Logan Club Roman

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Intalnirea de azi 01.03.2009 LCR

    Prezenta:

    1. NT-80-SRI - Iulian - Am facut-o si pe asta, eu nu apar in poze pt ca eu le fac
    2. NT-97-SLR - Silviu - Hai cu mapa aia ...
    3. NT-06-HOF - Alin - hmm, bun bun
    4. NT-06-YTE - Eugen - Hai cu remaparea ...
    5. NT-06-UVZ - Catalin - Cenzurat ... Undercover ... ca sa nu vada lumea ...
    6. NT-06-HOF - Costel - hmm, bun bun


    Pozele de azi:

    HPIM0533_resize.jpg HPIM0534_resize.jpg HPIM0535_resize.jpg HPIM0536_resize.jpg HPIM0537_resize.jpg

    HPIM0538_resize.jpg HPIM0539_resize.jpg HPIM0540_resize.jpg HPIM0541_resize.jpg HPIM0542_resize.jpg

    HPIM0543_resize.jpg HPIM0544_resize.jpg HPIM0545_resize.jpg HPIM0546_resize.jpg HPIM0547_resize.jpg

    HPIM0548_resize.jpg HPIM0549_resize.jpg HPIM0550_resize.jpg HPIM0551_resize.jpg HPIM0552_resize.jpg

    A fost fain si astazi, ne-am intalnit, am asteptat noi membri, am fost si la un suc/bere ;) , am pus tara la cale cu intalnirea regionala, ne-am uitat la carcotasi ...
    VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
    sigpic

    Comment


    • #47
      se aduna lume...ce rau imi pare ca nu am ajuns sapt asta la romandamn it!..lasa ca ajung si eu duminica viitoare sa va vad!!!

      Comment


      • #48
        CandyMan13 - Te asteptam pe la noi.
        k_retzu_nt - Nu ai mai aparut pe la noi, te asteptam si pe tine.
        VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
        sigpic

        Comment


        • #49
          Intalnirea de azi Miercuri 04.03.2009 LCR - ULTIMA INTALNIRE DE MIERCUREA (cel putin pentru moment)

          Prezenta:

          1. NT-80-SRI - Iulian - Cine vine sa dea cu var cu mine????
          2. NT-97-SLR - Silviu - Iar am uitat, dar am ajuns cu jantele mele si senzorii de presiune.
          3. NT-06-HOF - Alin - Parcarea cu spatele e intradevar o problema!!!
          4. NT-06-YTE - Eugen - Frig domle frig, da am caciula !!!
          5. NT-06-UVZ - Catalin - Bune FRUTTI DEL BOSCO si berica buna... sa ne traiesti!!!


          Poza de azi:
          Image047.jpg

          Azi am socializat, am mai aflat una alta despre noi, am ras, am beut suc si bere , iar am ras, silviu ne-a aratat un bord kool, am admirat si jantele lui, toate pe un fond vantos si rrrracoros
          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
          sigpic

          Comment


          • #50
            Azi am reusit sa spal masina.
            Acum m-am prins de ce era asa liber la spalatorie. Ploua
            ECUFix
            Please don't visit my homepage!

            Comment


            • #51
              :coffee_spitsk:lasa ca asa patesc si eu tot azi am spalat'o si ce sa vezi...acu iar SE spala(de la ploaie)

              Comment


              • #52
                Din pacate nu am mai ajuns ca am avut altceva de rezolvat.Eu sunt din Roman dar lucrez in Iasi si ajung cam greu pe acasa....3 - 4 saptamani....sper sa ajung si eu intr-o duminica la intalnire, sa va prezint si eu masinuta mea....



                P.S. cum pot face si eu rost de o sigla de aia, si o masinuta "logan club"?

                Comment


                • #53
                  k_retzu_nt te asteptam cand doresti!

                  De sigle poti face rost de la mine!!!
                  VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Salutare... tin sa va reamintesc sau sa va informez ca pe data de 15 martie 2009 va avea loc a 3-a intalnire regionala din moldova ce se va tine la iasi in fata palatului culturii incepand cu ora 11 ...pt mai multe detalii consultati pagina dedicata acestei intalniri http://www.loganclub.ro/forum/treia_...9-t7448p9.html va asteptam!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • #55
                      Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung, am fost plecat pe teren
                      ECUFix
                      Please don't visit my homepage!

                      Comment


                      • #56
                        v'am vazut domnu' silviu cand ieseai din Baltati;)...deci pe mine mai ai alibi

                        Comment


                        • #57
                          --------------------------------------------------------------------------------

                          Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

                          Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







                          Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
                          __________________
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #58
                            ceva poze de la intalnirea de azi?:-s

                            Comment


                            • #59
                              La intalnirea de duminica 8 martie, am fost mai mult prezenti prin telefon

                              1. NT-80-SRI - Iulian, a fost plecat la Suceava in interes personal
                              2. NT-97-SLR - Silviu, a fost plecat la Iasi in interes personal
                              3. NT-06-YTE - Eugen, a fost plecat la Piatra Neamt in interes personal
                              3. NT-06-UVZ - Catalin, a fost cam singurul prezent la fata locului
                              4. NT-06-HOF - Alin, nu stiu nimic de el

                              Poze nu am ca nu s-au facut!!!

                              PS: CRED CA VINERI PE LA ORA 20.00 VOM FACE O INTALNIRE FULGER CU CEI CARE EFECTUEAZA DEPLASAREA LA IASI LA REGIONALA PE DATA DE 15 MARTIE, PENTRU A PUNE LA PUNCT DETALIILE, SAU NE AUZIM LA UN TELEFON.
                              VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                saracu' uvzsi a asteptat,tot asteptat si nimic)
                                ofofofof...trebuia sa fie neaparata 8 martie duminica asta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google