Cafenea LoganClub Satu Mare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    stima ptr. colegi din Satu-Mare,mii de scuze ca ma bag in discutii dar poate imi puteti da o mana de ajutor ,vreau sa cumpar o masina de pe meleagurile voastre si necazul ca trebuie sa o aduc pe platforma ,ii vorba de o camioneta , ii un proiect 4x4 care vreau sa-l incep cu fiul meu si gasca de 4x4 din centru , vroiam sa stiu ce preturi se poarta pe la voi in cazul inchirierii unei platforme ,distanta calculata ii undeva de 330 de km pana la mine ,in fine 700 dus intors ,poate imi puteti da ceva informatii. multumesc .

    stima ptr. Colegi din Satu-Mare, Mii de scuze ca ma bag in discutii dar poate imi puteti da o mana de ajutor, vreau sa cumpar o masina de pe meleagurile voastre si necazul ca Trebuie sa o aduc pe platforma, ii vorba de o Camioneta, II ONU proiect 4x4 de ingrijire Vreau sa-l incep cu fiul meu si gasca de 4x4 din centru, vroiam sa stiu ce preturi se poarta pe la voi în CAZUL inchirierii UNEI Platforme, distanta calculata ii undeva de 330 de km pana la mine, in fine 700 dus intors, poate imi puteti da ceva informatii. Multumesc.

    se pare ca netu are glume in programul de seara ,scuze ptr. post dublu .sper sa fie vina conexiunii,doar .
    Last edited by blackufo; 16 December 2009, 00:24. Reason: Automerged Doublepost
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • #77
      Din pacate nu cunosc (ca nu am avut nevoie si sper nu fie nevoie) ma tem ca tot cam atit trebuie sa coste si la noi. Ce model de 4x4 ai vrea sa cumperi?

      Originally posted by Logan 4 ever View Post
      Deocamdata asteptam prima ninsoare, sa ne putem intalni la niste drifturi.
      Deja incepe sa vina prima ninsoare, doar sa vedem daca va ramine.
      Last edited by mrc1; 16 December 2009, 09:56. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #78
        aveam doua optiuni , un aro 10.6 adica o camioneta 2 locuri, motor de 1,6 diesel sau un suzuki samurai ,ohne TUF,si cred ca amanam deplasarea ....din motive tehnice , multumesc de sprijin.
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • #79
          Aro 10 am avut si eu pina nu demult in principiu e masina "faina" dar partea mecanica cam lasa de dorit (joc la directie de care e foarte greu de scapat, cruce cardanica la care se tot strica rulmentii, inchizatoarile de la usi, cuplajele de la planetare - roti fata, etc).
          Dar cu toate astea mi-a placut.
          Eu am impresia ca Suzuki Samurai are mecanica mai bine pusa la punct, in sensul ca la Aro 10 daca pui roti mai mari cedeaza diferentialul care si asa e slab si cu rotile originale.

          Comment


          • #80
            blackufo, ce-ti veni mai sa cauti tocmai la satu mare masina?
            ai gasit ceva mai ieftin, ca daca nu pot sa te ajut si eu cu ceva info despre 2 suzuki vitara si la comanda de altele.
            salve baieti, v-am zis eu cu rabdare se rezolva, tot cate unul apare, data viitoare cand vin gasesc parcarea aproape plina, tineti tot asa ca e bine, multe urari de bine de la mine pentru sarbatorile ce vin.
            va astept pe la sibiu, poate reusiti sa trimite-ti un reprezentant la regionala in februarie sau mai bine reusiti toti sa veniti sa rupem recordul.
            Last edited by vyp75; 17 December 2009, 18:41.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • #81
              Multumim pentru urari, Sarbatori Fericite va ureaza si voua Logan Club Satu Mare............
              In februarie vedem cum va fi cu regionala , speram sa ajungem si noi

              Comment


              • #82
                La impartit de plinate ....
                Attached Files

                Comment


                • #83
                  mai da iarna voastra unde e, sau poza nu e de acuma?
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • #84
                    E mai veche poza...

                    Comment


                    • #85
                      Eu si cu Arnold la datorie,adica la impartit de pliante....
                      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                      Comment


                      • #86
                        Salutare! Incet-incet, o sa cresteti mari. La Calarasi eu cu Fane-CL,cu Gigi_tudorake si mai apoi, CL02YSA, ne-am intalnit in 3-4 timp de cateva luni, pana ni s-au alaturat mai multi membri! Bafta si multa sanatate!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • #87
                          facem tot ce putem ca sa ni se alature membri noi in club...
                          sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                          Comment


                          • #88
                            Cu ocazia sfintelor sarbatori va doresc sanatate si fericire alaturi de cei dragi
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Sarbatori fericite, la multi ani si multa fericire !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Va dorim si noi Sarbatori Fericite si un An Nou plin de impliniri............

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google