Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Superba imaginea trimite-o la un ziar pe mail sa se amuze toata lumea
    Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
    În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

    Comment


    • intrebare: unde se pot echilibra k-lumea niste jante de aluminiu in SB?

      Comment


      • salutare, cum scot spritierele de pe capota?pur si simplu prin apasare? sau e vreo smecherie?

        Comment


        • loganita@ mergi la Sigemo

          mihai@ daca vrei sa le scoti trebuie sa tragi de ele. sau sa impingi in ele pe partea opusa.
          fara

          Comment


          • Originally posted by MihaiB View Post
            salutare, cum scot spritierele de pe capota?pur si simplu prin apasare? sau e vreo smecherie?
            au niste urechiuse pe interior care trebuie apropiate si impins inspre exterior.

            Comment


            • cred ca maine pe lumina ca acum vad tot urechiuse...

              Comment


              • Montaj instalatie gpl sibiu

                aveti idee unde se monteaza instalatie gpl BRC in zona sibiului?tomasetti se monteaza la cristian la suparpretz(2600lei -stage2 200).o instalatie de ultima generatie tomasetti stage 4 costa 1200 lei fara rezervor si montaj iar un stag 2 e 2600 lei cu rezervor de 48l si montaj la atelierul ala din cristian.le monteaza un tanar de 20 de ani fara experienta .

                Comment


                • Salutare salutare. Mi-a facut mare placere sa particip la intalnirile voastre insa a venit momentul sa mai hoinaresc putin prin tara. Sper sa ne auzim de bine si sper sa mai revin in Sibiu la intalnirile voastre. Mult succes in continuare tuturor!
                  Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                  Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                  Comment


                  • maurice2001 cauta eco kraft best deva au atelier si in sibiu dar la deva sunt niste baieti de nota zece. La ei am montat eu pe un hiunday i10 si am plecat de la ei foarte multumit de montaj de lucrare per ansamblu.
                    Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                    În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                    Comment


                    • Originally posted by meen View Post
                      maurice2001 cauta eco kraft best deva au atelier si in sibiu dar la deva sunt niste baieti de nota zece. La ei am montat eu pe un hiunday i10 si am plecat de la ei foarte multumit de montaj de lucrare per ansamblu.
                      asa am auzit si eu ca aia de la deva sant cam singurii din zona care monteaza si au experienta cu instalatiile gpl brc.

                      Comment


                      • niste bare transversale de unde fac si eu rost pentru logan si o pereche de jante de aluminiu de 15".prin sibiu vreau. nu sa ma plimb aiurea.mersi

                        Comment


                        • Poti sa incerci la magazin la IONY pe Henri Coanda,liga Trans Agape.
                          Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                          Comment


                          • Sau la tudor auto pe sos alba iulia

                            Comment


                            • Unde lucrezi tu )
                              sigpic

                              Comment


                              • eeeeeeeeee si tu acum
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google