupetesc nici un efort pentru a ne duce pe culmile... inalte....ale minunatului nostru sat. ura, ura, ura.....aplauze furtunoase...mai platim taxa de drum sau s-a scos si pe noi nu ne-a anuntat nimeni.

                            Originally posted by Shenny View Post
                            nu am auzit asemenea minunatie., brevet MAZARE dar in tara noastra totul e posibil desi, repet, nu am auzit de asa ceva, ar fi absurd.



                            Pai sa facem urmatoarea intalnire SAMBATA asta la ora 13,00 la Skoda pe Timisorii si discutam si problema cu regionala




                            da-ne mai multe detalii (cand, unde, cum si ce , ca sa nu ne bagam ca musca-n lapte)..............si orasul asta frumos de care zici tu a devenit un veritabil sat cu blocuri si datorita drumurilor noastre toate, iar pe acesta cale dorim sa le multumin din inima conducatorilor nostrii iubiti care nu precupetesc nici un efort pentru a ne duce pe culmile... inalte....ale minunatului nostru sat. ura, ura, ura.....aplauze furtunoase...mai platim taxa de drum sau s-a scos si pe noi nu ne-a anuntat nimeni.
                            Erata> pe undeva prin text se va citi multumim si nu multumin
                            Last edited by Moonshadow; 28 July 2009, 00:59. Reason: Automerged Doublepost
                            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                            Comment


                            • Sambata in data de 1.08.2009 ora 13:00 parcare skoda facem intalnire.
                              1. Renault
                              2. Shenny
                              3. ?

                              Comment


                              • hai mai spre seara, pe la 18:00, pe racoare, poate termin pe la 5 si eu cu munca si ajung si eu!
                                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google