Cafenea LoganClub Satu Mare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum e cu intalnirea de vinerea asta? se anunta cineva, in afara de mine si lori?
    Sau inghetam de frig numa noi doi?
    sigpic

    Comment


    • Domnilor, ma gandeam sa fac un nou filmulet de prezentare a clubului, ca in cel de acum nu e si masina lui fly. Daca doriti sa pun anumite poze in clip, postati-le aici.
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • Eu, cum ziceam, nu voi ajunge la intalnire, fiindca plec la Predeal.

        Uite poze de la mine
        Attached Files

        Comment


        • seara buna colegi!sper sa ne vedem cat mai multi la Brasov, m-as bucura sa veniti in numar mare
          lipsa text

          Comment


          • Tocmai am aflat ca va veni si o loganista... fura masina lu tat'su si vine sa ne tina companie )))
            Deci pana acuma suntem 3....cine se mai baga?
            DaniD distractie placuta pe unde umbli, ne vedem la intalnirile ce vor urma
            sigpic

            Comment


            • Deci incredibil!!!!
              Cand nu pot veni, vine si o loganista...extraordinarazitazisimainevaaaaaaaaaaa aaaai

              Bleizer. Pe vineri ajung la brasov, dorm la sacele si abea a doua zi dim plec la predeal. In principiu nu-s legat la timp, pot ajunge ziua la brasov, si daca esti disponibil, vin sa-ti vad masina!

              Comment


              • sunt, noi ajungem Sambata in haita la Brasov cam pe la 11 am, asa ca o sa fim prezenti acolo ca sa ne completam echipa, sper si doresc sa ne vedem cu bine
                lipsa text

                Comment


                • Deci asa ceva....cum saracie incarc si io o poza aici? Help, cineva?
                  sigpic

                  Comment


                  • apasa pe POST REPLY
                    coboara jos la gestiunea atasamentelor, fa click si alege fisierul cu poza dorita
                    lipsa text

                    Comment


                    • Bleizer, atunci cred ca nu ne vedem, sambata deja trebuie sa vin inapoi. Alta data

                      Dani, Go Advanced --> scroll jos --> Gestiunea atasamente --> la fiecare browse o poza --> incarca --> X si esti gata

                      Comment


                      • yupiiii am reusit!!! uite niste poze pt. noul clip daca nu imi place, pot sa pun altele?
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • neata colegi, neata loganari! azi, cine da cafelina de dimineata?
                          lipsa text

                          Comment


                          • Neata colegi, ce ziceti daca dimineata aceasta servim niste energizante "Monroe"?
                            O zi perfecta, spor la lucru!!!
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Azi dimineata ofer eu cafeaua, dar de data asta cu altfel de dulceata
                              Savurati!
                              Attached Files

                              Comment


                              • frate DaniD, dar fara dulciuri ca sunt la regim
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google