Logan Club Roman

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da foarte activi exact ca LC Vaslui asta nu-i surpriza

    Comment


    • O fi criza mai grea la Roman, decat in alte parti. Sau poate ziua de munca mai lunga.

      Comment


      • au fost si vremuri mai bune
        si eu sper sa o facem de o intalnire.... dar se pare ca nu prea e cu cine...

        Comment


        • Asa va vreau fratilor.Macar vorbiti pe aici si tot e ceva.Poate aveti 5 minute o data la doua zile si intrati si paci".Poate vin vremurile alea bune inapoi.

          Faceti calcule si vedeti daca duminica asta la 16.00 merge sa ne intalnim.As zice sa ne intalnim Multiplex in parc.Daca nu va place ,veniti cu idei.
          Last edited by margelatu; 4 February 2011, 12:20. Reason: Automerged Doublepost
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • daca imi permiteti si eu va sustin in tot ceea ce vreti sa faceti macar prin intermediul forumului daca deocamdata nu se fac intalniri..hai curaj si multa bafta

            Comment


            • pai atunci ce mai asteptam, o punem de o intalnire pe duminca la 16:00 la Multiplex, am sa iau legatura si cu fotograful oficial
              Last edited by MarioBross; 4 February 2011, 20:17.

              Comment


              • Ramane pe duminica atunci
                ECUFix
                Please don't visit my homepage!

                Comment


                • Multiplex-ul asta e la Restaurant Parc? Stau de atata timp in Roman si habar nu am care-i multiplex-ul.

                  Presupun ca pot veni si cei care nu sunt in mod oficial membri Logan Club Roman.

                  Comment


                  • Originally posted by LUCIANAC79 View Post
                    Multiplex-ul asta e la Restaurant Parc? Stau de atata timp in Roman si habar nu am care-i multiplex-ul.

                    Presupun ca pot veni si cei care nu sunt in mod oficial membri Logan Club Roman.
                    da la parc este, cu siguranta ca pot veni, sunt bine primiti cei pasionati de masini si in special de logan

                    Comment


                    • daca gasesc timp apar si eu pe la voi!!!!

                      Comment


                      • k, te asteptam cu cea mai mare placere!!

                        Comment


                        • multumesc de intalnire colegilor si cu siguranta ne mai vedem poate in numar mai mare ca asa e frumos si bine;s-a incalzit afara asa ca sa-i dam drumu la intalniri

                          Comment


                          • Azi am fost 6, neasteptat de multi
                            Poate mai atragem ceva membri noi.
                            ECUFix
                            Please don't visit my homepage!

                            Comment


                            • Originally posted by romeo-alex View Post
                              multumesc de intalnire colegilor si cu siguranta ne mai vedem poate in numar mai mare ca asa e frumos si bine;s-a incalzit afara asa ca sa-i dam drumu la intalniri
                              si noi iti multumim de prezenta si te mai asteptam pe la noi!

                              da a fost o intalnire frumoasa (zic eu ) deoarece nu am putut sa stau mai mult de 15min si nu stiu ce sa mai intamplat , dar cu siguranta imi voi lua revansa la intalnirea urmatoare, multumim de prezenta si noului membu LCR LUCIANAC79!
                              Last edited by MarioBross; 7 February 2011, 01:30. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Multumesc si eu de primire, am intalnit cunostinte mai vechi, (MarioBross) si mi-am facut cunostinte noi. In mod sigur voi fi prezent si la urmatoarea intalnire.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google