Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare pretini sibieni!

    Va strangeti pentru Raliu weekendul viitor?
    sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

    Comment


    • Nu cred ca ne organizam sa mergem grupat. Nici sezonul trecut nu am mers organizati :P fiecare cand si cum apuca care cum poate si cand este liber. Eu cred ca voi merge si anul trecut am fost la 2 etape si huffy a fost dar nu m-am intalnit cu el oricum voi posta ora la care plec si zona unde ma plantez cu pancarde vuvuzele si concursuri de tricouri ude ca este soare, cald, naduseala si berea intotdeauna rece.... careva poze de anul trecut... sa va aduc aminte ce ati pierdut!
      Attached Files
      Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
      În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

      Comment


      • Anul asta trebuie sa-mi gasesc un loc cu umbra si praf cit mai putin,ca anul trecut mi-am distrus un obiectiv din cauza prafului.
        Daca stie careva unde exista o saritoare pe traseu,sa-mi spuna si mie.
        Attached Files
        Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

        Comment


        • salutare tuturor.incepand cu data de 18.07.2012 voi veni la sibiu pentru a fi prezent la raliu sibiului.unul din cele mai frumoase raliuri din tara.in cazul in care exista membri logan club care vor sa ajute cu un sfat referitor la cazare si masa(la preturi bune de criza)sau multe alte sfaturi utile legate de acest eveniment auto.multumesc.cu respect cristian78.

          Comment


          • Originally posted by mircynho11 View Post
            Salutare pretini sibieni!

            Va strangeti pentru Raliu weekendul viitor?
            Mai eu ma duc , ramane sa stabilim o ora pentru cei care vin la speciala Santa si sa mergem impreuna , daca mai sunt doritori din tara care vin la Sibiu in acel weekend sa posteze aici .
            sigpic

            Comment


            • 0745026261 sau 0764055874 ma suni si imi spui pe unde esti.
              Eu am acreditare de media si o sa fiu tot pe Santa dar ma tot deplasez sus jos.
              sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

              Comment


              • dat fiind faptul ca sunt voluntar la acest raliu, o sa merg in recunoastere pe traseu sa vad unde e cel mai ok ca si vizibilitate. pana atunci, va atasez o harta cu zona pentru spectatori
                Attached Files
                In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                Comment


                • Ma scuzati ca va poluez thread-ul cu chestii de interes personal dar am inteles ca prin Sibiu ar fi ceva parcuri auto care vand masini 2nd hand aduse de afara. Ii caut sorei mele o buburuza gen Ibiza/Polo/Corsa/Fiesta dar prin Bucuresti n-am gasit decat oferte nesatisfacatoare.
                  Ma poate ajuta cineva cu un sfat, merita sa fac un drum pana la Sibiu si sa caut?
                  PS: Am gasit deja o Ibiza de la un vanzator privat in Sibiu si sunt tentat sa vin s-o vad.
                  PPS: Putem continua pe PM discutia, n-as vrea sa fim offtopic
                  sigpic
                  ^Logan turbat (WIP)^

                  Comment


                  • parc auto este in sibiu. http://kovacszsoltauto.autovit.ro/

                    are foarte multe masini

                    Comment


                    • Cel mai mare parc auto din cate stiu eu este in Bucuresti vitan (care nu l-am vizitat) si dupa parerea mea cel mai ``dotat`` parc auto cu masini aduse din afara este langa floresti mai precis cum iesi de pe miniautostrada campia turzii - gilau pe partea dreapta se vede un parc imens pe care l-am vizitat si intradevar sunt sute de masini aduse din afara.
                      Daca vrei sa vezi o masina din Sibiu si sa nu bati drumul de pomana poti sa ne spui care este masina pentru care vrei sa vi si ii facem o vizitain locul tau care are chef si timp si sta si in apropiere se va oferi voluntar si daca merita sa vi dupa ea iti dam OK`ul
                      Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                      În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                      Comment


                      • Salutare salutare...acum ceva timp am intrebat daca ma primiti si pe mine in club pe la voi
                        M-am stabilit in Sibiu, dar pana la sfarsitul lunii nu am masina la mine...am vazut cateva masinute frumoase pe la voi mai ales pe la Compa
                        Daca ma primiti si pe mine si fara masina...ma puteti contacta la 0721060139(nr de vodafone mutat pe abonament orange). Numai bine va doresc!
                        Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                        Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                        Comment


                        • Te asteptam in fiecare Simbata de la ora 17, in spatele la Cabana Valea Aurie...cu sau fara masina.
                          Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                          Comment


                          • fara masina sunt si eu, si n-au fost pana acum probleme


                            sambata asta este foarte posibil sa ajung si eu
                            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                            Comment


                            • Originally posted by huffy View Post
                              Te asteptam in fiecare Simbata de la ora 17, in spatele la Cabana Valea Aurie...cu sau fara masina.
                              Nu prea stiu unde este aceasta cabana. Oricum weekendul acesta lucrez...oricum promit ca am sa ma prezint si eu la intalniri...tocmai ce am parasit Valea Jiului...si sunt chiar foarte nou prin zona
                              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                              Comment


                              • Ce baterie auto imi recomandati avand in vedere ca am statia ca si consumator suplimentar cand mai stau cu motorul oprit, bateria originala (60Ah) incepe sa dea semne de oboseala si pana vine iarna vreau sa o schimb.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google