Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Servus mikyffr. Ce matinala esti pe forum, primul post pe ziua de azi si plin de viatza
    Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
    În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

    Comment


    • Poi cand muncesti de dimineata e normal sa fii plin de viata doar trebuie sa zambim...neata din nou gasca,va doresc o zii frumoasa si plina de realizari! pusici

      Comment


      • salve sefa, vad ca esti plictisita rau daca ne cauti pe noi...........
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • poi daca altii sunt lenesi si nu mai vorbesc cu mine,trebuie sa pove si eu cu cineva, nu sefu?
          Va dorim un Paste Fericit si numai lucruri frumoase sa se intample in vietiile voastre,salutari de la Fagaras,cu respect Mikyffr & Sonnyffr

          Comment


          • Schimb Anvelope

            M-a prins vară cu cauciucurile de iarnă. Ştiţi vreo vulcanizare mai ieftină sau cu vreo oferta la schimbare şi echilibrarea tuturor roţilor ?

            Comment


            • cam toate vulcanizarile au preturi la fel,una este cea de pe principatele unite acolo se pare ca este mai ieftin,sau la sigemo la iesire spre baumaxx
              sigpic

              Comment


              • Salutare tuturor si bine v-am gasit!

                Recent am devenit si eu Loganist. De 2 luni am primit un MCV 1.5dci de la lucru si astazi am ridicat de la Emilian un Logan Alb Laureate 1.2 16v. Loganul a venit ca inlocuitor pentru un Renault Clio Symbol 1.4 8v din 2000, pe care l-am maritat acum o luna. Primele impresii sunt foarte ok.

                Sa ne vedem cu bine!

                Comment


                • PaulMIG, bine ai venit printre noi!!
                  Te asteptam la intalnirile saptamanale care se tin in fiecare sambata in parcarea de langa cabana Valea Aurie!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Originally posted by PaulMIG View Post
                    Salutare tuturor si bine v-am gasit!

                    Recent am devenit si eu Loganist. De 2 luni am primit un MCV 1.5dci de la lucru si astazi am ridicat de la Emilian un Logan Alb Laureate 1.2 16v. Loganul a venit ca inlocuitor pentru un Renault Clio Symbol 1.4 8v din 2000, pe care l-am maritat acum o luna. Primele impresii sunt foarte ok.

                    Sa ne vedem cu bine!
                    Felicitari pentru noua achizitie,dar noi nu credem nimic pina nu vedem,asa ca te asteptam in fiecare Simbata in spate la cabana Valea Aurie .
                    Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                    Comment


                    • Invitatie

                      Va asteptam duminica, 10 iunie, la lansarea modelului Dacia Lodgy ce va avea loc in cadrul targului Transport-AR 2012 desfasurat la Expo Arad International. Pe langa lansarea Dacia Lodgy, in cadrul targului vor fi expuse:

                      - monopostul de Formula 1 al lui Alain Prost
                      - modele din gama RS a constructorului Renault
                      - masini preparate pentru concursurile de CNCA (Campionatul National de Car Audio), Concursul de indemanare auto, drift, tuning interior si exterior, Show & Shine
                      -alte surprize

                      Momentan nu stim daca se vor putea efectua sesiuni de test-drive cu Dacia Lodgy dar speram sa se poata.

                      Rog ca cei care doresc sa vina sa se treaca pe o lista iar in momentul in care lista e finalizata (dar nu mai tarziu de joi, 7 iunie) (co)organizatorul de intalniri sa mi-o transmita pe PM pentru ca sa stiu cate persoane/masini vom avea prezente.

                      Sosirea participantilor la Expo Arad International se va face duminica, 10 iunie, pana cel tarziu la ora 9 pentru ca sa putem parca masinile la un loc.

                      Pentru alte detalii sau nelamuriri ma puteti contacta,

                      Daniel Teudan - 0746174397
                      sigpic

                      Comment


                      • Salutare, ma ajutati si pe mine?
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • fortza zu is in you!


                          am trimis, mult succes!
                          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                          Comment


                          • Multumesc frumos
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • n-ai pt ce ne vedem in bucuresti!
                              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                              Comment


                              • te astept pe 12 iulie , la finala , la baneasa , sa ma sustii
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google