Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arunca careva un ochi si pe aici? http://www.loganclub.ro/forum/trepid...ta-t48488.html
    Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
    Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

    Comment


    • Domnu Teo_730, ai pm de la mine, poate iese ceva.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Originally posted by Teo_730 View Post
        Cunoaste cineva prin Sibiu un electronist, reparator de televizoare etc.? As vrea sa imi montez o mufa de aux pe cd-playerul original de logan.
        Nu stiti pe nimeni?

        Comment


        • Teo_730 vorbeste cu sharkykill cred ca te poate ajuta el sau macar sa te indrume la cineva.
          Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
          În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

          Comment


          • nu a fost nimeni la BV?

            Comment


            • Semneaza petitia, spune NU exploatarii gazelor de sist prin procedeul fracturării hidraulice in ROMANIA!!!! http://www.avaaz.org/ro/spune_nu_fra...mania/?cZxkMcb
              Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
              În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

              Comment


              • De spritierele alea ce se mai aude ? A sosit comanda sau nici nu a fost data ?
                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                Comment


                • a fost data! au fost date! vor veni altele!
                  Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                  Comment


                  • CASA DE PIATRA colegului Bad Wolf! Sa treceti cu bine prin vremurile acestea, sa aveti parte doar de lucruri bune si frumoase!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • care ar fi cel mai bun loc de alimentare GPL in Sibiu?

                      Comment


                      • Hmm buna intrebarea dar sincer nu am vazut nici o diferenta intre gazul de la lukoil sau rompetrol ca alt gaz nu am incercat si nu stiu daca exista alt gaz in Sibiu. Eu recomand ori ce statie gpl cu gaz Rompetrol sau Lukoil.
                        P.S. Am bagat si GPL de Petrom sau de firme la care nu am reusit sa le tin minte numele si sincer nu vad nici o diferenta la cum merge masina si nici filtre imbaxite, testat pe hyundai i10 si pe scenic 2.
                        Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                        În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                        Comment


                        • si la euroil parca au gaz?

                          Comment


                          • Lukoil, Petrom, MOL si OMV au GPL de la Fostul Petrom LPG (sau fostul Shell Gas), actual Crimbo.
                            Era adus de la rusi, sau de la arpechim sau petrobrazi.
                            In principiu combinatia ar trebui sa fie de 40% propan - 60%butan vara si invers iarna.

                            Comment


                            • A montat cineva modulul de deschidere portbagaj http://tunezlogan.blogspot.cz/p/vanz...portbagaj.html ? Caut pe cineva dispus sa monteze si la mine ... contracost
                              Degeaba gandesti daca esti prost!

                              Comment


                              • Originally posted by need4speed View Post
                                A montat cineva modulul de deschidere portbagaj http://tunezlogan.blogspot.cz/p/vanz...portbagaj.html ? Caut pe cineva dispus sa monteze si la mine ... contracost
                                cand vii din cehia, iei niste bere si o rezolvam
                                Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google