Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine stie sau cunoaste pe cineva care monteaza autocolant pe portbagaj,carbon 3d de preferinta ??
    sigpic

    Comment


    • maine merg eu la cineva sa vedem pentru folie pe geamuri si i-ti dau de stire.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • bine vyp75 astept sa-mi zici daca omul face si asa ceva...
        sigpic

        Comment


        • Niste palstice

          Stie cineva daca se gasesc pe undeva capacelele de plastic pt barile de portbagaj, logan berlina?
          Am pus o poza, ma intereseaza chestia incercuita.
          Tocmai mi-a "disparut" unu din cele 4 fie l-a zburat vantu fie unu in "nevoie"
          Se gasesc pe undeva numai capacele alea?
          Attached Files
          Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

          Comment


          • A venit mosul la mine ceva mai devremem marti in 13 cu ghinion, mi-a adus o usa indoita. Norocul meu ca m-a anuntat omul :Bah vezi ca ti-am lovit masina. Si acuma am de umblat de sarbatori.
            Attached Files

            Comment


            • nasol, las-o pana dupa sarbatori ca mai rau nu se face....

              si la mine a venit mosu ieri pe 13 cu o fisura in partbriz, si azi am aflat cat costa 500ron, frumoase sarbatori la amandoi.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • ma duc saptamana viitoare la Emilian cu ea, ca am vorbit si cu oamenii de acolo si in2 zile e gata, o las de luni pe miercuri.

                Comment


                • naspa.... macar bine ca a fost simtit omul si o poti rezolva pe asigurarea lui ca daca nu,era nasoala de tot
                  numai bine!
                  live to ride

                  Comment


                  • ovimiha Si mie imi lipseste un plastic dinala si nu am gasit separat... chestia este ca mie cred ca mi-a cazut cand am transportat un calorifer, mai exact cand am dat caloriferul jos de pe portbagaj cred ca a cazut si am realizat mai tarziu ca lipseste... Daca gasesti undeva vreau si eu o bucata ca arata rau portbagajul fara plasticul ala.
                    Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                    În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                    Comment


                    • Dap....se vede clar ca Mosul nu a avut echipasa sania cu anvelope de iarna si renii cu potcoave anti derapare......De aici si lovitura ta Andrei!

                      Asta ca si gluma!!!

                      Bine macar ca te-a anuntat..o faci pe asigurarea lui ...nu?
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • meen: Eu am dus niste usi zilele trecute si pb l-am slabit cand am dat jos usile, de cazut nu a cazut unde le-am lasat ca eram in curte si am verificat, dar pb l-a luat vantul si pe al meu. Sa vedem ce gazim.
                        De obicei nu tin barile pe masina dar acum sunt in proces de mutare si le tin de vre-o 2 luni, mai am un pic si le dau jos.

                        Poate are cineva o idee sa le inlocuim toate cu altceva. practic e teava dreptunghiulara, tre sa fie de la ceva plastice un capacel. Ceva idei?
                        Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                        Comment


                        • Buna dimineata Sibieni...astazi la ora 12 ne punem in miscare ..si venim sa va facem o vizita...asa ca sper sa va gasesc prin sibiu si dornici sa ne revedem...
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • In sfârșit ninge si la Sibiu!!! frumos frumos frumos. De bucurie și în semn de solidaritate cu zăpada de afara am hotărât sa nu feresc zăpada din curte și nici din fata casei
                            Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                            În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                            Comment


                            • sigur asta e motivul, sau e prea multa si e lenea mare?
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • Poate cade vreo baba pe trotuarul din fata casei tale si te da in judecata. Si iti ia masina ca daune morale.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google