Cafenea LoganClub Satu Mare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mii de scuze Bleizer
    Maine nici zahar nu primesti la cafea

    Comment


    • DaniD fa cumva si da-mi un nr. de telefon de la cel care ti-a facut resoftarea...vreau sa trec vineri pe la el, dar mai intai as suna. ms.

      Gata, rezolvat cu nr. de telefon, programat pe vineri dimineata Abia astept
      Last edited by 81fly; 9 February 2011, 18:30. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • Putem sa ne intalnim, sa vezi si sa incerci cum merge al meu

        Comment


        • Nu mai incerc nimic, trec direct la fapte pana nu ma razgandesc iar... acu' ca am programare, nu mai dau inapoi. Oricum demult voiam sa fac o resoftare, da tot am amanat... ete na, acum o fac :P
          sigpic

          Comment


          • Poate e deja tarziu, dar eu abea acum m-am trezit :P

            O cafea cineva?

            Bleizer, lasa regimu' sa cada
            Attached Files

            Comment


            • nu uitati maine intilnire de la ora 19:00 la locul potrivit...
              Attached Files
              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

              Comment


              • dap dap...vom fi acolo :P
                sigpic

                Comment


                • seara buna fratilor! nu uitati, A.M.R - 22 de zile
                  lipsa text

                  Comment


                  • Tocmai si-a anuntat participarea la intalnirea de maine seara inca o don'soara (loganista) draguta. Altcineva...nu se mai anunta nimeni??? :P
                    sigpic

                    Comment


                    • Frumoasa intalnirea din seara asta...nu ma asteptam sa iasa asa fain. Multumim celor trei fete loganiste care au participat la intalnire si speram sa le vedem cat mai des la intalnirile LoganClub Satu Mare sau, de ce nu, la fiecare intalnire! Din pacate nu avem poze deoarece era foarte frig afara si nu le-am mai tinut pe fete afara in frig si ne-am retras la o ciocolata calda unde am continuat distractia intr-o atmosfera foarte placuta.
                      P.S. restu pe unde sunteti? nu mai postati nimic, nu mai veniti la intalniri....
                      sigpic

                      Comment


                      • Da, da, da. Siguuuuuuuuur! Cum sa nu!?
                        A fost un frig de nu se declansa blitzu la aparat de aia nu ati incercat sa faceti poze la fete
                        Nimeni nu va crede asa...parca vad ca numai tu si cu Lorand ati fost)
                        Cum ti se pare asa dupa resoftare masina? Nu va zic ce depasiri am facut azi cu masina, ca poate citind aici, imi ia careva politiist permisu
                        A si uita pe cine am intalnit la Zalau
                        Attached Files

                        Comment


                        • cafea cu aroma de loganari

                          neata colegi! Bucurestiul va doreste un weekend al-drak de fain!
                          hai la cafelina.
                          Attached Files
                          lipsa text

                          Comment


                          • FLY de Zalau e urat. Cel de Satu Mare arata mult mai bine
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • Buna dimineata lume, buna dimineata Bleizer, multumim de cafea... la mine ora 15 in aceasta minunata zi de sambata racoroasa este dimineata...asa ca este binevenita cafeaua!
                              DaniD de ce nu zici ca iti este ciuda ca n-ai putut veni si sa sti ca numa la poze nu ne-a stat capu aseara...abia dupa ce am ajuns acasa mi-am dat seama ca n-am facut nici o poza. Na, data viitoare! Si da, Fly-ul meu e mai dragut decat Fly-ul de Salaj (pt. ca este al meu ).
                              Am facut resoftarea, si ce sa zic... mi-am satisfacut si io un moft . Trage olecuta mai bine, merge cu a 3a la 130km/h (pe ceas cel putin atata arata)...si am ajuns mai usor la 160 (tot pe ceas) ca real dupa GPS era doar 148. Oricum la banii aia, trebuia facuta ca de mult timp mi s-a pus pata pe o resoftare.
                              Numa bine, si un weekend cat mai placut la toata lumea!
                              Ne vedem la intalnirile urmatoare.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by DaniD View Post
                                Da, da, da. Siguuuuuuuuur! Cum sa nu!?
                                A fost un frig de nu se declansa blitzu la aparat de aia nu ati incercat sa faceti poze la fete
                                Nimeni nu va crede asa...parca vad ca numai tu si cu Lorand ati fost)
                                Cum ti se pare asa dupa resoftare masina? Nu va zic ce depasiri am facut azi cu masina, ca poate citind aici, imi ia careva politiist permisu
                                A si uita pe cine am intalnit la Zalau
                                cine nu crede cati am fost la intilnire data viitoare sa-si faca prezenta....
                                sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google