Cafenea LoganClub Satu Mare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    daca imi permiteti sa ma bag in seama:nu cred ca e buna poza de pe pliant.Logan club nu se vrea club de tuning,parerea meamai bine incercati un logan simplu sau un prestige,ceva de genu
    sper sa nu va suparati
    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

    Comment


    • #47
      Nu vrem logan simplu , deoarece vrem sa atragem atentia pasionatilor de tuning, oricum pliantele vor fi puse la masini care au ceva modificari....

      Comment


      • #48
        am inteles
        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

        Comment


        • #49
          Arnold, din pacate prin Satu Mare nu am vazut multe Loganele tunate care sa merite sa fie in club. Unele nu erau ingrijite, altele kitch, dar vom cauta. Vom pune nu numai la cele tunate, ci si la cele ingrijite.
          Sigla, stikerul si pliantul imi convin si o sa incerc sa fac rost de stikere cat mai repede.
          P.S.: Arnold, te rog, modifica in pliant ceva: Decebal se scrie cu D mare.
          Last edited by Andrei T; 13 November 2009, 20:40.
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • #50
            Am sa modific astazi...

            Comment


            • #51
              Pliantul modificat...
              Attached Files

              Comment


              • #52
                sa nu patiti ca la noi, la nationala au venit oameni si au intrebat ca in ziar scria de intalnirea logan club si de masini tunate.
                lumea intreba daca pot veni in club daca au logan mai normal, asa va fi la voi, vede lumea pliantu cu masina tuning si zice ca nu are ce cauta acolo si automat va scad sansele de membri noi foarte mult, parerea mea.
                eu as incerca ceva mai din popor sa puteti atrage mai multa lume de diferite varste.
                i-mi cer scuze dar nu va suparati a fost doar o parere.
                sa ne revedem cu bine.

                inca o idee puneti si adresa de net pe flyer sa poata intra lumea sa vada pe forum despre ce e vorba
                Last edited by vyp75; 14 November 2009, 22:14. Reason: Automerged Doublepost
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #53
                  ar trebui sa incercam cu acest pliant? astept pareri....scrisu de pe pliant este doar model nu va ramine asta...
                  Attached Files
                  sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                  Comment


                  • #54
                    Hopa, in parcare la real, miercuri la 23? Eu la ora aia deja sforai. Mai bine pui textul de pe primul pliant pe fundalul celui de-al doilea.
                    P.S.: Te rog sa scoti propozitia "Bem vin fiert si mancam seminte". Nu cred ca acolo ii e locul.
                    Last edited by Andrei T; 15 November 2009, 11:17.
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • #55
                      Mie nu-mi place acel pliant, se vede ca sunt aiurea proportionate acele semne de logan....
                      Eu daca as gasi asa ceva pe parbriz , fiind necunoscator, si neauzind inainte de logan club , sigur nu m-as duce la intalnire pentru ca o poza cu niste sigle si un logan nu m-ar face tare curios....
                      Last edited by spark88; 15 November 2009, 12:08.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Silviu_MM View Post
                        daca imi permiteti sa ma bag in seama:nu cred ca e buna poza de pe pliant.Logan club nu se vrea club de tuning,parerea meamai bine incercati un logan simplu sau un prestige,ceva de genu
                        sper sa nu va suparati
                        Sunt si eu de aceasi parere.
                        La pliante va ajut si eu la printare.
                        Last edited by mrc1; 17 November 2009, 13:14.

                        Comment


                        • #57
                          Pai trebuiesc doar imprimate si impartite ...............

                          Comment


                          • #58
                            Mie imi plac ambele modele. Evental modificam textul la al doilea pliant, si le printez pe ambele. Voi printa doua pe o coala A4, le trag le xerox si o sa va dau si voua sa aveti prin masina.
                            Voi duce si la un prieten care lucreaza la Auto Class (dealer-ul Dacia) si sa le dea si celor care isi iau acum Logan. Vor mai afla ceva despre masina, vor sti la ce probleme sa se astepte si poate le vor veni idei de tuning.
                            P.S.: Scuzati ca nu am intrat ieri, dar am fost foarte ocupat.
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • #59
                              E buna ideea cu Auto Class, dar ar trebui sa fie mai mici de formatul A4, eu cred ca ar fi suficient sa fie patru exemplare pe o coala A4 si taiate cu ceva (foarfeca de exemplu). Eu am imprimanta cu jet de cerneala dar de aceea pot sa printez si eu citeva. Apropo de intilnirea de Vineri, e vorba ca Simbata lucrez si mi se pare cam tirziu Vineri la ora 20 (in mod normal atunci pregatesc cina) nu promit ca ma pot duce.

                              Comment


                              • #60
                                O sa fie format A5.
                                sigpic
                                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google