Logan Club Roman

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mulțumesc $$ilvviu pentru diagnoza și mai ales pentru îmbunatățirea adusa la mașina.

    Comment


    • Duminca ora 20 intalnire Logan CLub Roman!
      Vom discuta despre Proiectul STREET RACING TUNING DAY!!!!!
      ECUFix
      Please don't visit my homepage!

      Comment


      • stiam... cu siguranta voi fi acolo!!!

        Comment


        • Si eu as fi interesat sa devin membru Logan Club Roman, daca se mai poate.
          Nr de inmatriculare : NT-87-ATV

          Comment


          • Normal ca se mai poate.

            Intra pe www.roman.loganclub.ro la sectiunea "Logan Club Roman", acceseaza subsectiunea "Inscriere in LCR" si completeaza acel formular.

            form.JPG

            Te vom contacta noi apoi.
            Last edited by angelboy; 9 October 2009, 14:06.
            ECUFix
            Please don't visit my homepage!

            Comment


            • Originally posted by $$ilvviu View Post
              Normal ca se mai poate.

              Intra pe www.roman.loganclub.ro la sectiunea "Logan Club Roman", acceseaza subsectiunea "Inscriere in LCR" si completeaza acel formular.

              [ATTACH]121518[/ATTACH]

              Te vom contacta noi apoi.
              Bravo Silviule!
              Ce prompt esti!

              Sper ca saptamana asta care vine sa te sun sa facem ceva in bord.

              Comment


              • Astazi 18 oct. 2009, ora 18.00 intalnire Street Racing Tuning Team Roman - SRT-R, in piata roman-voda - Prezenta obligatorie.
                VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by angelboy View Post
                  Astazi 18 oct. 2009, ora 18.00 intalnire Street Racing Tuning Team Roman - SRT-R, in piata roman-voda - Prezenta obligatorie.
                  Cu siguranta voi fi acolo!

                  Comment


                  • Logan Club Resita va invita sa participati la intalnirea regionala din perioada 7-8 noiembrie. Pentru inscrieri si alte date suplimentare intrati aici http://www.loganclub.ro/forum/intaln...ta-t14831.html

                    Comment


                    • salut SRT roman, va anuntam si invitam

                      pe 25 octombrie, orele 10:00, va avea loc in parcarea Stadionului Municipal Piatra Neamt ceea ce se vrea cel mai mare eveniment auto din oras.

                      Va invitam sa participati la urmatoarele categorii pentru expo, ce vor avea ca premii cupe si diplome:

                      - BEST INTERIOR
                      - BEST EXTERIOR
                      - BEST EXOTIC
                      - BEST PAINT
                      - BEST AUTOHTON
                      - BEST BURN (premiu special)
                      - MISS OF THE SHOW (premiu special)

                      Invitati de onoare:
                      * primarul Gheorghe Stefan
                      * viceprimarul Dragos Chitic

                      !!! Inscrierile se vor face la fata locului, incepand cu ora 9:00


                      Noi (comunitatea ******* roman) vom merge cu cateva masini
                      daca sunteti interesati sa veniti, putem merge impreuna sa formama o "brigada" frumoasa pana ala piatra;)

                      Comment


                      • Va salut baieti! Recent si din intamplare am dat si eu peste acest thread. Personal am fost surprins sa gasesc un Logan Club in Roman si cu atat mai mult cativa pasionati de tuning in acest logan club Roman. Pe mine probabil ma stiti din traficul Romascan, conduc un Fiat Seicento Alb, modificat...ce'i drept si singurul din oras cred...pentru inceput vreau sa va felicit pentru existenta si va doresc sa faceti lucruri frumoase cu filiala si masinile din club. Unde vreau sa ajung...suntem si noi o gasca de baieti, nu suntem posesori de Loganuri (chiar nici 1 din cate stiu eu) dar suntem pasionati de masini, tuning si suntem din Roman. Nu pot zice ca suntem un club, suntem o comunitate, nu avem data fixa cand neam infiintat...ne stim toti de pe patrutuning (sigur ati auzit) si asta vara am inceput sa ne intalnim vinerea sub forma de intalniri saptamanale ale comunitatii patrutuning si apoi zilnic formand prietenii intre toti membrii clubului. Suntem o gasca de vreo 10 baieti maxim.

                        Personal avand in vedere ca suntem din Roman...si avem in final toti aceiasi pasiune indiferent de ce conducem, miar placea sa facem o intalnire intre Logan Club Roman si noi restul. Majoritatea suntem plecati pe la facultate: Bucuresti/Iasi dar planuim ca vineri acum pe 23 undeva dupa ora 23 sa ne intalnim la bancute in spate la Prefectura. Noi acolo neam intalnit toata vara, acolo o sa ne intalnim si vineri acum si sambata iar duminica avem toti propusa o deplasare la Piatra Neamt. Acolo se desfasoara un eveniment auto: tuning/expo/burn la care sunteti si voi bine'nteles invitati, daca aveti la ce participa cu masina sau pur si simplu ca spectatori. Detalii referitoare la eveniment gasiti aici

                        Noi aici ne purtam discutiile AICI

                        Personal va invit pe acel thread pentru a ne cunoaste toti din Roman mai bine (Logan Club sau nu) si va invit vineri seara sa ne cunoastem mai bine. Daca nu puteti vineri, atunci sambata.

                        Astept un raspuns/semn de la voi baieti.

                        P.S. Id meu de mess e m_orpheu_smaster Astept add de la voi. O seara placuta si mult succes cu masinutele!
                        Last edited by angelboy; 22 October 2009, 08:17. Reason: No bold!

                        Comment


                        • Intalnire fulger in aceasta seara Street Racing Tuning Team - Logan Club Roman ora 20.30 la locul cunoscut.
                          Ne vom mai intalni acolo cu cativa membri ai unei alte comunitati auto din Roman.

                          Va rog foarte mult, as dori sa spun prezenta obligatorie, dar nu o mai fac ca o fac degeaba!!!!! AVIZ AMATORILOR.

                          VA ROG CONTINUATI PREZENTA!!!!!!!!!!!!

                          1. NT-61-ALI - IULIAN
                          2. .............
                          Last edited by angelboy; 24 October 2009, 12:29. Reason: De kiki !!!
                          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • 2. B-85-uad - marius

                            Comment


                            • Originally posted by angelboy View Post
                              Intalnire fulger in aceasta seara Street Racing Tuning Team - Logan Club Roman ora 20.30 la locul cunoscut.
                              Ne vom mai intalni acolo cu cativa membri ai unei alte comunitati auto din Roman.

                              Va rog foarte mult, as dori sa spun prezenta obligatorie, dar nu o mai fac ca o fac degeaba!!!!! AVIZ AMATORILOR.

                              VA ROG CONTINUATI PREZENTA!!!!!!!!!!!!

                              1. NT-61-ALI - IULIAN
                              2. .............
                              Cum si de la voi a venit baza...asa a venit si de la noi...baza )

                              A fost frumos, nu?

                              P.S. eu tot nu pot sa imi vad postul ala )) si iti spun sigur ca nu e de la net

                              Comment



                              • aicea trebuie trimise pozele cu masina si userul pentru filmuletul cu membri logan club
                                pana la 10 noiembrie. Cine vrea bineinteles.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google