Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut tuturor. Sambata in data de 14.03.2009 ora 17:00 intalnire in parcare la skoda. Cine vine va rog sa va treceti pe lista. Multumesc.
    1.Renault
    2?

    Comment


    • 2. Ovidiu(daca nu intervine altceva neprevazut)

      Comment


      • [QUOTE=Renault;276669]Salut tuturor. Sambata in data de 14.03.2009 ora 17:00 intalnire in parcare la skoda. Cine vine va rog sa va treceti pe lista. Multumesc.
        1.Renault
        2.Nichita
        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

        Comment


        • 1.Renault
          2.Ovidiu(daca nu intervine altceva neprevazut)
          3.Nichita
          4.?

          Comment


          • 1.Renault
            2.Ovidiu(daca nu intervine altceva neprevazut)
            3.Nichita
            4......Fratilor azi a fost prima zi de munca in noul meu loc, o sa lucrez la RDS aka Baleanu oravita, si o sa fie problema ca sambata o sa fiu la lucru!
            In schimb am inteles ca o sa am 2 duminici pe luna libere dar inca nu stiu concret ce si cum! Nu indraznesc sa ma trec pe lista pana sper sfarsitul saptamanii sa vad daca sunt liber sau nu.
            bafta
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • Felicitari si sa fie cat mai placut. Noi speram sa vi

              Comment


              • ....si parca vad ca in ultimul moment nimeni nu mai poate sa vina, asa aveti un stil...
                1.Renault
                2.Ovidiu(daca nu intervine altceva neprevazut)
                3.Nichita
                4.Octavian___30
                5........

                PS: o liniuta ceva

                Comment


                • Daca nu ne ia neaua vin si eu. Am postat mai tarziu pentru ca am recitit post-urile de inceput si ......dar a reaparut si Octavian care e sceptic si nu cred ca nu are de ce. Noi ne-am mai intalnit, chiar daca nu suntem asa de multi si poate ca nu toti mai suntem haiduci si mai avem si alte probleme, ne intalnim si noi cum putem. Vino si tu si daca nu vine nimeni... ce ai pierdut?
                  "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                  Comment


                  • Ne vedem la 17. Poate reuseste vreunu' sa-mi puna si mie la loc sistemu' ala de reglaj al farurilor.. ca nu reusesc sa bag cablu' ala la locu' lui

                    Comment


                    • ai trecut iar pe stock
                      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                      Comment


                      • 1.Renault
                        2.Ovidiu(daca nu intervine altceva neprevazut)
                        3.Nichita
                        4.Octavian_30
                        5.Iulian
                        6.Shenny
                        7.Mir89 (sub semnul intrebarii)
                        8.?

                        @Iulian Te ajut eu cu cea mai mare placere

                        Comment


                        • Originally posted by Shenny View Post
                          ai trecut iar pe stock
                          Mda din pacate. Dar cu ajutorul lui dan.gutu farurile mele "tuning" vor arata si functiona impecabil. Mi-a venit azi si xenonul ptr. ele.
                          @Renault, te descurci cu alea? Le-ai montat/demontat si la tine vreodata?
                          Dau suuuc ;-)) Dar nu maine, ca maine da nichita sucu.

                          Comment


                          • daaaa sambata bem suc de Caransebes
                            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                            Comment


                            • Ba fratilor ce ciuda imi este. Mama lui de lucru!
                              Sa vad ce si cum sambata ca is in prima saptamana si nah. Din cate am inteles se lucra ca in fiecare zi si + 2 duminici pe luna. In concluzie mai am libere doar 2 duminici!
                              Si sa vazi cacaleala daca nu coincid cu ale lu iulian! Vin singur la intalnire
                              Last edited by Iulian; 11 March 2009, 22:46. Reason: mess, mirc, alea? te baaat xD
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • Lasa ca vedem noi si o rezolvam cumva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google