Logan Club Roman

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Cum sa uit?
    Doar la becul tau ma gandesc de atunci. )
    ECUFix
    Please don't visit my homepage!

    Comment


    • #77
      Salut...din nou....Am citit pe aici ca este cineva in roman care poate activa CB? Duminica asta sigur am sa trec si eu pe la voi (macar in trecere ) sa vorbim mai multe...Am inteles ca s-a mutat intalnirea la 18.00 la kaufland, nu? Salutari de la Iasi....si pe duminica...

      Comment


      • #78
        Te asteptam pe la noi. Intalnirera are loc la 18 in spatele fantanii si de acolo plecam spre parcarea kaufland.
        VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
        sigpic

        Comment


        • #79
          Este si unu care poate activa CB, ii vezi si moaca 9 posturi mai sus.
          Problema e ca nu stie daca poate veni duminica, dar ramane de vazut.
          ECUFix
          Please don't visit my homepage!

          Comment


          • #80
            astazi eram in trecere veneam de la Bacau....si m-am intalnit cu un membru lcr ....din pacate l-am salutat...dar....reactia nu a fost una pe masura.........insa important e ca membrii loganisti exista peste tot in tara la BC la fel...am fost salutat si am salutat !
            Stima.
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • #81
              Jmek imi cer scuze, te-am observat tarziu, era si soarele care batea din fata mea, si eu ma uitam dupa membrii mei inca odata scuze, nu a fost intentionat. De ce nu te-ai oprit pe la noi? La 6 am avut intalnirea.

              Prezenta de azi: duminica 5.04.2009

              1. Iulian - NT 80 SRI - Folii bord, lumini bord, alarme, detector radar prin motor, moama cate mai imi trec prin cap
              2. Silviu - NT 97 SLR - Am ajuns si eu de la bacau si eram rupt de oboseala
              3. Marius - B 85 UAD - Hehe mi-am pus folie...mai vin si altele...
              4. Florin - NT 06 VHU - Te mai asteptam pe la noi.

              Pozele de azi:

              Image065.jpg Image066.jpg Image067.jpg Image068.jpg Image069.jpg

              Image070.jpg Image071.jpg Image072.jpg Image079.jpg Image080.jpg

              Azi a fost o zi superba cu mult soare. La 18 m-am intalnit cu Florin in spatele fantanii de unde am plecat spre parcarea de la Kaufland unde ne-am intalnit cu Silviu si cu Marius. Am vorbit de una de alta, am admirat una alta. Florine te mai astepatam pe la noi si cu alta ocazie.
              Last edited by angelboy; 5 April 2009, 23:45. Reason: adaugare intalnire
              VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
              sigpic

              Comment


              • #82
                AngelBoy nu m-am oprit ca nu stiam la ce ora va intalniti voi si trebuia sa ajung urgent acasa........ma durea capul ingrozitor.....si pe mine si pe prietena mea....de la vreme....ne-a tras curentul nasol.....
                nu e nici o pb...important e ca ne-am vazut.
                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                Comment


                • #83
                  ms de invitatie... Sigur am sa mai vin. Silviu...nu reusesc sa te introduc in lista mea de messenger si sa iti trimit pozele alea. Incearca tu sa imi dai add ID-ul meu e : k_retzu_nt . Salutari de la Iasi...

                  Comment


                  • #84
                    Silviu, crezi ca ai timp maine seara (joi) sa ne intalnim sa rezolvam treaba aia? da un mesaj pe mess sau la 0741024675. Ms...

                    Comment


                    • #85
                      Hai ca vin si eu azi la intalnirea voastra sa vad cum e!!!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • #86
                        La intalnirea de ieri am avut si un musafir, in persoana domnului Ciucios

                        A facut prezenta si la noi, ca asa era obisnuit.

                        Pana pune el lista hai sa ii enumar si eu pe baieti:

                        1. ciuciosu36BUN - IS 05 LKG
                        2. $$ilvviu - NT 97 SLR
                        3. papadok66 - NT 06 UVZ
                        4. margelatu - B 70 DJD
                        Attached Files
                        ECUFix
                        Please don't visit my homepage!

                        Comment


                        • #87
                          Pacat ca nu am avut timp la dispozitie mai lung sa stau la intalnire ca eram pe fuga din cauza lui ficior-miu dar poate alta data am sa fiu mai mult timp prezent . Inca o data placerea a fost de partea mea si as vrea ca data viitore sa fiti fe 3-4 ori mai multi sa fie si mai cool ...........Imi pare rau ca nu pot posta fotografiile ca inca nu am ajuns acasa si de la pc-ul asta nu ma lasa sa deschid fereastra cu atasasamente...
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • #88
                            Logan Club Deva va ureaza din toate inimile de loganisti'' Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi !'' Dumnezeu sa aiba grija de voi......
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #89
                              L.C.Bv. va ureaza Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi. Toate cele bune ... restul e Logan
                              Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                              Comment


                              • #90
                                Fie ca sarbatorile ce bat pe la usi deja, sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri.
                                Loganclubul Galati, va ureaza sarbatori fericite. Va asteptam la regionala

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google