Cafenea LoganClub Satu Mare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa Lori, ca bine zici!!!! da precis or mai veni fetele, Ana precis mai vine ca acuma ii in vacanta vreo 2 sapt.
    sigpic

    Comment


    • Bucurestiul saluta Satul Mare si pe Loganarii nostri!
      hai, azi e ultima zi de somn, desteptarea si s-o punem de gratar
      lipsa text

      Comment


      • Bleizer, cafeaua? Ai uitat cafeaua. Cum e posibil?
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • Neata lume, ce-i cu voi mai oameni buni...asa matinali intr-o zi frumoasa de duminica? Bleizer la 5juma, Logan4Ever la 9.... N-aveti somn? Eu la 12...si parca as mai dormi oleaca )))
          Hai numa bine si s-avem o duminica cat mai placuta, cat a mai ramas din ea :P
          Last edited by 81fly; 13 February 2011, 13:29.
          sigpic

          Comment


          • bine spus "cat a mai ramas din ea"
            BMX DIN SATU MARE
            SM 96 ADY

            Comment


            • Heyyyy Ady! Ai revenit si tu? De ce nu ai venit vineri? Te-a speriat vremea urata?
              sigpic

              Comment


              • Na bun, vedem data viitoare
                Ma bucur ca esti multumit de resoftare Banii aia sigur marita!
                M-a tot gandit cum e la intalnire, cati v-ati dus, mai ales ca stiam ca e vreme nasoala si am intrat de pe telefon pe forum sa vad daca ati facut poze Nu-mi dau seama unde v-o fi stat capu de nu ati facut poze...

                Comment


                • Dani...ti-am spus, numa la poze nu ne-a stat capu Dar poate reusesc sa le conving sa mai vina ..asa ca mai si tu o sansa sa le cunosti . Na.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pai "bolidul" meu e deocamdata in "service". Aaaaaa...ii schimb volanul...ca mi-e rusine sa merg cu "tapiteria de pe volan" zgariata.Si daca veneam fara "bolid" inghetam de frig (cred).
                    BMX DIN SATU MARE
                    SM 96 ADY

                    Comment


                    • Ady, te intelegem si te iertam de data asta...dar data viitoare te punem absent. Si nu te mai iertam :P
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by 81fly View Post
                        Neata lume, ce-i cu voi mai oameni buni...asa matinali intr-o zi frumoasa de duminica? Bleizer la 5juma, Logan4Ever la 9.... N-aveti somn? Eu la 12...si parca as mai dormi oleaca )))
                        Hai numa bine si s-avem o duminica cat mai placuta, cat a mai ramas din ea :P
                        Pai daca tu nu ai 2 papagali scandalagii in casa care incep sa ciripeasca cand vad lumina... Deci eu am o scuza, dar Bleizer nu cred ca are si trebuie sa il pedepsim, mai ales ca a uitat si cafeaua
                        sigpic
                        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                        Comment


                        • vai vai vai...ce multi "delicventi" pe acest theard
                          BMX DIN SATU MARE
                          SM 96 ADY

                          Comment


                          • Hehe..am si eu un papagal in casa, dar il tin in alta camera si oricum al meu tace pana vede miscare, oricum e foarte batran il am din anu' 2000, ma mir ca a trait atata.
                            Concluzia - ori ii dresezi cum trebe ori ii multi in alta camera )))))) si dormi linistit :P
                            Ziceai ca faci un clip nou...cand apare? Ca abia astept sa il vad.
                            In alta ordine de idei... cum ar trebui sa facem o reclama ceva intr-un ziar local? Sa stie lumea de noi ca sunt sigur ca si altii ar participa daca ar sti de existenta LoganClub.
                            sigpic

                            Comment


                            • Exact FLY...SA SE STIEEEEEEE!!!!
                              BMX DIN SATU MARE
                              SM 96 ADY

                              Comment


                              • Dar cine zicea ca papagalii stau in camera in care dorm? Sunt in camera fiului meu si tot ii aud dimineata.
                                Clipul il postez imd ce il termina fiumeu Sper ca in seara asta. Iar cu reclama in ziar, la a doua intalnire (organizata de arnold) a aparut in Adevarul de seara parca un articol cu LoganClub, dar vad ca nu a avut un efect prea mare... Dar mai putem incerca
                                sigpic
                                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google