Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iti confirm ca nu este pt. Ca nici nu a existat vreodata, eu am masina din ianuarie 2008 luata de noua si iti spun sigur ca nu a fost asa ceva acolo.
    Tu pe unde stai ca sa iti pot da indicatii precise , dar ca idee este in cartierul Valea Aurie, langa terenul de fotbal artificial din vale, daca vii dinspre oras poti veni pe calea Poplacii sau pe Calea Dumbravii.
    sigpic

    Comment


    • Uite sa iti faci o idee din satelit .... parcarea de langa teren
      sigpic

      Comment


      • Dar bolo are masina de noua... :| Sa fie pt ca e din februarie 2005?
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • Doar mocheta exista ,alceva nu ........Eventual sunt de cumparat tavite din plastic care se pot aplica pe mocheta respectiva ,arata si bine, la Agnita sunt undeva la 60 de ron ,in Sb automat sunt mai ieftine ,cred.
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

          Comment


          • Eu am luat masina de noua, in 2005, nu exista alt proprietar, inafara de tata poate.
            si acum stau si ma gandesc mai bine, cred ca io cu tata am facut acel placaj, ca la fostul meu opel, ala avea asa ca sa nu se strice in timp mocheta, sa ia forma rotii de rezerva
            la mine e o bucata de placaj taiata dupa forma rotii de rezerva, si la fel decupata dupa forma portbagajului, sa vad daca pot face poze, e o idee buna sa stiti
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • Originally posted by bolo View Post
              Eu am luat masina de noua, in 2005, nu exista alt proprietar, inafara de tata poate.
              si acum stau si ma gandesc mai bine, cred ca io cu tata am facut acel placaj, ca la fostul meu opel, ala avea asa ca sa nu se strice in timp mocheta, sa ia forma rotii de rezerva
              la mine e o bucata de placaj taiata dupa forma rotii de rezerva, si la fel decupata dupa forma portbagajului, sa vad daca pot face poze, e o idee buna sa stiti
              Ar fi interesant sa postezi cateva poze ca sa ne putem face o idee.

              Comment


              • Intrebare , am fost in weekend in sibiu nu stiti este radar ?Camera fixa in slimnic ?
                dati-mi un PM va rog ..
                Its just a car ...

                Comment


                • Salut! Ati vb de ora de plecare din sibiu pt intalnirea de la deva? Eu in ziua aceea de dim o sa fiu la apold de jos (langa miercurea sibiului - bunici) si ma gandeam sa ma lipesc de voi pt drumu spre deva asta dak ma primiti

                  Comment


                  • Christian86, Probabil vom pleca din Sibiu pe la ora 9 sau 10, oricum o sa-ti dam mesaj.
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • Intalniri in trafic: Miercuri l-am vazut pe radusb in Medias. Am facut cu mana, m-am zbatut, nimic..
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • citti threadul cu revelionu !!!!
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • cititi threadul cu revelionul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • salutari si urari de bine lui bolo ,si lui rebe,sunt amandoi niste draguti, multumesc inca o data ptr,ajutorul dat ,sarbatori fericite.............iar referitor la rev, suntem la sapa, adica eu,distractie placuta.................
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • Ne bucuram ca te-am putut ajuta, blackufo! Sper ca esti multumit de janta.
                              Ne pare rau ca nu ne vedem la Deva...
                              Sarbatori fericite si voua, la Agnita, tie, familiei tale, si inclusiv lui bluee.
                              Salutari de la Medias.
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • baieti la cat plecati spre deva duminica? si cam la cat o sa fiti la miercurea sibiului? ;) sa ma culegeti si pe mine de acolo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google