Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ajuta cineva cu o adresa a unui atelier de intors jante? Interiorul in afara.
    Last edited by Fyrestarter; 7 November 2014, 20:39.

    Comment


    • Originally posted by 30_VLD View Post
      Careva din Sibiu imi poate recomanda un loc unde pot schimba luminile in bord + consola, eventual si niste preturi? Va multumesc. Sper ca am postat unde trebuie. Daca nu, rog un moderator sa stearga acest post.
      30_VLD poate te ajuta: http://imbunatatiri-logan.weebly.com...nare-bord.html
      Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

      Comment


      • Mersi, o sa il contactez zilele viitoare pt o oferta de pret!

        Comment


        • Q : Stie cineva orarul de la kfc drive thru sibiu? Ma intereseaza ziua de 31 dec.

          Comment


          • Originally posted by valeriu61 View Post
            Incearca pe www.foliisibiu.ro
            Am incercat eu sa sun la numarul de pe site si este inchis, am mai gasit pe unii pe facebook din Mohu , vor 450 ron pentru montaj si se desfac fetele de usi.

            Vreau si eu sa montez folii pe a mea sa ii tina umbra la bebe cand plecam la plimbare, unde mai stiti ca se monteaza in Sibiu ?? De preferat undeva unde nu se da fata de usa jos, ale mele nu au fost desfacute si nu vreau sa umblu fara rost.
            sigpic

            Comment


            • salutare, cine ma ajuta si pe mine cu un montaj de senzori de parcare?

              Comment


              • salut logan club sibiu

                sunt nou in sibiu si as dori sa stiu de unde achizitionati piese pentru masina?

                Comment


                • salutare.vreau si eu putin anutor.cine stie unde pot pune folie pe geamuri la un duster si un pret informativ.mai doresc sa activez o cheie pe duster stie cineva pe cineva .va rog sa imi lasati nr de telefon.multumesc
                  Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                  Comment


                  • Sal, pentru cheie intreaba-l pe huffy, pentru folie intreaba-ma pe mine.....................
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • salut,ce fain da.mi nr lui huffi,pe tine te sun miine
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • Pe unde pot sa-mi vopsesc si eu niste elemente la Logan, vreau ieftin si de calitate
                        sigpic

                        Comment


                        • Salutare,
                          Ma intereseaza si pe mine un meserias bun care sa monteze gresie si faianta,imi puteti recomanda o persoana ?
                          Multumesc.

                          Comment


                          • Ion Vinersan 0744 129 660
                            Logan GPL 1.4

                            Comment


                            • Salutare. Are careva numarul de telefon a lui Huffy? Am o problema cu masina...cand dau cheie electromotorul invarte dar motorul nu o ia..nu vrea nici la cheie nici impins nici cum...multumesc
                              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                              Comment


                              • 0744.100.626
                                0722.464.922

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google