Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In data de 14 martie 2009 a avut loc intalnire LoganClub Resita si am avut placerea sa il avem la intalnire si pe Octavian_30 si pe un baiat cu un Renault Megane pe care nu mai tin minte cum il cheama si imi cer scuze.
    Sper sa is faca si el cont pe forum. Din pacate Iulian si Mir89 nu au putut sa vina. Sa speram ca data viitoare vom fi mai multi si poate o sa vina si din alte orase numai bine.
    Last edited by Renault; 16 March 2009, 18:20.

    Comment


    • Frumoos. Desigur cand mai vin acasa, vin la intalniri.

      Acum va rog sa ma ajutati cu ceva pareri: mi se pare mie (am spus si la intalnire) sau a mea e mai inalta de bot ca restul...va rog analizati pozele mai bine si spuneti-mi daca bat campii, mie mi se pare clar ca e mai ridicata de bot...

      Comment


      • CS 05 JZA este a ta octavian? daca da, este cu putin mai inalta, cel putin asa reiese din imagine. poate e dora o impresie
        Last edited by bogdan_1984; 17 March 2009, 13:48.
        sigpic

        Comment


        • E ceva mai inalta cu vrei 2 cm cam asa as zice eu dar nu cred ca are absolut nimica. Stai linistit

          Comment


          • bah mariuse da sticker loganclub nu pui pe megane ?)
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Ba da punem si sticker )

              Comment


              • bash mariuse ... vb lu` XP`u ... stickere ))

                Comment


                • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                  CS 05 JZA este a ta octavian? daca da, este cu putin mai inalta, cel putin asa reiese din imagine. poate e dora o impresie
                  Vezi???
                  Uite, nici macar n-ai stiut ca e masina mea si ti s-a parut mai inalta, deci e clara treaba ...
                  Are ceva influenta, ca la viteza mare o umfla vantu ca parasuta, se ridica de bot (poate nu se ridica, dar asta e senzatia, ca-mi iau zboru).

                  Comment


                  • http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=297 uite octavian. aceeasi chestie. scuze de offtopic
                    sigpic

                    Comment


                    • Tin sa va anunt ca in data de 15 16 17 Mai va fi intalnire Regionala la Felix, intalnirea propriu zisa va fi duminica la ora 10 in parcarea de la 1 mai(cine o mai fost stie) Va rog sa confirmati prezenta. Daca doriti cazare, inscrierile pe lista de cazare se fac pana in data de 29 cel tarziu a lunii curente urmand ca pana in data de 7 aprilie sa fie dat avansul pentru camera.. mai multe detalii precum si preturi gasiti la http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t9059p7.html Precum si lista participantilor.

                      Sunteti cu totii invitati din toate partile avand in vedere ca atunci deja va fi vara, caldura, meritam toti cate o baie sa ne racorim Va astept.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Azi mi-am montat si eu arcurile sport Weitec, poze nu am inca pentru ca e cam urat afara, dar o sa vedeti ... masina....la intalnirea de saptamana asta
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • Foarte frumos Shenny!!! Sa nu te sperii o sa ti se para tari la inceput!! Se mai lasa pe parcurs.
                          Sper din tot sufletul sa ajung duminica....si sa nu fiu la munca
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • Dupa cum stiti Iulian si MIR89 au alte locuri de munca si bineinteles si un alt program de lucru. De aceea as dori daca vreti sa facem o intalnire duminica (ca sa poata sa ajunga si MIR89) si una in timpul saptamanii sa ajunga si Iulian. Intalnirea de saptamana asta daca nu poate sa vina MIR89 o tinem sambata daca cumva poate o tinem duminica. Va rog sa va treceti pe lista in ce zile puteti veni adica sambata respectiv duminica. STRICT pentru intalnirea de saptamana asta adica 28/29.03.2009
                            1. Renault (sambata /duminica)
                            2.?

                            Comment


                            • Eu, de principiu pot si sambata si duminica

                              Mir89 nu ma sperii ca ar fi prea tari arcurile pentru ca nu am avut impresia ca raman fata splina desi am mers si pe piatra cubica am mers (voit pentru testare) si prin niste santur. Deoacamdata nu imi dau seama prea mult de diferente doar ca este mai jos lasata.
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google