Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poate iar ramanem numa noi 3!!!!
    hai baietii!!!
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • 1. 89MIR
      2. Iuli
      3. Renault
      4. Fiddy

      Comment


      • 1. 89MIR
        2. Iuli
        3. Renault
        4. Fiddy
        5. Cleo

        Comment


        • .

          1. 89MIR
          2. Iuli
          3. Renault
          4. Fiddy
          5. Cleo
          6 Shenny daca nu intervine altceva........ mai e mult pana departe
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • E cam mica parcarea celor de la petromv, propun alt loc de intalnire, care sa ramana ptr. totdeauna. Ma gandeam sa ne intalnim pe Calea Timisorii, in parcarea celor de la Skoda (unde au sediul cel nou, au si o parcare imensa). Sunt binevenite si alte locatii, unde sa avem loc.

            Comment


            • Total de acord.....deci intalnire sambata la 17 pe Calea Timisorii, in parcarea celor de la Skoda:

              1. 89MIR
              2. Iuli
              3. Renault
              4. Fiddy
              5. Cleo
              6 Shenny

              Cred ca suntem toti....
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • Foarte bun locu mir89 o sa fimi mai multi mai aduce iuli pe cineva si eu am mai vorbit cu un coleg de scoala de la mine care sper sa vina si atunci in principiu o sa fim 8

                Comment


                • .

                  Daca ajung si eu sambata la intalnire voi aduce un model de "fluturas" sa va dati si voi cu parerea si sa vedem cum facem sa-i impartim la "loganisti"
                  "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                  Comment


                  • Eu sambata merg la Timisoara, o sa trec miercuri pe la Resita, ca am ceva probleme de rezolvat la servici, o sa trec pe la Iulian la bar, daca e acolo, sa bem un citro...Bafta!
                    niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                    Comment


                    • nu-s la lucru miercuri .. dar daca vrei, da-mi un telefon si ne vedem la o cafea, suc.

                      Comment


                      • Da mai chiar uitasem de flyere............nui nimeni la examen sambata la tm???
                        ca eu de acolo vin!!!
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • Super la fain la intalnire, mie mi-a placut.
                          Cea mai tare faza e ca am descoperit ca toata lumea tragea de spalatorii inainte!
                          Hai cineva cu pozele si flmuletele cu naravasii!
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • Vazut azi pe Muntele Mic masina numitului Cleo88 din Oravita. Nu am avut nr sa te contactez
                            Si acum sa te cert un pic; ai zis ca vii la intalnirea de ieri, puteai sa dai un sms/tel sa ne anunti ca nu apari!! rusine!
                            Attached Files

                            Comment


                            • .

                              Iarta-l,Iulian, pe Cleo 88, poate a avut motivare, sau nu a avut semnal pe munte
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google