Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In Resita pe Calea Caransebesului este un magazin Policolor. Se pare ca sprayurile Policolor nu sunt prea reusite si s-a renuntat la ele.
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • Sambata in data de 11.04.2009 intalnire, ora 17:00 parcare skoda. Mir89 si Iulian daca puteti veni duminica, luni sau marti va rog sa ne spuneti sa mutam data intalnirii. Deocamdata haideti sa facem lista pentru sambata:
      1.Renault
      2.?

      Comment


      • 1.Renault
        2.FLaviu
        3. ?

        Comment


        • eu sunt in Severin (de la servici) si nu stiu daca ajung
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • vopseaua de dacia este produsa de IXELL nu este romaneasca . cei care au computere si fac retetele le fac la alti producatori de vopsea. Vopseaua pe baza de apa se foloseste la logan din aprilie 2008 .. pana atunci inca era pe baza de dfiluanti ... si depinde acu si de nunanta !!!!
            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

            Comment


            • Originally posted by nichita2009 View Post
              vopseaua de dacia este produsa de IXELL nu este romaneasca . cei care au computere si fac retetele le fac la alti producatori de vopsea. Vopseaua pe baza de apa se foloseste la logan din aprilie 2008 .. pana atunci inca era pe baza de dfiluanti ... si depinde acu si de nunanta !!!!
              uite si o opinie de la cineva care chiar cunoaste cum sta problema cu vopseaua, eu stiam ceva de policolor
              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

              Comment


              • Ati mers careva la revizie cu uleiul vostru? As vrea sa merg cu ulei cumparat de mine, dar nu stiu daca accepta. Daca ati fost si v-a primit, unde s-a intamplat: Resita sau Caransebes?
                Multumesc!

                Comment


                • @chi79 cel mai bun service e in caransebes, nichita2009 lucreaza acolo in service e un baiat de nota 10 vorbesti cu el. Din cate stiu eu da poti sa iti aduci ulei ul tau.

                  Comment


                    1. Eu Vinerea trecuta am fost la revizia de 3 ani si am fost la Caransebes cu ulei Castrol, filtru ulei MANN, filtru aer MANN, bujii NGK Iridium, cumparate de mine. Cai de la Resita cu siguranta nu te lasa sa vii cu ale tale
                    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                    Comment


                    • Si ai cunoscut pe cineva acolo, adica cu pile sau asa e normal la ei?

                      Comment


                      • Ddt2000

                        Salutare tuturor Loganistilor si nu numai........
                        Am instalat softul DDT2000 si am activat alarma si blocarea automata a usilor la depasirea vitezei de 10 km/h. Sper sa ne vedem sambata la 17 la Skoda.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Am auzit si eu ca cei de la Caransebes sunt mai seriosi. Eu la 60000 la Resita ar fi vrut sa schimb si uleiul la cutie si cand am sunat la Caransebes au picat pe spate cand am intrebat de uleiul de la cutie.........................................

                          Comment


                          • daca mergi la Caransebes cu uleiul tau il schimba fara nici o pila, surubelnitza sau cum zici tu. Mergi si convinge-te singur, si uita ca la Resita exista service
                            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                            Comment


                            • Dragi prieteni sper ca maine sa ne vedem la ora 17:00 la skoda in parcare. FLORARIU daca vi adu si tu laptopu sa vada si ochiu nostru ce ai descoperit. Numai bine la toata lumea si sambata in data de 11.04.2009 ora 17:00 in parcare la skoda sa ne vedem cat mai multi.

                              Comment


                              • Si pozele de la intalnirea de astazi...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google