Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .

    fratilor maine ne intalnim?
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • Eu zic sa DA, oricum ca de obicei vin de la Timisoara de la examen!!
      Bafta
      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

      Comment


      • la 17 la skoda, salut

        Comment


        • Buna

          cand mai organizati intalniri de astea pot ajunge si eu ?? sunt din caransebes ...iulian ma stie . sunt baiatu de la dacia de la caransebes de la vanzari .. am sie u un logan diesel .... berlina !!!
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • Te asteptam cu cea mai mare placere. Si apropo bine ai venit pe forum

            Comment


            • serivce

              si in legatura cu service pe caras severin .. nu vreau sa fac reclama dar cam toata resita vine la noi la caransebes ca ua recunoscut ca in serviceul nostru sunt mecanici buni si nu au avut de obiectat !!
              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

              Comment


              • Bine ai venit

                Comment


                • Cine imi spune unde se poate face in Resita un polish de calitate? Eventual si un pret...
                  Multumesc!

                  Comment


                  • Am intrebat si eu in stanga in dreapta si am fost recomandat sa merg la Autohaus Lucas, acolo in spate la PetromV, e acea spalatorie. Daca sunt doar cateva zgarieturi, nu te sfatuiesc sa faci toata masina, ca e noua.. n-are rost sa dai polish peste tot. Pretul pentru toata masina e undeva la 80-90 de lei. Si nu stiu daca iti face cineva acum, am inteles ca temperatura ar trebui sa fie undeva peste 15 grade..
                    Sanatate
                    ps. poate iti faci timp si apari la o intalnire la Resita. Urmatoarea va fii sambata in 15 februarie, in parcarea celor de la skoda, la ora 17.
                    Last edited by Iulian; 3 February 2009, 21:24.

                    Comment


                    • chi79 intalnirea ii pe 14 februarie a gresit Iulian :P

                      Comment


                      • Originally posted by nichita2009 View Post
                        cand mai organizati intalniri de astea pot ajunge si eu ?? sunt din caransebes ...iulian ma stie . sunt baiatu de la dacia de la caransebes de la vanzari .. am sie u un logan diesel .... berlina !!!

                        sal nichita2009, bineinteles ca poti sa vi la intalnirile noastre, oricine e binevenit, eu te stiu de la service trebuia sa-mi montezi filtru de polen, insa intre timp ai trecut la vanzari..

                        Originally posted by chi79 View Post
                        Cine imi spune unde se poate face in Resita un polish de calitate? Eventual si un pret...
                        Multumesc!

                        sal chi79, eu am facut polish la cineva in Calnic, 150 lei complet cu produse profesionale, cu programare si am fost multumit de cum a iesit. Daca vi la intalnirile noastre iti pot spune mai multe.
                        Last edited by Moonshadow; 3 February 2009, 22:00. Reason: Automerged Doublepost
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • Multumesc mult Iulian si Shenny!
                          Poate reusesc sa vin la vreo intalnire, dar pe 14 mi-e imposibil, e nunta lui frate-miu!

                          Comment


                          • ceau shenny

                            ceau shenny .. daca esti pe mess acum dami si mie un add mai vorbim en mai sfatuim cu fiarle noastre .. uite un id nichitaa2002 !!
                            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                            Comment


                            • Bine ati venit printre noi!!
                              Va asteptam pe la intalniri cu cea mai mare placere.
                              Bafta la toata lumea
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • Ce zicceti de conceptul dacia coupe !!

                                CE PARERE AVETI DE CONCEPTUL CARE IL VA PREZENTA DACIA LA GENEVA ANU ASTA !?
                                http://www.***********/noutati-auto-...a-2009-3861448


                                CRED CA O SA DEA LOVITURA IARASI !!!
                                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google